Jump to content

Matchday 37 - Aston Villa 1 : 2 Chelsea (11.05. sub)


King Chelsea

Recommended Posts

  • Postova 60
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Kad se ovako pobijedi, nema nikoga da hvali karakter ekipe, kako se uzimaju 3 boda i kad igra nije na nivou a to se radi u slucaju FAchestera... hm...

 

Neopisivo vazna i dojajna 3 boda. Kad ti ziva legenda donese ovakvu pobjedu uz pisanje istorije, sta ti vise treba... Kakav idol!

Ima i toga ;)

Link to comment
Share on other sites

Kad se ovako pobijedi, nema nikoga da hvali karakter ekipe, kako se uzimaju 3 boda i kad igra nije na nivou a to se radi u slucaju FAchestera... hm...

 

Neopisivo vazna i dojajna 3 boda. Kad ti ziva legenda donese ovakvu pobjedu uz pisanje istorije, sta ti vise treba... Kakav idol!

Da se mi ne lazemo,MNOGO,MNOGO puta je izostao sampionski Celsi ove sezone,sigurno je da smo najvece razocarenje u evropskom fudbalu ove godine,a istina, od ovih 70 utakmica ima i onih gde je ekipa bila iznad problema i ostvarivala vazne pobedeNegde je i taj karakter,ako se tako moze nazvati,izasao na videlo.

Svega cega se ovaj tim dohvatio,nije bilo u skladu sa nasim zeljama i ocekivanjima,a koje su svakako bile u granicama realnosti.

 

No,sta je-tu je,smogli smo snage da prebrodimo tezak raspored pri kraju sezone,i tezak i prenatrpan,ostvarene su neke bitne i velike pobede,na tome ekipi treba cestitati,jos da nisu bili u stanju da se plasiraju u Ligu Sampiona,trebalo bi zamraciti ovu sezonu i izbrisati je iz istorije od muke.

Ovako,drzimo se jos uvek iznad vode i vreme je da u sredu stvorimo jos jedan blistavi momenat ovog kluba.

Link to comment
Share on other sites

Eto, ipak odosmo u LP.  Sljedeće sezone s Mouom da tamo, ponovo napravimo fin rezultat.

 

ÄŒestitke Lampsu, Bog, otac fudbala.  Najveći veznjak, koji je hodao, igrao na fudbalskim terenima.

 

I zanima me, jel ovo prva pobjeda Chelsea u ovim nakaradnim dresovima?? Najlošije smo tekme igrali u njima, nešto nevjerovatno.

Å ta ti je ironija, proÅ¡le sezone u onim bijelim odemo na Nou Camp i odigramo historijsku utakmicu, i evo sad neÅ¡to slično, opet se historija piÅ¡e u trećem dresu.  :)

 

Ovaj prvi dio posta lajkam, tako će i biti abd.

Link to comment
Share on other sites

Moram priznat da sam strahovao da će bit X ili poraz, po meni je neuspjeh 4.mjesto jer to su kvalifikacije i to znači da jedan gradski rival zavrÅ¡ava sezonu ispred nas sa punooooo manjim budžetom, uostalom kad me prijatelj pitao, kad smo uÅ¡li u loÅ¡u seriju neÅ¡to poslije onog poraza od Fachestera 28.10, koji ćemo bit na kraju i ja mu kažem 3. tako da sam to mjesto očekivao i razočaran bi bio sa 4.mjestom 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...