Jump to content

Kai Havertz (2020-2023, 139 nastupa)

Recommended Posts

7 hours ago, hamco said:

5B324BDA-545C-4062-A66A-032B21D03428.png

Nastupi u finalima Lige Sampiona:

Haaland 0-1 Kai

Golovi za trofej prvaka Evrope:

Haaland 0-1 Kai

Golovi za trofej prvaka sveta:

Haaland 0-1 Kai

Golovi za reprezentaciju Nemacke:

Haaland 0-10 Kai

Tisina tamo.

image.png.a34a29def66180f6d31b30e89f725119.png

Havertz je Drogba, daje samo bitne golove. Haaland nabija statistiku protiv fenjerasa, nesto kao Lukaku.

55 minutes ago, barcelonahater said:

Kako to Chelsea ne stvara šanse za gol. Po dva zicera na svakoj utakmici promašimo. Hajde pogledaj highlights Christal Palace- Chelsea.

Pod Tuchelom govorimo kako Haaland ne bi mogao meda. Pod Potterom je dosta drugacije, vec se nazire dosta bolja napadacka igra.

2 hours ago, Kun Aguer0 said:

Kad se to igralo, koje takmičenje jel Kup Uefa ?

Ne mogu da nađem, pomozi mi

Neću ti pomoći. Pojasni argument, nije mi jasno šta govoriš.

12 hours ago, diablo_bih said:

Pod Tuchelom govorimo kako Haaland ne bi mogao meda. Pod Potterom je dosta drugacije, vec se nazire dosta bolja napadacka igra.

Bio bi zaista puno lošiji pod Tuchelom, to se slažem.

• 2 weeks later...

Sraman nivo igre Aleskonera vec citave sezone. On je istovrememo i metiljav i bezobrazan i nadmen . A da samo znate koliko cesto sam pozeleo Vilijanu neku povredu, ali za ovog me je iskreno sramota.  Da nije Nemac, mislio bih da mu je Ramadani ili Zahavi menadzer, a da je nas jadni klub sa Balkana, pa da zbog toga mora da igra.

Volio bih samo da oni koji ga simpatisu ili koji smatraju da je dobar igrac da kazu u cemu je to on dobar. 

Jebo me sav svijet, pa ja sam Wernera kritikovao ali on je za ovog Maradona. Morata je bolji od Havertza.

Neko je spominjao poziciju, pa danas je evo igrao 10-ku, igrao je do sad sve pozicije u napadu i nigdje nije solidan a kamoli dobar.

Po kojoj logici je on kostao 70 miliona? 

Generalno lik ne radi ništa korisno ove sezone, završnica nikakva, razigravanje suigrača nikakvo, ni dupli pas da odigra ni ništa. Svađa se i faulove pravi i to je to, nije mrljav fizički kao kad je došao ali nije nešto ni jak, presing nikakav. Broja je već bolji špic od njega a ako ovako nastavi ni na toj poziciji 10ke se neće dugo zadržati, skinuće ga Čuku mali

• diablo_bih changed the title to Kai Havertz (2020-2023, 139 nastupa)