Jump to content

#8 Enzo Fernandez

reLo

Recommended Posts

Enzo je kompletan vezni fudbaler, jedan od retkih danas koji moze da igra jednako dobro u oba smera, a ima samo 21 godinu. 

Govorio sam da bih radije Belingema jer je englez,preskocio bi prilagodjavanje, ali Enzo je svakako kvalitetan igrac. 

Boehly ce izgleda dobiti svoje statement signing.

49 minutes ago, soxx said:

Amin  da bude bolji i od modrica

Znaci ovako cemo izgledat sljedece sezone po trenutnom stanju

Sterling nkunku havertz

Enzo mount jorginho

Cucurella kulibali badiasvili  azpilicueta

Kepa

Bolje da nikako ne igramo nego da tako izgledamo

Mislim jeste dobar igrac i dobro pojacanje, ali i Golf 4 je dobar auto pa ne bih dao za njega 20 hiljada maraka. Doduse nisu moje pare pa nije ni bitno, bitno je da se tim pojacava, ali ako ce sve ovo biti na ustrb nekih drugih pojacanja vidjecemo da li je najpametnije.

Valjda ce me razuvjeriti.

Ja imam loš osjećaj povodom ovog transfera. Prevelik pritisak će biti na njemu zbog cijene, mlad je, dolazi u novu ligu i trebat će mu vremena da se prilagodi, a mi mu to nećemo dati nego ćemo tražiti od prvog dana da bude najbolji. On će sad da predvodi ovu listu.

image.png.ac2ec25d1dce8c680ecac0c169b340f5.png

Nevezano za cijenu dobro pojačanje, ali cijena je po meni duplo veća od realne i ne mogu prestati misliti o tome. Bilo je i adekvatnijih opcija.

Cinjenica jeste da je zima i da se klubovi odricu igraca samo u slicaju jako visoke ponude, kao i da nam je neophodan igrac sa tom rolom ali opet sto je mnogo mnogo je. Jako velile pare za igraca kome treba prilagodjavanje i koji moze biti ispala. Navikavanje na nov zivot, mozda jezicka barijera, mnogo jaca liga, nema sunarodnika.....

8 hours ago, Wisey said:

Garantujem da se za 130 miliona mogao dovesti Leao, igrac koji pravi razliku.

Ovaj mali je odigrao solidno Svjetsko prvenstvo i nekoliko dobrih utakmica za Benficu. Ocajan potez kluba, raspad sistema izgledan s ovakvim transferima.

Ja sam totalno IN za Enza ali kad bolje razmislim, ovo sto ti govoris je ziva istina. Sto je najgore, Leao je pred produzenjem ugovora u Milanu, i spominje se cak i kao razlog ovaj transfer jer je novac ogroman.

https://twitter.com/TheBlueDodger/status/1610045056463048704?s=20&t=bNpGfGinqDmy9c8prmQoFg

25 minutes ago, diablo_bih said:

Portugalci govore da ce izgleda propasti, jer Rui Costa ne zeli 3 rate, vec odmah citavu sumu od 120 miliona. Ovi iz Benfice stvarno prolupali ako je ovo istina. Daj Bellinghama i Ricea na ljeto i zavrsi sa ovom pozicijom.

Toliko im nece niko platiti. 

Bice na kraju ista prica kao West Ham i Rice. Od trazenih 150 miliona dobice polovinu. 

Uzeti odmah Caiceda, dok nas neko ne pretekne.

10 hours ago, Kun Aguer0 said:

I tu ja prestajem dalje čitati postove iz ove teme

Drago mi je da se slazes...

Nego sto kaze whisper, toliko dati odjednom nije ok i treba se okrenuti drugim igracima. Jebat im mater pri tome..

On 1/3/2023 at 1:04 AM, Adi said:

Ja imam loš osjećaj povodom ovog transfera. Prevelik pritisak će biti na njemu zbog cijene, mlad je, dolazi u novu ligu i trebat će mu vremena da se prilagodi, a mi mu to nećemo dati nego ćemo tražiti od prvog dana da bude najbolji. On će sad da predvodi ovu listu.

image.png.ac2ec25d1dce8c680ecac0c169b340f5.png

Nevezano za cijenu dobro pojačanje, ali cijena je po meni duplo veća od realne i ne mogu prestati misliti o tome. Bilo je i adekvatnijih opcija.

Jbt, koliko porazavacjuce kad skontas da je od svih igraca sa ove liste najbolje pojacanje ispao mrtvi Jorginho.

• reLo changed the title to #8 Enzo Fernandez