Skoči na sadržaj

Foto

Julian Draxler (Njemačka, 1993)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
128 odgovora na ovu temu

#1 KeeKa

KeeKa
  • Korisnik
  • 3 postova
  • 2 lajk(ova)
  • Time Online: 1h 37m 18s

Postirano 26 April 2013 - 20:55

Pozdrav 

Zapoceo sam ovu temu i volio bih da saznam od ostalih canova ovog foruma tj. fanova chelsea sta misle o ovome igracu, inace po meni  jedan od najboljih mladih igra danasnjice, i vrlo rado bih ga volio vidjeti u nasim redovima. Ima 19 ili 20 godina i igra na poziciji veznjaka. Samo zelim da znam da li ima fanova koje dijele isto misljenje kao i ja.

Hvala vam unaprijed CfC :)  

julian-draxler.jpg

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#2 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,324 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 6h 8m 49s

Postirano 26 April 2013 - 20:58

Zvijer igrac . Igracina . 

Samo nisam nigdje vidio da smo zainteresovani za njega  :/ .  

@KeeKa dobrodosao  :) 

#3 KeeKa

KeeKa
  • Korisnik
  • 3 postova
  • 2 lajk(ova)

Postirano 26 April 2013 - 21:04

Zvijer igrac . Igracina . 

Samo nisam nigdje vidio da smo zainteresovani za njega  :/ .  

@KeeKa dobrodosao  :) 

aaa da slazem se sa tobom a znam da nisu jednostavno meni je bas drag igrac pratio sam ga cesto u zadnje vrijeme i ja mislim da bi se brzo uklopio ali nazalost nema ni glasine o njemu nadamo se da ce biti bar po meni :) 

Hvala i lijep pozdrav :) :D 

#4 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,420 postova
  • 9725 lajk(ova)
  • Time Online: 364d 22h 47m 54s

Postirano 26 April 2013 - 21:04

Ja sam pisao nešto o njemu,pomenuli su i zainteresovanost Čelzija ali ništa ozbiljno

ja ga pratim još od pre koju godinu,sigurno jedan od najvećih talenata trenutno kako u Nemačkoj tako i u svetu

inače kad su mu saopštili da je dobio poziv za reprezentaciju on je u tom trenutku bio u školi na času,nije mogo da se javi pa je stalno odbijao poziv selektora da bi mu ovaj na kraju putem sms-a saopštio lepe vesti

a kad smo mi u pitanju

moja lična želja da

ali objektivno za sad ništa.....

POZDRAV i tebi

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#5 KeeKa

KeeKa
  • Korisnik
  • 3 postova
  • 2 lajk(ova)

Postirano 26 April 2013 - 21:09

Ja sam pisao nešto o njemu,pomenuli su i zainteresovanost Čelzija ali ništa ozbiljno

ja ga pratim još od pre koju godinu,sigurno jedan od najvećih talenata trenutno kako u Nemačkoj tako i u svetu

inače kad su mu saopštili da je dobio poziv za reprezentaciju on je u tom trenutku bio u školi na času,nije mogo da se javi pa je stalno odbijao poziv selektora da bi mu ovaj na kraju putem sms-a saopštio lepe vesti

a kad smo mi u pitanju

moja lična želja da

ali objektivno za sad ništa.....

POZDRAV i tebi

Da citao sam nesto o tome o njemu i  da stvarno je igracina 

zelja mi je stvarno da urade nesto u vezi njega posto u zadnje vrije se pise da ce u dortmund ali nadam se da ce to ostati samo na glasinama 

pozdrav i tebi i hvala na nekim zanimljivim informacijama :) 

Post se sviđa 1 članu
chibabachi  

#6 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 3h 48m 4s

Postirano 26 April 2013 - 22:35

Najveća nada njemačkog nogometa. Bez sumnje. Mislim da je puno bolji od McEachrana, ali mišljenje ne mogu potkrijepiti dokazima, osim spomenuti činjenicu da Draxler već igra u Bundesligi, konstantan je mladi igrač, jedna od najvažnijih karika Schalkea i već je reprezentativac A-tima Njemačke. McEachran je još daleko ispod. Tako kad bi se ja pitao od njemačkih igrača - najprije bih njega doveo :D

Eto jedino stvar je u tome što je on baš onaj pravi ofenzivni vezni. Mata, Piazon i Draxler - tri igrača koja konkuriraju za jednu poziciju. Previše bi to bilo. U tom bi se slučaju morali "riješiti" Piazona.

#7 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,822 postova
  • 12019 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 14h 35m 48s

Postirano 26 April 2013 - 22:36

Nisi ti više Cae pozvan da pričaš o mladim nadama, igračima i slično. Ne tako davno je Josh bio najveći biser sa Otoka u zadnjih 50 godina (tvoje riječi), tako da ne uzimam za ozbiljno sadašnje komentare. Vjerovatno ćeš ponovo promijeniti mišljenje o igraču na osnovu jedne, ili nekoliko odigranih utakmica kao što si to radio dosad.

Draxler je veoma zanimljiv mladi igrač, najpametnije bi mu bilo da odigra još jednu sezonu u Schalkeu, napreduje i onda onog tamo ljeta da razmišlja o prelasku u nekog giganta.

Post se sviđa 1 članu
WhisperDiMatteo  

#8 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)

Postirano 26 April 2013 - 22:45

Nisi ti više Cae pozvan da pričaš o mladim nadama, igračima i slično. Ne tako davno je Josh bio najveći biser sa Otoka u zadnjih 50 godina (tvoje riječi), tako da ne uzimam za ozbiljno sadašnje komentare. Vjerovatno ćeš ponovo promijeniti mišljenje o igraču na osnovu jedne, ili nekoliko odigranih utakmica kao što si to radio dosad.

Draxler je veoma zanimljiv mladi igrač, najpametnije bi mu bilo da odigra još jednu sezonu u Schalkeu, napreduje i onda onog tamo ljeta da razmišlja o prelasku u nekog giganta.

2010/11 - u toj sam sezoni vjerovao da je McEachren najveća nada Chelseaja. Komentator na SK je uvijek govorio da je to najveći engleski talent u posljednih 50 godina. Kako vrijeme odmiče, pogotovo ova godina i sezona, sve više sumnjam u naše (engleske i Chelseajeve) talente. Jbg, precijenili smo se. I npr. nisam pobornik tih Brazilaca previše. Haj DL4, Ramires i Oscar su već tu, ali bih zamjenio Piazona za Draxler. Bi rado. Jbg, moje mišljenje. Kakvog god da je.

#9 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)

Postirano 29 April 2013 - 23:31

Pravi čovjek:

http://www.klix.ba/s...mozak/130429136

#10 true_blue

true_blue
  • Korisnik
  • 477 postova
  • 203 lajk(ova)
  • Time Online: 39d 21h 15m 9s

Postirano 29 April 2013 - 23:41

Ma ovaj će u Bayern, ali ne ovo ljeto. Jedino ak netko lijevi ne izvali neku masnu lovu.

#11 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 29 April 2013 - 23:47

2010/11 - u toj sam sezoni vjerovao da je McEachren najveća nada Chelseaja. Komentator na SK je uvijek govorio da je to najveći engleski talent u posljednih 50 godina. Kako vrijeme odmiče, pogotovo ova godina i sezona, sve više sumnjam u naše (engleske i Chelseajeve) talente. Jbg, precijenili smo se. I npr. nisam pobornik tih Brazilaca previše. Haj DL4, Ramires i Oscar su već tu, ali bih zamjenio Piazona za Draxler. Bi rado. Jbg, moje mišljenje. Kakvog god da je.

pusti što komentator SK-a kaže, nisam pratio engleske talente u zadnjih 50 godina ali sigurno mogu reć da je Rooney u svoje vrijeme bio veći talent i mogu reć da je Wilshire trenutno veći talent od Josha, pa da ne zabadam dublje... kako god bilo Josh je velik talenat i njemu eventualno još jedna sezona posudbe i gura ga u 1. tim, takvi talenti ne padaju s drveća nit ih donose rode, bila bi velika greška nedat mu priliku kao i većini velikih talenata koje Chelsea ima.

Draxler nevjerujem da će u Bayern, prije BvB, al vjerujem negdje van švabije

Post se sviđa 3 članova
Kalouda  , Elao  , Wisey  

#12 true_blue

true_blue
  • Korisnik
  • 477 postova
  • 203 lajk(ova)
  • Time Online: 39d 21h 15m 9s

Postirano 30 April 2013 - 10:18

pusti što komentator SK-a kaže, nisam pratio engleske talente u zadnjih 50 godina ali sigurno mogu reć da je Rooney u svoje vrijeme bio veći talent i mogu reć da je Wilshire trenutno veći talent od Josha, pa da ne zabadam dublje... kako god bilo Josh je velik talenat i njemu eventualno još jedna sezona posudbe i gura ga u 1. tim, takvi talenti ne padaju s drveća nit ih donose rode, bila bi velika greška nedat mu priliku kao i većini velikih talenata koje Chelsea ima.

Draxler nevjerujem da će u Bayern, prije BvB, al vjerujem negdje van švabije

Pogledaj post prije mog.

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

#13 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 35m 37s

Postirano 30 April 2013 - 11:29

Draxler je jos uvek mlad za odlazak iz Schalke-a. Njemu je sada najvaznije da igra regularno, a sem mozda Dortmunda, tesko da bi dobio takvu sansu u klubovima koji se za njega interesuju. 

Post se sviđa 1 članu
Vinko  

#14 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,420 postova
  • 9725 lajk(ova)
  • Time Online: 364d 22h 47m 54s

Postirano 10 May 2013 - 12:29

Bundesliga: Schalke midfielder Julian Draxler pens new Schalke deal

http://www1.skysport...ew-Schalke-deal

#15 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 35m 37s

Postirano 10 June 2013 - 13:28

http://www.kicker.de...unschliste.html

Vest koju su inace preneli Sportske.net 

#16 antonius luiz

antonius luiz
  • Korisnik
  • 727 postova
  • 113 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 8m 45s

Postirano 15 June 2013 - 12:25

Po meni zvijer, nadolazeca mlada njemacka nada, igrac za prvih 11 u Elfu-u,volio bi da dode, pogotovo sad kad je jos ispod 20 miljuna eura.

#17 Gospodin Posebni

Gospodin Posebni
  • Korisnik
  • 624 postova
  • 531 lajk(ova)
  • Time Online: 16d 10h 36m 28s

Postirano 15 June 2013 - 17:38

Po meni zvijer, nadolazeca mlada njemacka nada, igrac za prvih 11 u Elfu-u,volio bi da dode, pogotovo sad kad je jos ispod 20 miljuna eura.

Ima otkupnu klauzulu 38 milijuna funti, a agent mu izjavio da ispod te cifre ne ide nikud.

#18 ToreAndreFlo

ToreAndreFlo
  • Korisnik
  • 901 postova
  • 463 lajk(ova)
  • Time Online: 32d 13h 7m 14s

Postirano 15 June 2013 - 17:51

Nema šanse. Doveli smo Schurrlea i mislim da je to zadnje pojačanje u vezi. Ovo je izmišljotina.

#19 The Pensioner

The Pensioner
  • Korisnik
  • 3,261 postova
  • 2175 lajk(ova)
  • Time Online: 71d 12h 49m 11s

Postirano 15 June 2013 - 18:04

Ja mislim da nije zadnje pojačanje u vezi, mislim da ćemo dovest nekog defanzivnog veznog još

#20 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)

Postirano 09 October 2013 - 17:53

http://www.dailystar...-Julian-Draxler

Jooooj što bi ovo dobro bilo.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan