Jump to content

Matchday 10: Burnley (A) [28.10. @ 14:30h]


lampard8

Recommended Posts

Stvarno neodgovorno ponasanje.

Danas mnogo fina utakmica, lakse nego sto sam ocekivao i ubjedljivije dobismo i to bez naseg najboljeg igraca.
Produzili smo seriju nepobjedivosti na 10 utakmica. Cak smo uspjeli i odmoriti Jorginha koji je danas imao jos jednu dobru partiju (u dva navrata je spojio Moratu i Williana s golom loptom preko odbrane).
U prvom poluvremenu malo Kepa lutao ali na kraju i za njega clean sheat.
Zasluzena i fina pobjeda.
Link to comment
Share on other sites

Ovo je trebalo i ubjedljivije biti, ali dobro ne mogu se zaliti jer kod ovih drvosjeca je uvijek jebeno gostovanje a pogotovo sad bez Edena. Nismo dobro usli u mec, medjutim nakon prvog gola smo preuzeli kontrolu i fino priveli kraju. Morata ne bi bio Morata da ne promasi opet par zicera.

Ja kako vidim mi imamo jos 4 utakmice prije reprezentativne pauze, od toga 2 u prvenstvu i obje kuci (Palace i Everton). Gostujemo jedino BATE Borisovu prije tekme s Evertonom i tu treba biti oprezan, napraviti pametne rotacije da bi igraci bili svjezi. Sve 4 tekme smo realno favoriti i imamo dobru priliku da produzimo fin niz jer poslije pauze prva tekma nam je derbi gostovanje Tottenhamu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Brate kolko smo pukli, nikog temu da otvori.
Otvoricu ja ove nedelje teme za sve meceve do kraja sezone u Pl.

To ne bi bila losa stvar, ili otvarati teme za utakmice u jednom mjesecu jer ne znam jesu li sada potvrdjeni termini nasih utakmica npr u decembru ili januaru.

Kad covjek malo skonta od Drinkwatera i Bakayoka u veznoj liniji prosle sezone do Jorginha, Barkleya, RLC-a ove sezone promjena za 360 stepeni. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...