Jump to content

Didier Drogba (2004-2012, 2014-2015, 379 nastupa)

Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=tkaL01N1ubQ

znaÄi utakmica kojom je otvoreno prvenstvo, lunchtime game, hull povede iz neke gluposti, didy izjednaÄi iz slobodnjaka prije kraja prvog poluvremena...

a onda 92.min u tijeku, king primi loptu, odigra dupli s kalouom, trÄeći ju povuÄe koji metar naravno sa nekim indijancem na leÄ‘ima, odigra pass decu i trÄeći mu pokazuje rukom gdje da mu dadne loptu..a ostalo je prevelika perverzija da bih uopće komentirao (znam, znam rekao je sam da je htio ubaciti al opet :D )

sjećam se i u LP, protiv bordeauxa, mislim da mu je to bila isto prva tekma nakon isteka suspenzije, joe coleu je dodao i isto ovako pokazao rukom gdje da mu doda, naravno loptu je opet zavukao iza golmana.. ;)

nevjerojatni didier, MORA ostati u chelseaju do kraja karijere...

btw ima li netko video kako je Äuvao loptu protiv shitija, osim onoga kad je izje bao zabaletu i milnera valjda, to sam vidio, tnx unaprijed ;)

Jel to Drogba u svađi s AVB-om zbog Anelke ili je samo neka ozljedica u pitanju pa danas nije bio ni na klupi? :/

sumnjam da je ozljeÄ‘en kao što kaže kako da ne, a ako je i u svaÄ‘i s avb-om ima potpuno pravo..i zbilja me nebi Äudilo da je, pa možda i da to utjeÄe na pregovore koji se vode tj. da se suradnja ne produži, zna se kakav je didier...

naravno, sve u sluÄaju da je uopće i došlo do konflikta..

P.S. lijepu šansu ima sada da osvoji taj kup, sjajna ekipa, dosta ih je formi, zdravi na Äelu s didierom a i neke velike afriÄke države se nisu uspjele kvalificirati za to natjecanje pa bi im put mogao biti lakši, ali ne mora znaÄiti.. ww see