Skoči na sadržaj

Foto

Odlasci

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
1278 odgovora na ovu temu

#1 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,806 postova
  • 12008 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 22h 6m 3s

Postirano 11 September 2011 - 13:34

Evo i ove teme koja je bila dosta aktivna na proslom forumu. Otvaram povodom danasnje nove spekulacije o Anelki :

http://www.people.co...02039-23411488/

Valjda prelazni rok kod ovih Arapa jos traje. :huh:

#2 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,033 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 2m 32s

Postirano 11 September 2011 - 14:39

ma mlad je on jos da ide od nas... :-pp kad nije otisao u prelaznom roku nece ni sad...

#3 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,119 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 5h 6m 19s

Postirano 11 September 2011 - 23:02

Najbolje za sve da ode. Drag mi je igrač i pokazao je da još mnogo toga može dati za Chelsea, ali finansijski fair play nam puše za vratom a moglo bi se od njega nešto i zaraditi prije nego postane slobodan igrač.

#4 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 21h 53m 55s

Postirano 11 September 2011 - 23:23

Najbolje za sve da ode. Drag mi je igrač i pokazao je da još mnogo toga može dati za Chelsea, ali finansijski fair play nam puše za vratom a moglo bi se od njega nešto i zaraditi prije nego postane slobodan igrač.

potpis!!!

#5 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 11 September 2011 - 23:46

imamo prekrcan napad, on nece postat mladji, a ovo je odlicna ponuda i za chelsea i za njega, dobar je ali ne uklapa se u novi stil igre, mislim da bi ovo bila odlicna stvar za chelsea i za nica, zahvalit mu se za sve sto je odradio za nas i pustit ga da ode u velikom stilu..

#6 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,344 postova
  • 835 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 8h 19m 18s

Postirano 12 September 2011 - 11:39

Ev jos nekih glasina o odlascima......

http://www.sportske....siju-50696.html

Ja bih odmah potpisao da Pato dodje, mlad igrač, brz, talentovan, a još Brazilac, mislim da bi se vrlo brzo uklopio...... u svakom slučaju bio bi bolji od Torresa...

#7 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 17h 33m 58s

Postirano 12 September 2011 - 13:50

Bilo bi ovo odlično, ali ako se Torres vrati u formu i počne zabijat, teško da će ga pustit ...

#8 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,344 postova
  • 835 lajk(ova)

Postirano 12 September 2011 - 14:23

Bilo bi ovo odlično, ali ako se Torres vrati u formu i počne zabijat, teško da će ga pustit ...

Teško će se vratiti u formu, vrlo teško, ali ako se vrati dobrodošao, jer nam je potreban pravi špic, pogledaj Aguera i Rooney-a... razvaljuju :D

#9 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 21h 53m 55s

Postirano 12 September 2011 - 21:32

odlicno bi bilo da pato dode

#10 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,323 postova
  • 6104 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 4h 25m 41s

Postirano 14 September 2011 - 16:09

BIlo bi ovo dobra ali tesko je izvodljivo :)

#11 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,033 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 2m 32s

Postirano 14 September 2011 - 23:20

spekulacije, sanjali smo i o agueru, nasriju, neymaru... pato je predobar igrac ali nece nam ni on doci.... pusticemo mi njega da predje u city ili real ili neki drugi jaki klup, to je nasa praksa....

#12 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,344 postova
  • 835 lajk(ova)

Postirano 15 September 2011 - 20:40

mislim da bi prava stvar bila kad bi se u januaru rijesili ovih malo straijih igrača, tipa Anelke, Maloude, Fereire, Hilaria..... Ima dosta kandidata za kupovanje ovih igraca pogotovo Anelke i Maloude, a svakako da nemaju vise mjesta na krilu jer su tu sada Sturridge i Mata...

Takodjer ne bi trebali kupovati nove krilne napadače, nego davati šansu Kakuti i polako uvoditi Lalkoviča koji je također po vokaciji krilo :D

#13 Blue Lion

Blue Lion
  • Korisnik
  • 104 postova
  • 43 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 14h 15m 50s

Postirano 29 September 2011 - 19:14

Samo se Kaloua riješit,on je drvo i triba otić

#14 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 29 September 2011 - 19:49

Ova teorija o odlasku torresa u milan i dolasku pata u chelsea pada u vodu...

postoje dvije solucije i oba dvije govore o tome da ce ostat u chelseau...

1. Po zadnjim tekmama mozemo vidjet da se decko naveliko vraca u formu sto znaci ako se vrati na razinu igre svojih najsjajnijih dana, da nema sanse da ga puste iz chelsea...

2. ako nakon ove suspenzije opet padne u formi i ako bude igrao na razini prosle polusezone... opet nema sanse da otidje u milan... jer tko bi dao jednog pata za igraca koji od zadnje ozljede nije ulovio dobru formu...

ali ja se najiskrenije nadam ovoj prvoj soluciji... :)

i da... bilo bi dobro da u prvom mjesecu ili na ljeto chelsea pusti stare igrace tipa hilario, drogba, anelka itd. itd. i da pokusa izvuc iz njihovih transfera cim vise love... :)

#15 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 29 September 2011 - 22:01

i da... bilo bi dobro da u prvom mjesecu ili na ljeto chelsea pusti stare igrace tipa hilario, drogba, anelka itd. itd. i da pokusa izvuc iz njihovih transfera cim vise love... :)

Anelka ide ca 99% na ljeto, i nadam se velicanstvenom rastanku i da zaradi jos koju kintu u Kataru :P
Drogbu treba zadrzat u momcadi do kraja karijere, sto predvidam da ce biti kraj sezone 2012/13
Hilario pretpostavljam da ce u penziju nakon ove sezone, neke su mu godine, a i treba pruziti mjesta Tibbyju i Delaču...a tu je i Blackman

Moja želja za odlaske:
-Ross Turnbull - nepotreban totalno, riješit ga se što prije
-Henrique Hilario - vjerovatno penzija, neke su mu godine
-Rhys Taylor - imam neki filing da ga netko non-stop poguriva u klubu što nikako nije dobro jer je rupa, a blokira mjesto Delaču..
-Alex - adio mare
-Ferreira - penzija
-Lampard - penzija, odigrao je dobro protiv Valencije, no realno dogodine će biti i lošiji od ovoga..
-Kalou - noga u dupe
-Anelka - meni drag igrač, ali dogodine neće biti mlađi i neće pružati ovakve igre, lijepo se rastati s njim na kraju ugovora i via Katar
-Malouda - nije mi više za ekipu nekako, prodati ga negdje također s lijepim rastankom

i glavno, početi davati više prilike mladim igračima, jer imamo jednu od najjačih akademija, Josh, Cliffordi, Kane, Kalas, Mitrovic, Patrick, Bertrand..

#16 LoRD_0001

LoRD_0001
  • Korisnik
  • 250 postova
  • 64 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 10h 47m 30s

Postirano 30 September 2011 - 15:04

Da se ti pitas u prvoj postavi Chelsea bi garant igrali tvoji vrsnjaci. :rolleyes:

#17 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 30 September 2011 - 15:58

Da se ti pitas u prvoj postavi Chelsea bi garant igrali tvoji vrsnjaci. :rolleyes:

Nisi daleko :lol:

Da se ja pitam ovo bi bio Squad za iducu sezonu:

Cech
Bane/Bozzy - Luiz - Terry - Cole
Meireles
Ramires - McEachran
Sturridge-Mata
Torres

Klupa: Tibby, Kane, v.Aanholt, Mikel, B.Clifford, Kakuta, Drogba, Lukaku
Još bi u konkurenciji bili Delač, Kalas, Bertrand, Essien(ako bi uopće mogo nastavit nakon ozljede), C.Clifford, Lalkovič, Mitrović

#18 LoRD_0001

LoRD_0001
  • Korisnik
  • 250 postova
  • 64 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 10h 47m 30s

Postirano 30 September 2011 - 15:59

Jebo Arsenal na sta bi to licilo. :P

#19 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,344 postova
  • 835 lajk(ova)

Postirano 30 September 2011 - 23:25

stvarno ne znam kako neki od vas mogu toliko da ne vole mlade igrace. Pa ljudi u njima je budućnost pogotovo ako se uvede finansijski fair play.

U potpunosti se slažem sa @dubrovcanin oko ekipe za sljedeću sezonu. Bosingwa u zadnjih nekoliko utakmica pokazuje da ipak ne igra sezonu karijere kako smo svi mislili nako prvih nekoliko utakmica. Ako ovako nastavi, prodati ga Bane na desni bek, a na klupi kao njegova zamjena Todd Kane koji je maloprije citam prvi put dobio poziv za U-19 selikciju Engleske.

A.Cole je u poznim igračkim godinama, ali je i dalje dobar igrač. Još nekoliko sezona i onda pustit van Aanholta i Bertranda da se bore za to mjesto a ne dovoditi Pereiru, iz Porta.
Alexa pod hitno prodati jer je preslab,a polako davati priliku Kalasu.

Nadam se da će vas još početi misliti o mladim igračima, a ne samo dovodii neke zvijezde i bacati novce na njih.

#20 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 30 September 2011 - 23:34

@ rikky, kiki riki
Ja kako znam, ovdje većina gotivi mlade igrače....svi bi mi voljeli vidjeti te igrače odma u nedelju na terenu, ali sto nije realno, nije.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan