Skoči na sadržaj

Foto

Chelsea u Premiershipu 2013/14 = 3rd place

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
238 odgovora na ovu temu

#1 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,031 postova
  • 1758 lajk(ova)
  • Time Online: 127d 1h 12m 36s

Postirano 20 July 2013 - 17:47

Vasa ocekivanja,misljenja,sve o Chelseau u novoj sezoni Premier League

#2 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,494 postova
  • 8512 lajk(ova)
  • Time Online: 586d 18h 39m 28s

Titula

Postirano 20 July 2013 - 18:12

Očekivanja su velika jer je Mourinho tu. Po njegovom dolasku razmišljao sam da je OK da se plasiramo u Ligu prvaka i eventualno osvojimo FA ili Liga kup. Sada, kada vidim kakvu ekipu i trenera imamo, mislim da smo najveći favoriti za osvajanje titule. Dakle, očekujem titulu.

#3 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 10,961 postova
  • 6392 lajk(ova)
  • Time Online: 192d 18h 32m 34s

Postirano 20 July 2013 - 18:24

Neka od mojih ocekivanja su vec ispunjena. 

Prvo, i mozda najvece, vratio nam se Mou. 

Izabrani su najbolji omladinci da prodju pripreme sa prvim timom. 

Atmosfera medju igracima je na vrhuncu. 

#4 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7715 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 20 July 2013 - 19:21

Očekujem top 3 na tabeli, vrlo moguce i top2
U ligi šampiona imam neki jebački osjećaj za polufinale, ne znam zašto možda zbog Mourinha

I možda osvojiti jedan od kupova

#5 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,972 postova
  • 4875 lajk(ova)
  • Time Online: 261d 5h 15m 38s

Postirano 20 July 2013 - 19:57

Eto nevalja odmah kako smo krenuli. Tema se zove "Chelsea u Premiershipu" a mi pricamo o LP, povratku murinja itd itd :D

Mislim da je dovoljna nam tema Chelsea u sezoni 2013-14 statistika vijesti i slicno al hajd.

Ocekujem minimalac 2 mjesto u ligi.. 

#6 EdvinTB

EdvinTB
  • Chelsea BiH Member
  • 1,331 postova
  • 749 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 22h 49m 8s

Titula

Postirano 20 July 2013 - 22:34

Ne ocekujem puno, samo titulu premiershipa! ;) Vjerujem da ce to i biti primarni cilj Chelsea jer smo zadnje dvije sezone osvojili oba evropska takmicenja a u prvenstvu zaostajali za provincijalcima iz Mancestera

#7 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,800 postova
  • 2223 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 22h 8m 12s

Postirano 20 July 2013 - 22:54

klubovi iz Manchestera su proteklih godina osvajali premiership i tu smo zaostajali jer smo pucali na ligu prvaka.Sada kada smo konacno i postali prvaci evrope trebamo se okrenuti prvenstvu i mislim da sve utakmice treba shvatiti ozbiljno a posebno utakmice premiershipa jer nema laganih protivnika.Imamo i vise nego dobar igracki kadar ,imamo pravog trenera,i nevidim neki veliki razlog da ove godine ne osvojimo premiership.

#8 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,162 postova
  • 13171 lajk(ova)
  • Time Online: 544d 11h 4m 30s

Titula

Postirano 20 July 2013 - 23:23

Neću reći da očekujem titulu. 'Očekujem' nije prava riječ. Ono što očekujem jest da se borimo do zadnjeg s Manchesterima, posebno sa Cityem koji je po meni trenutno prvi favorit, za prvo mjesto. Ne smijemo imati neke rupe kao prošle sezone, al dobro smo i prošli kako je moglo biti sa FSW-om. Želim konstantnije rezultate, još bolju igru, više zalaganja, zajedništva a trofeji će doći sami ako ovo bude na nivou.

Dakle, ne smijemo izgubiti korak za konkurentima i ako malo zapnemo, ne smijemo se pokolebati nego nastaviti dalje po svom. Mislim da u Joseu još ima te magije, bilo bi stvarno prelijepo kada bi vratio taj ligaški trofej na Bridge s ovom ekipom. Tada ne bih žalio ni da JT i Lamps okače kopačke o klin. Ustvari, to bi možda bilo savršeno. :D

#9 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 21 July 2013 - 02:03

Ako ova ekipa ne može igrati na više frontova, onda bih volio da se posvete Premiershipu i da isti osvoje. Treba imati na umu da smo mi u prednosti nad ostalim jer imamo TSO-a, koji je višestruko bolji trener od Moyesa, Pellegrinia, AVB-a i sl.. 

A oni bgm isto tako nemaju višestruko bolju ekipu od naše. 

A ako ne osvojimo, opet neću bit razočaran jer je ekipa mlada, pa imaju cajta.

#10 Pifonis

Pifonis
  • Korisnik
  • 1,051 postova
  • 1861 lajk(ova)
  • Time Online: 34d 59m 6s

Postirano 21 July 2013 - 08:23

Ja zelim da ove sezone Bridge opet postane utvrda, da protivnici dolaze na nas teren sa punim gacama jer znaju da koliko god se trude, da se jedino mogu izvuci sa remijem. Uz pomoc Moua i ovakve ekipe, to je jako izvedivo, a volio bi i jos jedan trofej Premiershipa u vitrini, da se ova sezona povratka savrseno zakljuci.

Sent from my calculator using Tapatalk

Post se sviđa 1 članu
Ercov  

#11 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,031 postova
  • 1758 lajk(ova)
  • Time Online: 127d 1h 12m 36s

Postirano 21 July 2013 - 11:43

sta se mene tice ocekujen jaku cvrstu momcad, bez puno obrambenih prooblema, da bridge postane utvrda i da se borimo u prvenstvu do kraja

#12 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,170 postova
  • 4676 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 13h 36m 6s

Postirano 21 July 2013 - 12:41

Ocekujem top2 ali se nadam osvajanju Premiershipa :D.Smatram da se imamo pravo nadati prvom mjestu jer imamo pred uslove za to iako sigurno nece biti lako.Naravno oba Manchestera su prijetnja ali mislim da je favorit City jer treba biti realan reci da imaju najjacu ekipu u Engleskoj.Znaci sto se tice plasmana ocekujem mnogo a sto se tice nekih drugih stvari i tu imam ocekivanja a to su:

1.Pravi pristup utakmicama od prve do zadnje minute - to znaci da nam se ne desava da pocnemo igrati(onako kako znamo i mozemo) tek kada dobijemo 1-2 gola ili da nam se ne desava situacija da u posljednjih 15-20 minuta gubimo ili remiziramo utakmice koje trebamo privesti kraju a takvih utakmica je bilo dosta prosle sezone.

2.Borbenost i agresivnost - hocu ponovo da vidim onaj mocni Chelsea koji nije dopustao da protivnik izađe iz svog kaznenog prostora.

3.Bolja tranzicija iz odbrane u napad i obrnuto - jedan od uslova da bi se igrao dobar i atraktivan fudbal je upravo dobra tranzicija u oba smjera.

4.Koristenje igraca na pozicijama na kojim njihove fudbalske osobine i kvalitete dolaze najvise do izrazaja - znaci da Bertrand,Ramires ili Oscar ne igraju na krilnim pozicijama itd.

5.Odlucnost pred protivnickim golom i bolja realizacija - desavalo se mnogo puta prosle sezone da imamo veliki posjed lopte 60%-65% a da iz tog posjeda nismo napravili nista jer smo bili dosta pasivni u napadu bez oštrine u zavrsnici i samo smo kruzili oko kaznenog prostora.

6.Presing - svaka ekipa pod vodstvom Mourinha je imala odlican presing na protivnicku ekipu i smatram da smo prosle sezone igrali dosta lose kada lopta nije kod nas.Nesvjesno smo se povlacili i ostavljali protivnika da izgradi napad.

7.Igra - znaci nemora to biti neki posjed lopte od 75% ili neko umiranje u ljepoti ali da izgradimo neki svoj sistem i stil igre.

Eto mozda ocekujem previse :D i mozda mnogo obracam paznju na neke detalje ali smatram da za sljedecu sezonu imamo i ekipu i trenera koji mogu do kraja drzati tempo sa klubovima iz Manchestera. :sal:

Post se sviđa 7 članova
Villas-Boas  , dubrovcanin  , chibabachi  , Ercov  , chelsea4evercr  , BunaCfc  , Wisey  

#13 LegenTerry

LegenTerry
  • Korisnik
  • 193 postova
  • 66 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 10h 13m 19s

Postirano 21 July 2013 - 14:46

Uz ovakvu momcad ovakvog trenera i ovakvu atmosferu,moguce je ocekivati samo TOP 2,a u LP jedno solidno polufinale pa dalje kako bude  

Post se sviđa 1 članu
grena  

#14 Ercov

Ercov
  • Chelsea BiH Member
  • 1,499 postova
  • 857 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 14h 58m 34s

Titula

Postirano 22 July 2013 - 09:06

Titula nije prioritet za ovu sezonu,ali ne bih se nimalo bunio ako je osvojimo ove godine.

Post se sviđa 1 članu
chibabachi  

#15 TRBA

TRBA
  • Korisnik
  • 434 postova
  • 224 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 15h 23m 28s

Postirano 22 July 2013 - 20:31

Ja mislim da cemo se sigurno lakse boriti za neko od top3 mesta,jer ce nasa igra na domacem terenu znatno biti bolja.Mourinho gde god je trenirao na domacem terenu je bio nepobediv i to ce nam sigurno pomoci u buducnosti jer pogledajte samo koje smo mi meceve gubili kuci

#16 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,719 postova
  • 6539 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 16h 8m 5s

Postirano 22 July 2013 - 20:40

Ocekujem borbu za titulu, bolju igru jacu kao sto je nekad bila pod Mou-om i povratak na krov Evrope :P

#17 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 7,088 postova
  • 8572 lajk(ova)
  • Time Online: 398d 1h 38m 43s

Postirano 22 July 2013 - 22:11

Treće mesto očekujem, a kad spominjete LŠ, očekujem da prođemo grupnu fazu.

#18 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,986 postova
  • 10147 lajk(ova)
  • Time Online: 427d 4h 56s

Postirano 22 July 2013 - 22:50

Mourinho explained: "Josh McEachran will go on loan and we are thinking of letting Nathaniel Chalobah go for a last season, though he is for sure, a Chelsea player and could be in our squad already.

"Of the others, Lucas Piazon will go out, Wallace will go on too because he has no work permit. And while we'd like to keep Bertrand Traore we know he might not get a permit."

Post se sviđa 3 članova
WhisperDiMatteo  , soxx  , Wisey  

#19 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 10,961 postova
  • 6392 lajk(ova)
  • Time Online: 192d 18h 32m 34s

Postirano 23 July 2013 - 11:48

http://www1.skysport...terfeed_Chelsea

Nasi Spanci mozda propuste uvodni mec sezone... 

#20 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 5,170 postova
  • 4676 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 13h 36m 6s

Postirano 23 July 2013 - 11:55

http://www1.skysport...terfeed_Chelsea

Nasi Spanci mozda propuste uvodni mec sezone... 

Ne bi trebalo biti problema..

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan