Jump to content

Edin Džeko (Bosna i Hercegovina, 1986)


Recommended Posts

http://www.sportportal.ba/slike/novosti/AAA%20SPORT%20PORTAL/NOGOMET/edin%20dzeko%200601012.jpg

 

Ime i prezime: Edin Džeko

 

Datum i mjesto rođenja: 17.03.1986. godine, Sarajevo

 

Trenutno starosno stanje: 27 (dvadeset i sedam) godina

 

Visina: 1,92m

 

Državljanstvo: Bosna i Hercegovina

 

Reprezentativni status: Aktivni �lan A reprezentacije BiH

 

Bra�ni status: Neoženjen (u vezi s poznatom manekenkom Amrom Silajdžić)

 

Igra�ka pozicija: Napada�

 

Navija�ki status: FK Željezni�ar Sarajevo

 

Hobi: Pjevanje po svadbama

 

Dodatne titule: Najbolji igra� u povijesti njema�kog bundesligaša Wolfsburga

 

Jezici: BHS, njema�ki, �eški, engleski

 

Naglasak: vrhbosanski

 

Najbolji prijatelj: Felix Sturm

 

Klupski status: Pri�uvni igra� Manchester Cityja

 

Kao što ste mogli pro�itati sve se više spominje u kontekstu Chelseaja, navodno ga Mourinho želi. Ukoliko Cavani ode u Real Madrid, ovo bi moglo postati i više nego izgledno. Otvorio sam ovu temu, jer rasprava o Džeki zaslužuje zaseban kutak, baš zbog toga što se sve konkretnije piše o njemu kao mogućem Chelseajevom poja�anju.

 

Ukoliko nas napusti Torres, treba li nam napada� poput Džeke?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 164
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

igracina je Dzeko nije sto sad igra za moju reprezentaciju nego samo onako realno bolji je trenutno od svih nasih napadaca u klubu,njegov status u Mancester Cityu ce odrediti novi trener i ako je Dzeko ove sezone postigao najvaznije golove za klub.

Link to comment
Share on other sites

Posto vjerujem da jos jurimo Cavania,i ako bi to kojim slucajem propalo,ne bih imao nista protiv Dzeksona.Upariti ga sa Banetom bi bilo idealno siguran sam.Ali sacekajmo rasplet situacije.

 

ps. malo za reci da bi morali praviti novi forum,ne bi razaznali jedni druge na ovom od silne navale navijaca :D

Link to comment
Share on other sites

Lukaku uvijek za mene prije Dzeke ! Ako se Torres nece prodavati tj. u zamjenu ici za Cavanija, onda nema veze. Bolje Lukaku da ovdje igra, nego da mi dolazi Dzeko koji je u rangu sa Lukakuom ili cak losiji igrac, a Lukaku ce se samo poboljsavati, jer je jos veoma mlad.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta bih vam rekao, Cae me razočarao odma u startu sa prvim postom uopšte nema puno informacija o njemu u toj biografiji tako da ja ne mogu da kažem nešto više o ovom transferu, ipak čovjek nije stavio krvnu grupu,prosječnu težinu fecesa te njegovu boju i miris, nema ni podataka o tome da li redovno trpa malu i kad zaista razočaravajuće...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta bih vam rekao, Cae me razočarao odma u startu sa prvim postom uopšte nema puno informacija o njemu u toj biografiji tako da ja ne mogu da kažem nešto više o ovom transferu, ipak čovjek nije stavio krvnu grupu,prosječnu težinu fecesa te njegovu boju i miris, nema ni podataka o tome da li redovno trpa malu i kad zaista razočaravajuće...

hahahahah

 

Usudio bih se reći da mu je promašio visinu i to za čak 1 centimetar, sramota.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Edin Džeko (Bosna i Hercegovina, 1986)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...