Skoči na sadržaj

Foto

Marco van Ginkel (PSV)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
322 odgovora na ovu temu

#1 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4188 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 23h 38m 27s

Postirano 24 June 2013 - 22:54

1010691_591105324243310_747237516_n.jpg

Marko van Ginkel

Datum rodjenja: 1.Decembar 1992

Mjesto rodjenja: Amersfoort Holandija/Nizozemska

Pozicija: Centralni vezni

Klub: Vitesse

Ove godine su mu se brojke odlicno popravile naspram prosle sezone. 10 utakmica vise sa svim takmicenjima nego prosle sezone. 24 gola i 12 asistencija.

Dobio nagradu ove sezone za Holandskog talenta 2012/2013 (Dutch Football Talent of the Year (2012/13))

Inace mnogo lici na Biebera. xD

Post se sviđa 1 članu
El_Nino  

#2 DROGBA750

DROGBA750
  • Korisnik
  • 1,536 postova
  • 1403 lajk(ova)
  • Time Online: 58d 20h 23m 11s

Postirano 24 June 2013 - 22:56

Ovaj ce kod nas sigurica,vjerujem da ce ga Mou dovesti.

Post se sviđa 1 članu
antonius luiz  

#3 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,449 postova
  • 1957 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 8h 33m 16s

Postirano 25 June 2013 - 13:35

proslu sezonu uz Bonya glavni igrac u Viteseu,pratio sam ih proslu sezonu zbog nasih posudjenih igraca i radi se o igracu kojki stvarno moze napraviti veliku karijeru,uz to je jos i debitovao za reprezentaciju Holandije i nadam se da cemo ga dovesti i vjerujem da bi se uklopio kod nas.

#4 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,419 postova
  • 9725 lajk(ova)
  • Time Online: 364d 22h 25m 55s

Postirano 25 June 2013 - 14:04

proslu sezonu uz Bonya glavni igrac u Viteseu,pratio sam ih proslu sezonu zbog nasih posudjenih igraca i radi se o igracu kojki stvarno moze napraviti veliku karijeru,uz to je jos i debitovao za reprezentaciju Holandije i nadam se da cemo ga dovesti i vjerujem da bi se uklopio kod nas.

zemo šta on igra,čitam da mu je stil igre sličan dzerardu iz liverpula?

nema ni na internetu nekih klipova na osnovu kojih bih mogao da donesem neki zaključak

vidim da je dobio i neke nagrade za najboljeg mladog igrača

za mene potpuna misterija za sad,kao i oskar prošle godine

#5 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 25 June 2013 - 14:08

E ajmo sad kompletan report jer si ti izgleda jedini koji je pratio Vitesse :D 

Post se sviđa 1 članu
chibabachi  

#6 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,176 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 16h 4m 21s

Postirano 25 June 2013 - 14:12

Pa receno ti je chiba gore :D Centralni vezni :D

#7 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,419 postova
  • 9725 lajk(ova)
  • Time Online: 364d 22h 25m 55s

Postirano 25 June 2013 - 14:31

sad će da dodje whis i da kaže "ne verujem da je centralni vezni dok sky to ne objavi"

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#8 Gospodin Posebni

Gospodin Posebni
  • Korisnik
  • 624 postova
  • 531 lajk(ova)
  • Time Online: 16d 10h 36m 28s

Postirano 25 June 2013 - 14:43

sad će da dodje whis i da kaže "ne verujem da je centralni vezni dok sky to ne objavi"

A onda i Cae da nam ne treba centralni vezni jer imamo najvećeg engleskog talenta svih vremena, Josha McEachrana, koji je igrom slučaja centralni vezni.
Mene zanima može li on igrat na mjestu zadnjeg veznog i tu se borit sa Mikelom i Romeuom ili će igrati uz nekog zadnjeg veznog.
Ako je ovo drugo, pitam se šta ćemo sa De Bruyneom, a i koliko on (Van Ginkel) može igrat pokraj Lamparda i Ramiresa.
Izvještaji o njemu su uglavnom jako pozitivni, ali ne bi bio prvi, a ni zadnji talent, koji ne bi uspio kod nas (pod uvjetom da uopće dođe).

Post se sviđa 1 članu
chibabachi  

#9 marko90

marko90
  • Korisnik
  • 241 postova
  • 313 lajk(ova)
  • Time Online: 52d 12h 21m 25s

Postirano 25 June 2013 - 15:04

Ako je vec toliki talent najbolje ga je potpisat i ostavit u Vitesseu, vise ce napredovat ako bude stalno igrao u Nizozemskoj nego sjedio na klupi u Engleskoj, a vitesseu itako Chelsea bira trenera tako da nije problem osigurati da bude stalno u pocetnom sastavu.

#10 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,449 postova
  • 1957 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 8h 33m 16s

Postirano 25 June 2013 - 16:50

udarila im vrucina pa podjebaju nemaju drugog posla.

#11 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 25 June 2013 - 19:18

Eh da su ti naši mladići tolki talenti kolko vi ovdje na forumu pišete nebi oni igrali po drugim ligama. Npr. ovaj McEachran. Veliki talent simo tamo, a u jednom Swanseau se nije mogao izborit za prvih 11.

Ti mladici možda jesu talenti, ali nisu upola dobri kolko ih vi ovdje uvelicavate. I mi nismo tamo neki nk željezničar pa da nam svako igra. Ovo je Chelsea, klub koji se bori za osvajanje BPL-a, lige prvaka, fa cupa itd.  I u njemu ce igrat i dobit priliku samo stvarno talentirani igrači i koji obecavaju da postanu jednom svjetske igračine.

Ali velika vecina vas ovdje to ne shvaca i stvarno mi više idete na onu stvar s tim preuvelicavanjem. Jer da se vas pita sljedece godine bi nam u prvih 11 igrali sve juniori jer su za vas vec sad velike igračine. Ljudi malo budite realni i objektivni. 

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#12 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 3h 48m 4s

Postirano 25 June 2013 - 19:38

Eh da su ti naši mladići tolki talenti kolko vi ovdje na forumu pišete nebi oni igrali po drugim ligama. Npr. ovaj McEachran. Veliki talent simo tamo, a u jednom Swanseau se nije mogao izborit za prvih 11.

Ti mladici možda jesu talenti, ali nisu upola dobri kolko ih vi ovdje uvelicavate. I mi nismo tamo neki nk željezničar pa da nam svako igra. Ovo je Chelsea, klub koji se bori za osvajanje BPL-a, lige prvaka, fa cupa itd.  I u njemu ce igrat i dobit priliku samo stvarno talentirani igrači i koji obecavaju da postanu jednom svjetske igračine.

Ali velika vecina vas ovdje to ne shvaca i stvarno mi više idete na onu stvar s tim preuvelicavanjem. Jer da se vas pita sljedece godine bi nam u prvih 11 igrali sve juniori jer su za vas vec sad velike igračine. Ljudi malo budite realni i objektivni. 

Slažem se. Kakav talent majku mu kad igra u drugoj ligi, a 20 mu godina. Pa Rooney je sa 17 razvalio Premiership, Ronaldo s 19.

#13 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)

Postirano 25 June 2013 - 20:04

Slažem se. Kakav talent majku mu kad igra u drugoj ligi, a 20 mu godina. Pa Rooney je sa 17 razvalio Premiership, Ronaldo s 19.

On je talenat, ali ne vjerujem da je toliko veliki i toliko dobar da može jednog dana bit nosioc naše igre. Njemu će vrhunac bit neki prosjecan klub tipa Norwich u BPL.

#14 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,822 postova
  • 12018 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 14h 33m 41s

Postirano 25 June 2013 - 20:08

A gdje Drogba bio s 20 godina ?

U kurcu krasnom, eto gdje.

Gdje bio ljubimac ovog Villas-Boasa, Luka Modrić sa tih 20 godina ? Igro za Zaprešić i Zrinjski, bio ovdje kod mene u Bihaću, Pod Borićima, kepec se vidio nije. Pa ode i takvu karijeru napravi. Džeko s 20 godina u Usti nad Labem, češka druga liga. Malouda isto s Drogbom bio u Guingampu, tek prešao iz druge lige. Pa jebote Ribery igro u 5. ligi i ispado te godine u 6. sa svojom ekipom.

I vi stručnjaci ovdje nešto našli srati o našim mladim igračima. Puj.

Post se sviđa 10 članova
VahaCFC  , chelsea4evercr  , Kun Aguer0  , AnuBis.  , BunaCfc  , how yes no  , Igi  , Pifonis  , diablo_bih  , WhisperDiMatteo  

#15 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 35m 37s

Postirano 25 June 2013 - 20:16

Gdje bio ljubimac ovog Villas-Boasa, Luka Modrić sa tih 20 godina ? Igro za Zaprešić i Zrinjski, bio ovdje kod mene u Bihaću, Pod Borićima, kepec se vidio nije. Pa ode i takvu karijeru napravi. Džeko s 20 godina u Usti nad Labem, češka druga liga. Malouda isto s Drogbom bio u Guingampu, tek prešao iz druge lige. Pa jebote Ribery igro u 5. ligi i ispado te godine u 6. sa svojom ekipom.

Ako slucajno imate problema s vidom. 

Ako treba, snaci cemo se da neko prevede ovo na znakovni jezik, Brajevo pismo, sta god da treba, samo recite ;)

Post se sviđa 2 članova
Kun Aguer0  , Igi  

#16 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,176 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 16h 4m 21s

Postirano 25 June 2013 - 20:19

Hahahaha, kako strucno :D Nisu svi igraci da rano se razviju i da takvi ostanu, mnogima treba vise godina da razviju talenat, ali zato kada se desi, vecina razvali guzove.

Post se sviđa 1 članu
WhisperDiMatteo  

#17 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,139 postova
  • 4480 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 10h 43m 2s

Postirano 25 June 2013 - 20:51

znaci da za mene jos ima nade da mogu uspjeti :D

Post se sviđa 2 članova
Kun Aguer0  , WhisperDiMatteo  

#18 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 35m 37s

Postirano 25 June 2013 - 20:56

Spale, Dubro i ti ste nase najvece nade :D

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#19 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)

Postirano 25 June 2013 - 21:26

Vidjet cemo kolko ce od tih vasih velikih talenata stvarno uspjeti.

#20 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,822 postova
  • 12018 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 14h 33m 41s

Postirano 25 June 2013 - 21:29

Normalno da ima. Vedo Ibišević počeo igrati nogomet s 19 godina. On ima vremenski manju karijeru od mene (ja igro 10 godina). 

Moj stari dok je studiro, tamo negdje zadnja godina faksa, otišo na turnir u Njemačku i razvalio tamo, zvali ga ljudi da ide na probu za jedan klub što je tad nastupao u Cvajti. Al on htio da završi faks. Nije kasno nikad.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan