Jump to content

Ross Turnbull (2009-2013, 7 nastupa)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Postova 101
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 3 weeks later...
iako sam mislio da mu se ugovor ističe ove godine, kao što to i inače biva zaje** sam se. Turnbull ima ugovor do 2013. nadam se da će otići nekamo (da će ga netko kupiti) jer i Hilario ima ugovor do 2013. koji je po meni bolji, sigurniji vratar, a i samim odlaskom Turnbulla priliku za trećeg golmana bi dobio Blackman (kurta je na posudbi) što bi bilo odlično za njegovo samopouzdanje ali i ne baš dobro za njegov napredak jer ne vjerujem da će se nabraniti pokraj Cecha.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
[b]MY FIRST DAY[/b]
[i]I just remember meeting everybody, it was my first move as a player so it was quite a big deal and a completely new experience, plus I was moving down from Middlesbrough to London. John Terry was the first player I met; with him being the captain, he obviously explained that if there was anything I needed just to give him a call, but everybody was helpful and made me feel welcome which is always really nice.[/i]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nitko se sjetit ovog momka pohvalit. Branio je večeras stvarno fantastično, kao da je čitao naše psovke i želje za njegovim odlaskom nakon one katastrofalne partije protiv Looserpoola pa se drastičn popravio. Keep it up Ross.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Al' kod jedne situacije sam preblijedio pa se odvalio smijat' 5 minuta.
Neko centrira sa strane a Ross uhvati loptu ono lagana skroz lopta i vraca se nazad,udje frajer u gol a lopta ostade na liniji.
Kaze moj stari:"Pa nije vrela jebote ona."(mislio je na loptu).
Ako netko nadje molio bi da postavi klip.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='VahaCFC' timestamp='1356893427' post='98095']
Al' kod jedne situacije sam preblijedio pa se odvalio smijat' 5 minuta.
Neko centrira sa strane a Ross uhvati loptu ono lagana skroz lopta i vraca se nazad,udje frajer u gol a lopta ostade na liniji.
Kaze moj stari:"Pa nije vrela jebote ona."(mislio je na loptu).
Ako netko nadje molio bi da postavi klip.
[/quote]
[quote name='Brane' timestamp='1356882378' post='97962']

[img]http://cadfael.tv/image/src/1356879225044.gif[/img]
[/quote]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1356882378' post='97962']
Za divno čudo, odlično branio, premda u drugom poluvremenu i nije imao puno posla.

[img]http://cadfael.tv/image/src/1356879225044.gif[/img]
[/quote]
Obratite pozornost na ljude u publici i koliko ih se uhvatilo za glavu kada je ovaj napravio korak nazad :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1356882378' post='97962']
Za divno čudo, odlično branio, premda u drugom poluvremenu i nije imao puno posla.

[img]http://cadfael.tv/image/src/1356879225044.gif[/img]
[/quote]

Ma ovo je on namjerno uradio malo da naloži navijače Evertona i kad su svi pomislili da je gol, on je rekao: "Jesam vas,hahahaha".
Link to comment
Share on other sites

Kako sam se prepao kad sam ga video na golu.Ostalo mi u sećanju ono protiv Ajaksa ili kad je primio 4 gola od Liverpula na kraju prošle sezone.Ali dobro je prošlo.Nije imao previše posla.Imao jednu dobru odbranu i puno sreće kad je Jelavić pogodio prečku.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...