Jump to content

UEL 4 (r) - Chelsea 3 : 1 Basel (02.05. �et)


reLo

  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kud na Areni prekine prijenos na 5 minuta na početku drugog poluvremena, i zajebu 2 gola, na knap se uključe da vidim Mosesov iz replaya. Torresov nisam ni vidio. :/

Ma to nam je već navika, iz 2 u 1 protiv slabijih protivnika. Opuštena atmosfera, job done.

Link to comment
Share on other sites

Prvih 15 minuta odigrali kako treba i okrenuli protiv ipak lošije ekipe Basela. Imam osjećaj da su Švicarci nekako i psihički istrošili. Uglavnom, potpuno zasluženo.

 

Pobjeda u finalu je pod apsolutni muss ! I to ne zato što je finale, ne zato što je trofej u pitanju, ne zbog naših igrača. Zato što nikako, ali baš nikako ne želim vidjeti kako nas Benfica pobjeđuje. To je tako strašno antipatičan tim, mogu reći da sam ih skoro zamrzio. Gade mi se. Nema nijednog igrača, sem možda 'našeg' Matića, da mi je po okusu. Svi će oni imati strašan motiv pošto smo ih naguzili prošle sezone, još oni misle da su nepravedno ispali. Kad se sjetim onih izjava Maxia Perreire i Jesusa... Veliki su to cigani, ne smijemo sebi dozvoliti da izgubimo finale. Gledao sam ih večeras, nevjerovatno je to koliko su samo puta pokušali simulirati, pa onaj Gaitan je sam 3-4 puta padao i trebao je dobiti crveni. Dalje, odugovlačenje i ciganska publika, tipična portugalska govna. Zaista mi teško ide u glavu kako nam je iz jedne takve ekipe stigao igrač poput Ramiza, a još manje Luiza. Sigurno su to izuzeci koji potvrđuju pravilo.

Link to comment
Share on other sites

Ovako kad gledam možda je bolje što nas je onaj gol razdrmao baš u tom trenutku, Bogzna kako bi ekipa reagovala da smo ga primili negdje oko sedamdesete..

 

Luiz podesio niÅ¡anske sprave, sedam golova u sezoni za njega je nevjerovatno,  joÅ¡ kad dodamo kakvi su to golovi...

Link to comment
Share on other sites

Zaista mi teško ide u glavu kako nam je iz jedne takve ekipe stigao igrač poput Ramiza, a još manje Luiza. Sigurno su to izuzeci koji potvrđuju pravilo.

Da su i Cardosa poveli s njima, sad nebi ove muke gledali... 

Covek je mozda stoka, al je rasan strelac. 

Link to comment
Share on other sites

Cestitke ekipi i strucnom stabu,a onda i svim navijacima na forumu ovaj uspeh i plasman u finale Lige Evrope.

Nekima mozda manje bitno takmicenja,sporedno,ovakvo ili onakvo.

Ono malo iskustva sto imam,i ono sto me je "prelistavanje" istorije fudbala naucilo,govori mi da je mec u Amsterdamu jedan od najvecih  u istoriji kluba.

 

Medjunarodni trofej salje svaki klub u "besmrtnost",a nas,ako Bog da, salje u jedno drustvo,malo ali odabrano,sa Juventusom,Ajaksom i Bajernom koji su osvajaci svih evropskih trofeja Kupa Pobednika Kupova,Lige Sampiona i Kupa UEFA.

Neki klubovi evropski trofej cekaju deceniju,dve ,tri,neki ga nikad nisu a nikad nece docekati.

 

Treba iskoristiti ovu veliku priliku,kopati rukama i nogama da se iskoristi,i doneti taj veliki pehar na Stamford Bridz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...