Jump to content

#21 Ben Chilwell

Whisper

Recommended Posts

Baš, ovako kad znaju da ti je neko bitan prave budalu od tebe. Zato ove debile ložiti pa hoće ili neće, a ti u međuvremenu pokažeš interesovanje za drugog pa neka ovi spuste cijenu ako misle da ga prodaju uopšte.

Spusta se cijena, ali meni ne izgleda i dalje da cemo se dogovoriti. Previse skup, samo se nadam da nije istina da je tagliafico druga opcija. Nadam se prije Grimaldu, Gosensu ili nekome takvom.

Bas ce se spustiti cena sa Sitijem u igri.

Sve preko 50 mil za chilwella je preplaćivanje, ne vrijedi ni toliko realno. Daleko je to od nekog dokazanog beka, to što je englez i mlad mu podiže cijenu. Ako se ne mogu dogovorit, treba tražiti drugu opciju

Ovo izgleda kao prije par godina kad smo htjeli Luke Shawa pa ovi tražili neke ogromne cifre, dok mali na kraju nije otišao u United. Tako će biti i sa ovim, neko će ga preplatiti i to je to.

Zajebah se, sad opet pregledah za Shawa i ipak je plata problem bila.

Znam da većina vas misli drugačije, ali meni je on samo ok igrač, ništa posebno dobro.
Što se mene tiče ja ne bih išao po njega, mislim da ne vrijedi tih novaca, ne svakako preko 40 mil.
Jebo te engleze svaki prosjek preko 50 milja, zamisli da ga više platimo od ziyecha ili wernera, po meni bi to bila ludost

Upravu si. Preskup je za ono sto nudi, siguran sam da ima negdje bolji igrac a za manje para. Npr Theo Hernandez, mislim da je idealan za nas i nas stil igre. Ali isto tako vjerujem da ih ima jos takvih.

Ne pratim sve lige i sve igrace pa ne mogu ni znati, ali sasvim sigurno da mozemo uzeti dobrog igraca, za manje pare.

Primjer je i kupovina Wernera i Ziyecha za puno manje para nego sto recimo samo Sancho kosta, to je pametna kupovina. Njih dvojica puno vise daju nego sam Sancho.

Bolje za 80 miliona uzet beka i stopera, ili beka i jos jedno krilo, nego samo Chilwella koji uostalom nije nista posebno.

Primjer iz Bayerna:

Kupili Alfonsa Daviesa, krilnog napadača iz Kanade za 10-ak miliona eura.

Kupili Lucasa Hernandeza, lijevog beka za 80 miliona eura.

Davies se razvio u jednog od najboljih lijevih bekova svijeta, a za Hernandeza kažu da je promašaj.

Jesam za Chilwella, ali traže previše. Sigurno ima dobrih bekova i za manje para.

Mislite da je tako lako dovesti igraca, kvalitetnog za tako malo para? Mislite da je tako lako naci kvalitetnog igraca, posebno beka?
Prosla su vremena kad su bekovi smao trebali biti dobri defanzivno, danas je pozicija beka mnogo zahtjevnija i jedna od vaznijih u modernom fudbalu.
Ko je znao da ce Robertson biti zvijer od beka ili taj Davies (iz Kanadske lige).

Sad kad smo ustedjeli na Werneru i Ziyechu mozemo dati za Chilwella malo vise.
To je samo moje misljenje.

Ja opet moram spomenuti Dignea, na sve te bekove sto ste vi vec rekli, mislim da bi bio upgrade na ove naše bekove.

Jebena situacija, u Lampardovom sistemu bekovi su veoma bitni, makar ove sezone dosta utrcavanja, dosta rade u napadu, tako da nam tu treba dobar igrac.

Chiwell se nije dokazao toliko da bi za njega trebalo iskeširati toliko para to je moje mišljenje, mozda malo sačekati, pokušati oboriti cijenu i jebi ga ali svakako najbitnije je da dobijemo upgrade na toj poziciji

Ta cifra koja se pominje za njega nije normalna, ajde sve sve, sećam se kad smo ga hvalili kad se pojavio ali ovo stvarno nije vredno kupovine, da će da pravi ne znam kakvu razliku neće

onda se mogo/nije mogo VVD platiti sad ćeš davati za njega...

Raditi će itekako razliku, top lijevi bek unaprijedit će ovu ekipu masovno i ofenzivno i defanzivno. Pogotovo dolaskom Wernera, ako bi on igrao na lijevom krilu, vrhunski lijevi bek bi zlata vrijedio. Itekako se isplati dat velike novce za njega. Ok, možda Chiwell nije ta klasa (a ja mislim da je, a i on je želja Lamparda) ali onda treba tražit nekog drugog ko je, a ne odustati od lijevog beka ili dovoditi neke nove poluigrače.

Dobri bekovi nužni su i modernom nogometu i u Lampardovoj ideji igre i zato ne smijemo štedit na beku!