Jump to content

Gonzalo Higuain (2019-2020, 14 nastupa)


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 213
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Guest Twelfth Man

Ne bih ga volio na Stamfordu, imam osjećaj da bi bio novi Torres.

Haha, sta nam pocini Torres. Sad ne smijemo dovesti napadaca. :D

Ali slazem se s tobom. Ni ja ga ne bih volio vidjeti... To je samo neki osjecaj jbg.

Link to comment
Share on other sites

Svi igraci koji su bili klasa u Spaniji pa presli u Premiership pokazali su se kao odlicna pojacanja.. Torres kad je dosao u Liverpool odmah u prvoj sezoni najbolji strijelac, pa Silva i Aguero u City, pa Mata kod nas svi su postali glavni igraci u svojim klubovima.. tako da sam ja 100 posto za to da Higuain dode.. vise bi volio njega nego Cavanija :)

Link to comment
Share on other sites

Otac Higuaina kaze: "Nitko u Madridu nije govorio o prodaji Gonzala, a on nema namjeru otići. Cilj je ostati u Realu do kraja ugovora, odnosno do lipnja 2016. godine, iako ako netko u klubu kaže da više nismo dobrodošli, siguran sam da neće nedostajati ponuda."

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja njega dovodio jer mi je previše bjel za ÄŒelzi. Nisam rasista ali budimo realni u ÄŒelziju su uvjek najubojitiji strijelci bili crnci - Drogba, Anelka, Jerrel Haselbaink nadam se da će i Lukaku to postati.

Konstatacija ti je neopravdana :/

Gle ovog Äovjeka:

Gudjohnsen_blues.jpg

ÄŒisti Arijevac, a zabijao je ko lud :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kun Aguer0' timestamp='1325675384' post='14383']Ako dodju Hulk,Neymar,Hazard.. ne treba vise sam za neko krilo nego za klasicnog spica imamo dosta takvih (Torres,Drogba,Lukaku i Danny moze spica igrati....)[/quote]

hahaha a jes skroman majkemi :D

[quote name='sturridge' timestamp='1325671895' post='14370']netreba nam on :S[/quote]

ja mislim da bi nam dobro dosao ;D
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
[quote name='mata10' timestamp='1328203118' post='22523']
[b] Real odbio Chelseajevih 40 miliona eura za Higuaina[/b]

[url="http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet/real-odbio-chelseajevih-40-miliona-eura-za-higuaina/120202148"]http://www.sarajevo-...uaina/120202148[/url]
[/quote]

Šteta. Mislim da bi on bio pravi potez. Higuin i Lukaku pa da se smjenjuju. Ali jbg.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Gonzalo Higuain (2019-2020, 14 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...