Jump to content

Luka Modrić (Hrvatska, 1985)


reLo

Recommended Posts

[quote name='CFC1905' timestamp='1338740276' post='55603']
Nitko ne može reći da nije klasa i da je prosječan igrač, ali bome nitko ni ne može reći da nije precijenjen....
[/quote]20 miliona funti je puka kapa za njeg, realno gledajuci ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 796
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1338836504' post='56133']
po mojoj procijeni on vrijedi 30-35 milja...

ali kako pojedinci pisu da on vrijedi 20-25 milja to su potpune gluposti i potpuno podcjenjivanje...

i btw... modric je moj ljubimac :D
[/quote]
Salzem se ako je LIverpool Henderson placen 17 mil( Nisam uzeo dobar primjer Liverpool je van sve konkurencije sto se transfera tice), zasto je onda 35 puno za Modrica,
Placen je 20 naravno da ga nece pustiti ispod 30 miliona, smatram da po današnjim cijenama Lukica vrijedi tih 30-35 mil.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1338836504' post='56133']
po mojoj procijeni on vrijedi 30-35 milja...

ali kako pojedinci pisu da on vrijedi 20-25 milja to su potpune gluposti i potpuno podcjenjivanje...

i btw... modric je moj ljubimac :D
[/quote]

možda ga malo pretjerano hvališ, ali on jest iznimno kvalitetan igrač

po meni ono što je npr. Hulk na krilu, to je Modrić na toj svojoj poziciji u vezi

samo to je jako nezahvalna pozicija jer nema ni golova ni asistencija pa ljudi ne primjećuju kvalitete...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseathebest' timestamp='1338837333' post='56148']
možda ga malo pretjerano hvališ, ali on jest iznimno kvalitetan igrač

po meni ono što je npr. Hulk na krilu, to je Modrić na toj svojoj poziciji u vezi

samo to je jako nezahvalna pozicija jer nema ni golova ni asistencija pa ljudi ne primjećuju kvalitete...
[/quote]
Hvala Bogu neko pametan.
Ne gledaju se golovi i asistencije, ali da malo pratite Modrića shvatili bi ste da je sudjelovao u gotovo svakoj akciji za gol, on povezuje napad i obranu, on je motor ekipe i definitivno vrijedi 30-35 mil. Ja bi dao za njega 35 mil. a 30 mil je minimalno za njega, ispod je sve podcjenjivanje
Link to comment
Share on other sites

nebi vise modrica uzeo ni da nam ga daju posto zasto jer je u jednom interviju koji je Elao postavio rekao da ne zali sto nije presao i da ostaje jer je Totenhem izborio ligu prvaka znaci njemu njegov klub vrijedi ko tarac jer opet bi sad da malo bira
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Torresinho_9' timestamp='1338841731' post='56186']
ne treba nam vise [-X
[/quote]
Tako je ne treba nam, bolje je da akcije kreiraju Mikel, Romeu i Meireles!
Modric je i vise nego potreban.
Vidilo se dovoljno ove sezone kakav nam je vezni red
Link to comment
Share on other sites

Pa kad su nam krila bili malouda i kalou Mikel sjajno igrao, defanzivni je igrac i igra tako. Lampard isto tako u vaznijim utakmicama. Vjerovatno ce ramires ici na centralnog i od njega krecat se a mikel defanzivni ovamo gore hazard mata hulk :)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elao' timestamp='1338846500' post='56245']
Kad je tu Hazard i po svemu sudeci Hulk te Mata u sredini zasto ce jos kretivac iza, sasvim je dovoljno u ovoj formaciji iza njih imati kombinaciju Mikel - Ramires ili Essien - Ramires ili Lampard - Ramires :)
[/quote]
Ramires nije zadnji vezni, Essien vrlo vjerovatno odlazi( sigurno ako ne produzi ugovor), Romeu još nije spreman da igra konstantno u PL, Lamps ne moze još nego godinu ili dvije.

Ne mogu Hazad, Hulk pretrcat 30 km na jednoj utakmici, potreban je neko ko ce ih rasteretiti, ko ce nam povezati igru.

Za tu se poziciju nismo u prošlosti brinuli jer smo imali Lampsa ali sad...

Ako pogledamo stvari sa ove strane izgleda da je veznjak ipak potreban.

Mi smo protiv Bayerna morali grati onako defanzivno jer prosto nismo imali vezni red. Sada imamo krila i mislim da bi jedan kreativac umjesto Essiena ili Meirelesa dobro došao da poveže konce .
Link to comment
Share on other sites

Kakav bolan lampard? Pa lampard prije par godina nam je bio ofanzivni vezni.. Nije se dzabe nadavao golova.. Nismo ni tada imali Modrica pa smo igrali fudbal.. Sada je tu mata il eto hazard, ko ce ici na krilo ne znam, jedan ce ugl u centru biti. Inace ima ramires ima lampard ima meireles.. Mogu semijenjati.. a zadnji vezni, romeu,essien(ako ne ode) i mikel.. Sta ce ti vise..
Link to comment
Share on other sites

[quote name='soxx' timestamp='1338851609' post='56272']
Kakav bolan lampard? Pa lampard prije par godina nam je bio ofanzivni vezni.. Nije se dzabe nadavao golova.. Nismo ni tada imali Modrica pa smo igrali fudbal.. Sada je tu mata il eto hazard, ko ce ici na krilo ne znam, jedan ce ugl u centru biti. Inace ima ramires ima lampard ima meireles.. Mogu semijenjati.. a zadnji vezni, romeu,essien(ako ne ode) i mikel.. Sta ce ti vise..
[/quote]
Nisi shvatio sta govorim Lampard je savrseno sam kreirao igru, mogao je poslati loptu gdjeje htio. Po meni je on u svoje vrijeme bio mnogo jacio od Xavia ili Inieste. Sad kada je Lamps ( i Essien) oslabio odma se to vidilo po katastrofalnoji igri veze.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='soxx' timestamp='1338894016' post='56314']
Smijesan si :) Pa 20 metara od gola ce torres biti a ovamo ko bude u sredi(mata, hazarD) primat ce lopte od lampsa.ramiresa il koga vec.
[/quote]

vidjet cemo tko ce bit smijesan kad pocne sezona i ako nedaj Boze sredina ponovo zakaze i opet igre niodkud... al to se nece vidjet protiv birminghama i takvih smijesnih klubova nego protiv arsenala, city-a, uniteda i takvih... a onda cete svi plakat kako nam je veza ocaj... jer ne shvacate da bez 1-2 igraca u pozadini nema prilika ni igre...

a nama fali igrac koji ce povezivat konce izmedju obrane i napada... i bojim se da cemo opet imat jako velikih problema u vezi kao ove sezone... ali ne... onda se nadju pojedinci koji pricaju... a kupili smo hazarda, imamo matu, ne treba nam veznjak... pa alo ljudi... pa nisu mata, hazard i hulk srednji vezni ili zadnji vezni ....

ali sta mi znaci objasnjavat to kad ne mozete shvatit tako jednostavne stvari... majko mila... odustajem... ovo mi je zadnji komentar na ovu temu...
Link to comment
Share on other sites

E ovako, ako cemo gledati sa strane sa koje soxx govori, taj famozni veznjak i nije toliko neophodan bar sto se ovog transfer roka tice s obzirom da sad imamo Matu i Hazarda.

Problem je u tome sto se mi ne mozemo dugorocno pouzdati ni u Essiena ni u Lampsa ni u panja Meirelesa. Za Raomeua i a Josa cemo vidijeti u buducnosti ali za sada definitivno nisu sposobni igati konstantno na visokom nivou.

Ja sam misljenja da je potreban neko ko ce rasteretiti u igri Matu i Hazarda i dati im slobodu u igri( da se ne moraju konstantno vracati nazad i tako trositi snagu).

Sta mislite zasto je Mata pao u drugoj polusezoni, pa upravo zbog toga sto je citavu sezeno morao biti glavni motor tima( sto nije imao sa kome da kombinuje), sada ce biti mnogo lakse sa Hulkom i Hazardom ali to ne znaci da je veznjak nepotreban. Podsjecam da je gotovo na svakoj utakmici Mata bio medju trojicom koji su najvise prertcali.

Ako o ode Essien, 90% cemo dovesti novog veznjaka, koji ce u tom trenutku biti i vise ngo neophodan.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chelseafan97' timestamp='1338894736' post='56316']
E ovako, ako cemo gledati sa strane sa koje soxx govori, taj famozni veznjak i nije toliko neophodan bar sto se ovog transfer roka tice s obzirom da sad imamo Matu i Hazarda.

Problem je u tome sto se mi ne mozemo dugorocno pouzdati ni u[b] Essiena ni u Lampsa ni u panja Meirelesa[/b]. Za Raomeua i a Josa cemo vidijeti u buducnosti ali za sada definitivno nisu sposobni igati konstantno na visokom nivou.

Ja sam misljenja da je potreban neko ko ce rasteretiti u igri Matu i Hazarda i dati im slobodu u igri( da se ne moraju konstantno vracati nazad i tako trositi snagu).

Sta mislite zasto je Mata pao u drugoj polusezoni, pa upravo zbog toga sto je citavu sezeno morao biti glavni motor tima( sto nije imao sa kome da kombinuje), sada ce biti mnogo lakse sa Hulkom i Hazardom ali to ne znaci da je veznjak nepotreban. Podsjecam da je gotovo na svakoj utakmici Mata bio medju trojicom koji su najvise prertcali.

Ako o ode Essien, 90% cemo dovesti novog veznjaka, koji ce u tom trenutku biti i vise ngo neophodan.
[/quote]A gdje su ti mikel i ramires. Imamo igraca dovoljno za rotacije..
Link to comment
Share on other sites

ma ja bi prodao essiena, mozda cak i mairelesa...

jer za tu poziciju imamo lamparda, mikela, ramiresa, evo neki navode da i de bruyne moze odlicno odigrat na toj poziciji i jos imamo oriola i mceachrona...

tako da bi htio da se mladi mceachran gura u vatru cim vise... pa nekako cemo izdrzat... samo se bojim kako ce to izgledat...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...