Jump to content

Matchday 03: Manchester United 0 - 0 Chelsea (26.08. pon) [1]


Wisey

Recommended Posts

___________________Cech__________________

 

__________Cahill____________Terry__________

 

_KDB________Ramires_____Van Ginkel_____Oscar_______Willian

 

_____Moses_________Mata__________Hazard_____

 

_______________________________________________

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 163
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

___________________Cech__________________

 

__________Cahill____________Terry__________

 

_KDB________Ramires_____Van Ginkel_____Oscar_______Willian

 

_____Moses_________Mata__________Hazard_____

 

_______________________________________________

 

a di su napadači :D.

Link to comment
Share on other sites

Da stvarno Tore Andre, nema napadaca, a i sredina  je mrsava :) sve sama odbrana. 

Salu na stranu, jako jebena tekma i takticki i fizicki. Najvise se bojim Van Persija, uvek igra protiv nas mamu mu njegovu. 

Iskreno se nadam da mora jednom da nam se vrati protiv njih za onu proslu tekmu gde smo pukli od njih pored krradje sudija a trebali smo da ih odvalimo sa 3 4 gola razlike. 

Sto se igraca tice vidi se da nam Mata nije u formi kao i da nemamo centarfora sem ako neko bas ne iznenadi od ova tri sto nije iskljuceno. Ako Wiliam dodje u toku dana moze nam biti od velike koristi na toj tekmi, (jedan igrac vise koji pravi razliku i ciji potez resava tekmu, tim pre jer je u formi jer su rusi davno poceli). Takodje mislim da cemo poceti sa jacom odbrambenom sredinom tj Obi bi trebao da pocne. U zadnjoj liniji mislim da ce nam trebati bane na DC u jer je okretniji i moze bolje da prati RVP a. Ono sto mi je nada je nasa klupa jer ima dosta njih koji mogu da promene tok utakmice. KDB, Schurle, Mozes, Lukaku ili Tores, zavisi ko pocinje. Mada se ne bih iznenadio da nemca baci kao spica i tako iznenadi Man Utd. Najvise se bojim onih nicijih lopti u 16 i na ivici 16 gde nam treba puna koncentracija kao i dugih lopti iza odbrane i naravno poslednjih 5 min gde cigani imaju srece. 

 

-----------------------Cech----------------------

 

      Azpi------Bane------Teri----Cole

   

 ----------------------Obi------------------------

 

------------Ramiz-----------Lamps-------------

 

Mata----------------------------------Hazard

 

--------------------Tores------------------------

Link to comment
Share on other sites

               Cech

 

Bane___Cahill__Terry___Cole

 

       Mikel___Ramires

 

KDB___Oscar___Hazard

 

           Lukaku

 

Mikel je prosto rodjen za ovakve utakmice,covek je svaku jacu utakmicu odigrao fenomenalno..Kad bi Lamps poceo curelo bi na sve strane ,dok je Ginkel jos zelen :)E sad ne znam da li Mou ima Mikela u planovima posto je bilo nekih naznaka da ce biti prodat.

Link to comment
Share on other sites

Ocekujem puno od ove utakmice,nadam se pobijedi i odlicnoj utakmici..

Ocekujem Matine i Hazardove majstorije i ako bog da jedan hattrick Lukakua ko prosle sezone Unitedu :P

Samo hrabro odigramo uvijek dobro protiv Uniteda,nadam se povoljnom rezultatu sto prije osigurat bodovnu zalihu ;)

Come On Chelsea! :sal1:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Jose sigurno spremio barem jedno iznenađenje, ako ne i više njih.. Pa bio to Van Ginkel, Lukaku, De Bruyne, Schürrle, nije bitno. Uvjeren sam da će napraviti nešto neočekivano.

 

Očekujem puno od Hazarda u ovoj utakmici, on mora preuzeti odgovornost i razvaliti ih po toj lijevoj strani. Također, ne bih volio da startaju Ramiz i Lamps, jer nam treba jedan disciplinovaniji, defanzivniji i trkački bolji igrač od Lampsa tu, da oslobodi Ramiza za prodore prema naprijed i da mu malo slobode da radi ono što on najbolje zna. Samo jedna kontra nek sijevne i ovaj će ga utrpati, garantirano.

Da se mene pita, gurnuo bih ovdje Marca, pa kud puklo da puklo.

 

Također, startao bih s Lukakuom. Old Trafford je velik i širok stadion, puno prostora za Romelua gdje on može biti ubitačan, pogotovo ako United počne s Vidićem i Ferdinandom. Treba narediti malom da ih terorizira, da se lakta, tuče sa njima, da ih izmori što više je moguće i otvara prostor za utrčavanja veznjaka.

 

Å teta Å¡to nema Luiza, falit će puno u ovoj utakmici. I pravi spremni Obi će faliti, ali Å¡ta je tu je. 

 

Imam dilemu za to treće mjesto u veznoj liniji, Oscar i Eden su sigurni, međutim teško mi se odlučiti koga trećeg gurnuti u vatru ? KDB, Schürrle, Mata ?

Link to comment
Share on other sites

Koje god stopere da Moyes izvede, imaju istu slabost - brzinu. Brzi, direktni pasovi i lopte u prostor mogu biti nase najjace oruzje. Jako tesko ce biti probiti ih centarsutevima i visokim loptama uopste. Takodje smatram da nam dugi, pozicioni napadi nece mnogo doneti, jer iako je Manchester relativno spora ekipa, kad se postave u odbranu jako ih je tesko probiti, zbog iskustva koje imaju. Brza reakcija kod promene poseda, kontre, tu su oni najslabiji, i to treba iskoristiti maximalno. 

 

Voleo bih da Ramires i Van Ginkel startuju, zbog pokretljivosti i velikog radijusa kretanja, iako sumnjam da ce Mou izostaviti Lampsa iz ovakvog meca.

 

A najvece iznenadjenje koje Mou moze da napravi je stavljanje Schurrlea u spic. Kad vec govorimo o neocekivanom :D

Link to comment
Share on other sites

ovako, igramo kontra ekipe koja ima slab presing. tako igraju jer nam fizički i trkački teško mogu parirat i svjestan je moyes da nema baš neke ekstra igrače. idu na neku kombinatoriku i kruženje lopte, uglavnom predvidljivo igraju. zanima me samo hoće li rooney i mata igrat. to bi moglo prevagnut. mislim nekako da ako rooney zaigra otpočetka da ga možemo chalk off. čovjeku je teško jer možda igra i zadnju tekmu za united. jedino kod nas ne bi trebali lamparda od prve minute i terry treba jako paziti na persija, brži je i okretniji od njega.
Link to comment
Share on other sites

Nadam se prije svega dobroj igri, ocekujem par promjena u sastavu:

 

.........................Cech............................

 

Bane..........Cahill......Terry............Cole

 

..............Mikel/Essien....  Ramires........

 

Mata.................KDB................Hazard

 

......................Lukaku.........................

 

Lampardu treba odmor a VanGinkel je zelen zato bi poceo sa Mikelom ili Essienom. Sto se tice Mata i KDB nebitno je ko ce desno a ko u sredinu, Oscar je pocinjao zadnje dvije treba mu odmor.

Link to comment
Share on other sites

Jako je bitno za nas da ovu tekmu pocmu Mata i Hazard razumiju se dobro i uvijek razvale u sredini,poceo bi sa Ramiresom i Van Ginkelom iako je premlad ali treba nam brzina,mladost i poletnost,u napadu bi poceo sa Lukakuom ili Torresom,a vidit cemo sto ce gospodin Mourinho napraviti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Mislim da je Jose sigurno spremio barem jedno iznenađenje, ako ne i više njih.. Pa bio to Van Ginkel, Lukaku, De Bruyne, Schürrle, nije bitno. Uvjeren sam da će napraviti nešto neočekivano.

 

Očekujem puno od Hazarda u ovoj utakmici, on mora preuzeti odgovornost i razvaliti ih po toj lijevoj strani. Također, ne bih volio da startaju Ramiz i Lamps, jer nam treba jedan disciplinovaniji, defanzivniji i trkački bolji igrač od Lampsa tu, da oslobodi Ramiza za prodore prema naprijed i da mu malo slobode da radi ono što on najbolje zna. Samo jedna kontra nek sijevne i ovaj će ga utrpati, garantirano.

Da se mene pita, gurnuo bih ovdje Marca, pa kud puklo da puklo.

 

Također, startao bih s Lukakuom. Old Trafford je velik i širok stadion, puno prostora za Romelua gdje on može biti ubitačan, pogotovo ako United počne s Vidićem i Ferdinandom. Treba narediti malom da ih terorizira, da se lakta, tuče sa njima, da ih izmori što više je moguće i otvara prostor za utrčavanja veznjaka.

 

Å teta Å¡to nema Luiza, falit će puno u ovoj utakmici. I pravi spremni Obi će faliti, ali Å¡ta je tu je. 

 

Imam dilemu za to treće mjesto u veznoj liniji, Oscar i Eden su sigurni, međutim teško mi se odlučiti koga trećeg gurnuti u vatru ? KDB, Schürrle, Mata ?

 

Jest stadion al' je teren isti kao i na Bridge-u. 106 sa 68, samo ti se cini vecim zbog pozicije kamere koja je mnogo vise postavljena. Tako se i teren Alianz Arene cini manjim ali je isti.

 

Elem, volio bih da ih dobijemo nekom sudijskom kradjom. Red je da se i njima pocnu desavati takve stvari.

Link to comment
Share on other sites

Jest stadion al' je teren isti kao i na Bridge-u. 106 sa 68, samo ti se cini vecim zbog pozicije kamere koja je mnogo vise postavljena. Tako se i teren Alianz Arene cini manjim ali je isti.

 

Tako su pričali i za Nou Camp, pa ne može to čovjek znati dok ne ode tamo i vidi. Ja sam bio na Nou Campu i kažem vam da vas lažu, taj teren je ogroman, širok i dugačak baš onoliko koliko se 'čini' na TV-u.

 

Sad ne znam za Old Trafford, ali sigurno je da će biti prostora.

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Tako su pričali i za Nou Camp, pa ne može to čovjek znati dok ne ode tamo i vidi. Ja sam bio na Nou Campu i kažem vam da vas lažu, taj teren je ogroman, širok i dugačak baš onoliko koliko se 'čini' na TV-u.

 

Sad ne znam za Old Trafford, ali sigurno je da će biti prostora.

 

Jebiga, lazu dimenzije terena. Prije bih rekao da te laze oko jer je njemu najlakse podvaliti sliku i prostor. Ali nebitno na kraju krajeva, samo da se sutra uzmu 3 boda.

Link to comment
Share on other sites

Ocekujem pobedu!!

 

         Cech

Bane--Cahil-JT---Cole

      Essien

                 Rami

KDB---Oscar---Hazz

         Lukaku

 

Ovo bi po meni bilo idealno. Esiena bih postavio na poziciju DMF, jer je rizicno da MvG pocne jer nema iskustva, a Esien bas ima to potrebno iskustvo. Ramires na poziciji CMF bi imao mnogo vise prostora za prodore kroz sredinu, jer bi mu Ess "cuvao ledja", za razliku od Lamparda.

 

E sad ako bi gubili na poluvremenu ubaciti Matu-(Esien) na Oscarevo mesto a Oskara povuci na mesto Ramija, a Rami na mesto Esiena.

 

Moramo ih pobediti, da dokazemo da smo bolji. Come on Chelsea!  :sal:

Link to comment
Share on other sites

Ako budu raspolozeni protiv njih kao prosle sezone ocekujem dobar rezultat.Zadovoljan bi bio nerjesenim,iako je takav rezultat izmedju ova dva kluba neucestao, ali rano je za prosipanje bodova.Treba kazniti sve sto se moze.Obavezno Lukakua  staviti,jer se dobro pokazao u zadnjoj utakmici protiv njih.Vjerovatno ce oboje biti nastrojeni da dominiraju i ocekujem dobru utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

Prosle sezone smo dominirali protiv njih i u ponedjeljak cemo. 

Nesto me brine Cahill. Kad budu kontre on uvijek stoji par metara od igraca a to bi lagano RVP mogao iskoristiti.

Steta sto nece biti Luiza, uvijek bude dobar protiv Uniteda.

 

Lampard ce vjerovatno poceti utakmicu i nemojte se sikirati oko njega. Bit ce vise nego dobar. Ima da gine 90 minuta ako bude igrao. Uvijek gine na vecim utakmicama i prije svakog pasa razmisli 2 put.

 

Ja bi stavio KDB-a prije Mate jer pitanje je kakav ce biti mata. Mora uci u formu dok kod KDB-a sve odlicno ide. Mozda ga je Mou cuvao za Uniteda protiv aston ville. Hmm.. 

 

Jedva cekam to je sigurno..

 

Najgore bi mi bilo kad bi izgubili a rooney nam zabije. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...