Jump to content

Matchday 37 - Aston Villa 1 : 2 Chelsea (11.05. sub)


King Chelsea

Recommended Posts

  • Postova 60
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Kljuc dobrog rezultata je gol postignut u prvih 20 minuta nakon toga je sve lakse.Bez obzira na onih 8:0 ovo nece biti ista utakmica i gostovanje na Villa Parku nikad nije lako.Aston Villa ima svojih aduta u ovoj utakmici tu prije svega mislim na Bentekea i Agbonlahora koji je usao u odlicnu formu.U posljedna 4 gostovanja Villi imamo 2 pobijede,1 remi i 1 poraz,favoriti jesmo ali to trebamo pokazati na terenu.Ja se samo bojim onih nasih zadnjih 10 minuta tada mi svjesno ili nesvjesno jednostavno sve prepustimo protivniku.Ba mora pocet od prve minute...

Link to comment
Share on other sites

Šteta sto nije ona lopta Lampsa ušla,a i ona šansa Dembe je bila odlična. Vila se brani biće zeznuto do kraja,ali verujem u trijumf,bitna su nam jako 3 boda. Možda Ramires da izadje,udje Oscar da ne rizikujemo crveni. ( uh kako bi bilo dobri da imamo na klupi KDBa).
Link to comment
Share on other sites

Šteta sto nije ona lopta Lampsa ušla,a i ona šansa Dembe je bila odlična. Vila se brani biće zeznuto do kraja,ali verujem u trijumf,bitna su nam jako 3 boda. Možda Ramires da izadje,udje Oscar da ne rizikujemo crveni. ( uh kako bi bilo dobri da imamo na klupi KDBa).

 ÄŒestitam, pogodio si.

Link to comment
Share on other sites

Šteta sto nije ona lopta Lampsa ušla,a i ona šansa Dembe je bila odlična. Vila se brani biće zeznuto do kraja,ali verujem u trijumf,bitna su nam jako 3 boda. Možda Ramires da izadje,udje Oscar da ne rizikujemo crveni. ( uh kako bi bilo dobri da imamo na klupi KDBa).

 ÄŒestitam, pogodio si.


Bar da nisam,evo nam sada problema.
Link to comment
Share on other sites

Odem u 38 minuti van, vratim se i odem na rezultate da vidim kolko je i pise 1:0 i crveni chelsea i odma kazem Ramires 100% i stvarno tako i je, preoštro je išao puno puta nakon žutog kartona



Nek nam je Bog na pomoći u drugom poluvremenu. Nismo stajali kako treba sa 11 igrača a kako ćemo sa 10. Možda Moses > Mikel

Nikako to, pa treba ić po gol jebe mi se što je igrač manje, pa izgubit ćemo LP, upada Oscar izlazi Moses i više nikad ne ulazi i još uvest Torresa umjesto nekog i igrat sa 2 špice

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...