Jump to content

Matchday 26: WAT (A) Feb 05, 21:00h

chiba

Recommended Posts

Pogledaj snimke, kod Bakajokovog "starta" se tacno vidi kako je sklonio nogu pajser iz Watforda, cak je on naleteo na Bakajoka. Kod penala nije bilo nikakvog kontakta, sam od sebe je pao cim je video Kurtou. Uzas sta se desava, nakon sinocnjeg skandala izmedju Liverpoola i Tottenhama.

JEDAN VEEEELIKI VEEEELIKI OGROMNI KURAC, KURÄŒINA

Bakayoka ne mogu vise da komentarisem, crveni nije zasluzen ali koliko mi se krvi napio i najeo živaca, neka je dobio i nek se goni u afrikanu u kojoj je začeto njegovo porodično stablo, sjeme mu jebem

Sto se ostatka tiče, koji je ovo kurac, stisli nas ljudi, napada nigdje, špica nigdje i plus pored toliko defanzivnih igrača opet kurac. Ovo je kurac da ne moze veci biti, od ekipe koja je bila odlična, fenomenalna kad preda loptu protivniku do ekipe koja ne moze dva pasa jebena sastaviti.

Doduše sa ovakvim napadom bez špica i sa samom Hazardom jer se pedro kao i uvijek ne uzima u obzir, dobro ce biti ako ostane 1:0 ili ako Žirkopter uleti i zabije za 1:1.

Pogledaj snimke, kod Bakajokovog "starta" se tacno vidi kako je sklonio nogu pajser iz Watforda, cak je on naleteo na Bakajoka. Kod penala nije bilo nikakvog kontakta, sam od sebe je pao cim je video Kurtou. Uzas sta se desava, nakon sinocnjeg skandala izmedju Liverpoola i Tottenhama.

Izmakao mu je loptu, Curtoa sklonio ruke ali ga je sjebala noga onog malog govnata iz barselone koje je zadojeno da padne kad treba i kako treba, to mu je special skill iz katalonije.

Nego, kontakta je bilo zakacio mu je Kurto stopalo tijelom jebi ga, izmakao je ruke ali kontakta je bilo, presudilo je to sto je smećar stigao izmaći loptu. Ne može se porediti sa situacijom od jučer jer se ovo u neku ruku može svirati (65% penal realno)

Jebo vas Emanuelo, Grankovskaja, jebo vas Zapakosta, Ziru, Bakajoko, Drinkvoter. Jebali vas amateri koji dovode jos gore amatere. Pravite sprdnju od kluba. Konte je lud ako dozvoli da mu neka grankovskaja da otkaz.
Jebeno pojacanje ne mozemo da dovedemo vec 2 godine.

Jebo vas Emanuelo, Grankovskaja, jebo vas Zapakosta, Ziru, Bakajoko, Drinkvoter. Jebali vas amateri koji dovode jos gore amatere. Pravite sprdnju od kluba. Konte je lud ako dozvoli da mu neka grankovskaja da otkaz.
Jebeno pojacanje ne mozemo da dovedemo vec 2 godine.

Ne zaboravi da smo pritom spiskali 300 milja hehehe, svaka ozbiljna firma bi ovu ekipu za upravu :D

Trebo je Drinkvotera umjesto Bakayoka, vizionarski hahahh

Matere mi, jaranu sam napisao nakon sto je kitajoko dobio prvi zuti karton da bi ga ja istog tog momenta izbacio i uveo cesca ili drinkwatera, ko mu jebe mater nek ide na klupu kad je malouman

Drago mi je sto je napokon citav svijet vidio da je lik kanal, protiv lestera je zadnji put dosao do izrazaja kad mu je Vardie kašio familiju svojom kretnjom dok je bakica dzogirao terenom...

Sto se prvih 11 tice, ni sa Giroudom ne bi nista vise uradili.......

Ako je glavni razlog to sto je znao "kad i kako" da padne, to mi govori da penal nema veze sa mozgom.

Nemojmo biti licemerni... Kada je Hazard iskoristio kontakt za penal sa Arsenalom onda nije problem..

Što se tiče igre... Bakayoko posle kriminalnih partija nije trebao uopste da igra, a on igra svaku.. Danas je pokazao.. Giroud bi bolji bio od lažne devetke pa makar sa jednom nogom.

Nemojmo biti licemerni... Kada je Hazard iskoristio kontakt za penal sa Arsenalom onda nije problem..

Što se tiče igre... Bakayoko posle kriminalnih partija nije trebao uopste da igra, a on igra svaku.. Danas je pokazao.. Giroud bi bolji bio od lažne devetke pa makar sa jednom nogom.

Samo da Điro hoce započeti koju tekmu u kontinuitetu da ti se krvi napijem hahahaha

Zašto Giroud nije igrao od prve? Zašto kod nas svaki novi igrač prvo mora sjediti mjesec dana na klupi da bi tek onda mogao igrat? Eno su Arsenalu Auba i Miki odma prvi dan igrali i zabijali i asistirali. Samo god nas novo kupljeni igrač nikad nije spreman...

[quote name="Igi" post="279193" timestamp="1517911021"] Mozda zato sto je igrao 14 minuta fudbala ove godine nakon 6 nedelja pauze zbog povrede?[/quote]Nista to Igi, samo da se ima sta oplesti po Conteu. I Barkley nije sutno lopte skoro 7-8 mjeseci u takmicarskom mecu, pa se ocekuje da bude odmah prvotimac. Emersona mu doveli, covjek sjebo koljeno, zaigro jednu utakmicu za Romu u godinu dana skoro. Ljetos potpisali Drinkwatera dok se cak nije ni oporavio, nego lik vukao povredu i ovi ga dovedu. Za Bakayoka se isto znalo da je i on imao neku povredu, cak se pisalo da ce transfer propasti radi toga ali takodjer potpisan. Nisu prosli pripreme nijedan. Doveli mu zdravog Moratu i Rüdigera, jedini od pojacanja koji su nesto solidno odigrali.

Nista to Igi, samo da se ima sta oplesti po Conteu. I Barkley nije sutno lopte skoro 7-8 mjeseci u takmicarskom mecu, pa se ocekuje da bude odmah prvotimac. Emersona mu doveli, covjek sjebo koljeno, zaigro jednu utakmicu za Romu u godinu dana skoro. Ljetos potpisali Drinkwatera dok se cak nije ni oporavio, nego lik vukao povredu i ovi ga dovedu. Za Bakayoka se isto znalo da je i on imao neku povredu, cak se pisalo da ce transfer propasti radi toga ali takodjer potpisan. Nisu prosli pripreme nijedan. Doveli mu zdravog Moratu i Rüdigera, jedini od pojacanja koji su nesto solidno odigrali.

Svaki igrač sa kojim se povezujemo ili je panj ili je povrijeđen u kontinuitetu 6 nedelja, eto ti navedeni plus sad sto je bio Caroll i Crouch, kakva politika jebote :D

• Create New...