Jump to content

Dresovi, oprema i navijacki rekviziti


trebevic

Recommended Posts

pa ne znam Å¡ta je ovo, ako su to one dukserice ili bar jedna za izlazak na teren "Anthem Jacket" pred tekmu onda tu ne ide carabao

 

carabao ide samo na opremu za trening, ima i duks za trening ali se razlikuje od ovog

Link to comment
Share on other sites

ove godine ako se ne varam, Barsa i Siti i još neki klubovi su imali gotovo identičnu treću garnituru, jedino eto što su eto druge boje bile u pitanju

 

a sad ispada da čak ni to nije razlika, nego samo u grbu 

Link to comment
Share on other sites

jebiga, takav je nike, adidas je meni lično imao više dobrih garnitura, kod nikea rijetko.


iako su pod nikeom, ne bi bilo lose da nam je umbro sponzor, ali nemaju oni toliko novca da iznesu spozorstvo kakvo treba chelsiju

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno neću i ne mogu da povjerujem da najveći svjetski proizvođač sportske opreme koji je s nama sklopio ugovor vrijedan desetine milijuna godišnje može sebi dopustiti da nam dadne generički dres pa makar i za treću garnituru. Ne vjerujem u to i gotovo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako idu godine dresovi po kvaliteti sve gori i gori. Baš se na ovoj slici vidi da je kvaliteta prošlogodišnjeg originalnog dresa na razini kopija s pijace.

 

DCsIxCSWsAAOOPZ.jpg

 

 

I onda usporedi s ovim od prije 12 godina gdje ti vidiš kvalitetu iz aviona. Što ti je reći kapitalizam. A Nike će biti još gori.

 

s-l1000.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes na slici prosuditi kvalitetu dresa. Probao sam pocetkom ove sezone dresove vecine poznatijih klubova kad sam bio u Sports Directu,i mogu reci nas je jedan od kvalitetnijih. Realov mi je cini mi se najbolji bio.
To pricam za kvalitet materijala, a dizajn je drugo.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Whisper changed the title to Dresovi, oprema i navijacki rekviziti

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...