Jump to content

Samuel Eto'o (2013-2014, 21 nastup)


reLo

Recommended Posts

  • Postova 544
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Guest Twelfth Man

Eto'o za 2 miliona funti. Naravno da mu plata nece biti onih pominjanih 300k, ne bojte se.

 

Ja mislim da on zeli jos jednu godinu odigrati na visokom nivou u velikom klubu, okusiti LS ponovo i pokusati osvojiti pokoji trofej prije odlaska u Kinu, MLS ili Kuvajt.

 

Za one finansijske briznike - eto, necemo potrositi 100 miliona. Budite spokojni sada.

Link to comment
Share on other sites

Ma daj. Kakvo je ovo buđenje. Mi svojim legendama ne dajemo ugovor poslije 30-e a kupujemo još starije igrače.

Ova ljetna kupovina je preÅ¡la granice. Nitko nije otiÅ¡ao i samo gomilamo igrače bezveze. 

Bio mi je drag kada je pod Mouom u Interu i lijevog bočnog igrao kad je trebalo, ali mislim da to viÅ¡e nije onaj Eto"o. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Jasno da ne valja. Ne valja trejd Mata - Rooney, jebiga iako bi bili jaci, ne valja, treba se odreci Mate. 40 miliona za Jacksona Martineza bi bilo gore nego kupiti jos 2 Wiliana. Iste tolike pare za Lewandowskog - ne bi proslo, Dortmund mu digao platu na 6 miliona eura i ne zele ga prodavati. Sta jos ostaje? Benzema? Pa da Real ostane bez napadaca, jasta. Ostane Samuel Eto'o kao prelazno rjesenje.

Link to comment
Share on other sites

eto'o dolazi zbog mou, mou je već radio s njim i ovime će dobiti napadača od povjerenja... ako dođe za normalnu plaću ja sam svakako za, dobar napadač za malu odštetu koji je već radio s mouom što je svakako prednost, međutim bude li tražio neku astronomsku plaću onda nam ne treba...

Link to comment
Share on other sites

Karijera vredna divljenja, kad dodje u klub, moze svima tata da bude, osvojio covek 3 Lige Sampiona za 4 godine, a Celsi u 100+ godina  postojanja 4 titule prvaka Engleske  :sal:

E sad, to je proslost, nadam se da nam moze dati kvalitet i produktivnost u meri u kojoj je to potrebno klubu i ovom trenutku.

3 milke transfer + 7 milke plata = korektan posao po meni.

 

Ima on jos dosta toga da kaze, pa ima godina kao Zlatan.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno ce tu biti godinu dana dok Lukaku ne stasa da bude prvi napadac tima. Mou voli da ima opcije,da ima rezerve da raspolaze sa ekstra igracima,a samo takvi donose trofeje,ovo je verovatno kratkorocno resenje dok mladi Lukaku ne preuzme vodju napadaca ekipe sa SB :) 

Link to comment
Share on other sites

Ako je iko u opasnosti Lux nije, on ce biti nas prvi napadac ako ne dodje skupo pojacanje kao sto je Rooney ili Martinez. Torres i Demba su pokazali da su nepouzdani, Demba koji vjerovatno ide je dobio tekmu da se iskaze odigrao je katastrofalno i vise od toga tako da vjerovatno ide sad jos kada dovedemo novog napadaca...

 

O Torresu je sve receno jos cu samo dodati da je prosle godine imao konkurenciju samo u vidu Dembe i da je Senagalac bio malo ispred njega iako je Rafa forsirao plavusu, vidjecemo ga ove sezone, ja sam skeptican po pitanju njega odavno. Jedno je sigurno, nece ga Mou tretirati i milkiti ga prije svake utakmice kako bi se ovaj vratio u formu, ako bude losiji bice na klupi u to nemam sumnje.

Lux je po meni daleko ispred.

Link to comment
Share on other sites

chiba u formi ovih zadnjih dana, ti i weed ste nakupili barem 10-ak komada za 'Najsmješniji postovi na forumu' :D

 

Elem nejse, ovaj mi se čini ko tipični plaćenik, mislim da će ako doÄ‘e biti najmanje drag igrač u ekipi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...