Jump to content

Islam Feruz (2014-2019, bez nastupa)


trebevic

Recommended Posts

  • Postova 191
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Nek mu je sa srecom, mada vjerovatno i od njega nece biti nekog igraca kao i od vecine igraca iz Chelseaovog podmlatka.

Od ove sezone se u Celsiju drugacije radi.... Ranijih godina je akcenat bio na rasipanje para i dovodjenje zvezda u tim. Mladje kategorije su prakticno bile zapostavljene..... Sada se vise ulaze u mlade, perspektivne igrace, Celsi ce se okrenuti stvaranju tima, jer pokusaji kupovine istog, nisu bas najslavnije zavrsili...

Decko je izuzetan talenat i sigurno ce doprineti igri naseg tima u buducnosti !!!

Link to comment
Share on other sites

Od ove sezone se u Celsiju drugacije radi.... Ranijih godina je akcenat bio na rasipanje para i dovodjenje zvezda u tim. Mladje kategorije su prakticno bile zapostavljene..... Sada se vise ulaze u mlade, perspektivne igrace, Celsi ce se okrenuti stvaranju tima, jer pokusaji kupovine istog, nisu bas najslavnije zavrsili...

Decko je izuzetan talenat i sigurno ce doprineti igri naseg tima u buducnosti !!!

daj Bože da bude ovako, jer stvarno vrijeme je da imi poÄnemo proizvoditi svoju djecu. Do sada smo samo trosili pare, a nasi omladinci su odlazili u mnoge klubove iako bi se svojom kvalitetom mogli probiti do prvog tima. Ew nekoliko primjera:

- Miroslav Stoch - najbolji igraÄ u turskoj ligi, momak je mašina, kad sam cuo da smo ga prodali jednostavno sam ostao bez rijeÄi

- Fabio Borinni - fantastiÄan napadaÄ, veliki talenat, nismouopste trebali ni dovoditi Torresa... Lukaku i Borinni bi odliÄno igrali u špicu

- Michael Mancienne - Äovjek može da zatvori Äak 3 pozicije na terenu (zadnji vezni, stoper, desni bek), univerzalan igraÄ,

i još mnogi drui..

Mislim da bi stvarno trebali poÄeti forsirati svoju djecu... Bosingwa je star 29 godina ima, traži se zamjena i hoce da kupe van der Wiela. Ma kakav Wiel imamo Todd Kanea, Äovjek stvarno ima nevjerovatan talenat za desnog beka.

Nadam se da će i AbramoviÄ i AVB poÄeti misliti kao ja a ne novcima da misli :D

Link to comment
Share on other sites

Istina sve što si rekao , plus ja bih još dodao da nikako nebi smjeli kupovat zamjenu za A.Colea jer tu imamo Bertranda i Van Aanholta, a imamo i Billyja Clifforda..

naravno, u potpunosti se slažem, nisam navodio primjer njih dvojice nego desnog beka da ne bi tekst bio predugaÄak, a AVB pokušo dovesti Alvara Perreiru ovog ljeta.....stvarno nezz gdje ovo vodi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...