Jump to content

Stevan Jovetić (Crna Gora, 1989)


Elao

Recommended Posts

  • Postova 139
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

mislim da je potpuno nepotreban za Chelsea iz nekoliko razloga...

prvo, on je polušpic, a mi već nekoliko sezona forsiramo 4-3-3 formaciju, sa špicom i 2 krila tako da nema mjesta za polušpiceve u ovoj formaciji

drugo, on moze igrati krila, a mata i sturridge polako cementiraju svoje mjesto u prvoj postavi, a imamo nadolazeće zvijezede na krilu (lalkoviÄ, kakuta...)

i treće, pred kraj ljeta smo kupili Ulisesa Davilu, takodjer polušpica...

Svaka Äast momku, fantastiÄan talenat i igraÄ ali nepotreban nam je u ovom trenutku....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
[url="http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-news/Chelsea-transfer-gossip-Stevan-Jovetic-Fiorentina-striker-is-22million-target-article865772.html"]http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-news/Chelsea-transfer-gossip-Stevan-Jovetic-Fiorentina-striker-is-22million-target-article865772.html[/url]

Priča je ponovo krenula izjavom predstavnika Ljubičica da bi 'razmotrili' svaku pristiglu ponudu i da niko nije 'unsellable'.
Link to comment
Share on other sites

Ma sad ne možemo reci da on ne valja ili da je odlican, meni je srednja žalost. Momak zna igrati fudbala što je očigledno ali po meni fali nešto, a sad dati odgovor ne mogu. Nije mi taj tip igrača. Jednostavno bolje bi mi legao igrač tipa [b]Hazard/Dzagoev/Eriksen[/b]. Ali ako se ne može nista sredit vezano za ova tri igrača, onda bolje dovesti Jovu. Bolje išta nego ništa. ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...