Skoči na sadržaj

Foto

Edin Džeko (Bosna i Hercegovina, 1986)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
123 odgovora na ovu temu

#121 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,019 postova
  • 6575 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 13h 55m 51s

Postirano danas, 00:54

Wisey ti ovo shvatas previše lično. Ja nemam problem sto je Dzeko iz BiH ili slicno, odmah da se pogresno ne shvati.

Pitanje je koliko ce moći dati u PL. Ja sam skeptičan oko ovog transfera. Razbio nas u LS i odmah ga dovedi. Problem je transfer politika kluba. Da smo zadovoljni sa ostalim transferima verovatno bi svi bili drugačije raspoloženi povodom ovog transfera.

Problem je i to sto se dovodi napadac, druga opcija, a Morata trenutno ne zaslužuje ni p od prvog napadača. Sta da radimo ako ovaj nastavi da pada i dalje, a Dzeko bude muku mučio. Krpimo se transferima da bi prošli sto jeftinije i propadamo polako. Čitao sam i komentare navijaca Rome, mnogi bi ga zapakovali u mašnicu i odneli peske do Londona za te pare. Ipak oni gledaju Romu i upuceniji su u to.

Umesto da se dovode napadac da se ravnopravno bori sa Moratom, dovodi se igrač za sezonu, dve eventualno da bi se ovome udovoljilo. Misli se kratkoročno i to me nervira.

Komplikovano je objasniti sta sve mislim, jer se puno toga mota po glavi. Nervira me transfer politika kluba. Dovodis mladice (Barkley, Emerson) koji nisu odigrali par meseci nista, dolaze ovde da ih lecimo i oživljavamo karijere. Dovodis starije igrače da bi se krpili. Konte ili ko vec toliko forsiraju tu Italiju kao da je jedino trziste na svetu. Škripi nam na milion mesta, brdo klinaca po pozajmicama dovedeni eto samo da bi se doveli itd.

Iznervirani smo generalno transfer politikom kluba. Tebi je leglo zato sto ga voliš kao Igrača, gledaš pozitivno i to je ok. Ja gledam sa druge strane, totalno posrnuće kluba uskoro ovakvim ponašanjem uprave i kluba. Ne zbog Dzeke, nego zbog celokupne slike. Dzeko je najmanji problem, ali kod njega se povela politika.

Post se sviđa 2 članova
diablo_bih  , mrtavker  

#122 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,822 postova
  • 12019 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 14h 35m 48s

Postirano danas, 01:14

Ma nemam uopce problem s tim na nacionalnoj osnovi, ne zelim da to zakljucujete i onda osjecate potrebu da se svakim postom ogradjujete od toga, glupo mi je to skroz. Samo mi nije bilo jasno cemu negodovanje prvo radi godina pa onda radi ne znam ni ja sam cega. Sada si obrazlozio onaj prvi post, okej postujem misljenje, razumijem i zabrinutost u tom pogledu jer ima podloge pogotovo u svjetlu onog sto se desavalo proslog ljeta na tom polju transfera. Donekle je to i sasvim normalno. Nisam ni ja nimalo zadovoljan kako su ti novci ulozeni.

Ono sto ti mogu reci jeste da ce u klubu dati Morati itekako sansu i trpjet ce ga dokle god budu smatrali oni da treba, jer jednostavno to je ono veliko pojacanje, taj neki napadac na kojeg su oni prvi put pljunuli masne novce jos od Torresa, rekord kluba a vjerujem da ce zbog Torresa i tog promasaja raditi neki dodatni inat kod Romana i Uprave da se ispravi ta greska u smislu da Morata proradi do kraja i opravda ulozeno u njega. Jednostavno to je tako, zato dovodjenje Dzeke itekako ima smisla jer ce ga rasteretiti kratkorocno i dozvoliti mu da se privikne na neke stvari. Ako ga nauci da ne pada na svaki dodir, Dzeko je opravdao bar 10 miliona. :D

I ovo sto se Rome tice, njima je bitno da prodaju da zgrnu neku lovu a i hoce kao da podmladjuju ekipu (suplja prica), mada oni svake godine tako prodaju po nekog klasnog igraca umjesto da ih zadrze, dodaju jos kojeg i bore se za trofeje onda. Bilo je tako sa Pjanicem, bilo je tako sa Salahom i evo sada ce tako biti i sa Dzekom. Sljedeci vjerovatno Nainggolan u tom redu. Jednostavno klub nema te ambicije, luzerski mentalitet i tako je usadjeno kod navijaca. Vjeruj mi pratio sam ih dosta redovno posljednjih par sezona, pa oni su sebi dozvolili da otjeraju Spalletija koji je fantastican posao radio, samo zato jer je 40-godisnji Totti bio u ekipi i redovno je ispadao cirkus prema treneru zato sto ga nije ubacivao, iako Totti nije bio vise za ozbiljnijeg termina, kamoli profesionalnog fudbala.

S druge strane, mozes to gledati da klub vjerovatno priprema teren i za odlazak Contea, sve su to neki transferi cudni pa mozda i kratkorocni da se odradi to do kraja i onda razlaz.

Post se sviđa 1 članu
grena  

#123 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,176 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 16h 4m 21s

Postirano danas, 02:22

Ma pusti ti to iskustvo, covjek hoce vecu minutazu, bukvalno hoce po njegovim uslovima da dodje. Sutra zasigurno dolazi onaj Emerson. Dzeko nece do cetvrtka, petka, a vjerovatno nece nikako. Prvo zbog ugovora, drugo zbog minutaze.

Jos se nadam da nema nista od ovoga, ali eto, sve je na upravi, hoce li pristati na mjenjanje citave vizije oko kluba i toga oko davanja vise od jednogodisnjeg ugovora igracima 30+, do toga da ih neko ucjenjuje sa zahtjevima.

#124 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,420 postova
  • 9725 lajk(ova)
  • Time Online: 364d 22h 47m 54s

Postirano danas, 08:04

Navodno je još samo zapelo na dužini ugovora, ali i to će se riješiti.

problem je verovatno u njegovim godina, pa nismo od juce navijaci celzija

za mene bi ovo bilo neverovatno da se dovede igrac koji je preso 31

a pise se da je Konteova zelja

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan