Jump to content

Semi-finals - Chelsea 1 : 2 Man. City (14.04. ned)


Caeruleus

  

16 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 93
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Uf, bit će vatreno.

 

Mi u paklenom ritmu utakmica, najvažnije nam je prvo Å¡to bezbolnije osigurati prolazak u Europa ligi, a onda skupiti snagu 2, nepuna 3 dana i na Wembley, treba nam taj trofej ove sezone (budući da ako proÄ‘emo City, u finalu vjerujem da ćemo biti veliki favoriti protiv dosta slabijeg protivnika). 

 

City danas pobijedio u derbiju United, strašan momentum i motivaciju su dobili i sada imaju praktički 6 dana odmora i pripreme za utakmicu... Njima je FA Kup spas sezone, pod svaku cijenu će ići na pobjedu, doslovno na sve ili ništa.

 

Nama je ipak prvi cilj ostatka sezone osigurati Ligu prvaka, a tek nakon toga jedan od trofeja FA Kupa ili Europa lige tako da je pitanje hoće li nam motivacija biti dorasla onoj Cityjevoj, makar gledajući dvije utakmice s Unitedom i dvije odlične partije, predviÄ‘am da će biti jako gusto. ÄŒak da motivacija i bude na nivou, City ima puno viÅ¡e vremena za odmor i regeneraciju, općenito puno lakÅ¡i raspored Å¡to se tiče broja utakmica, nadam se da neće to presuditi na kraju. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ćemo ovaj put proći, ali znam da Chelsea dosad još NIKAD nije izgubio kad sam ja bio na tribinama.

A u petak letim za London i u nedjelju sam na Wembleyu...  ;)

 

E blago se tebi :)

 

Uf, bit će vatreno.

 

Mi u paklenom ritmu utakmica, najvažnije nam je prvo Å¡to bezbolnije osigurati prolazak u Europa ligi, a onda skupiti snagu 2, nepuna 3 dana i na Wembley, treba nam taj trofej ove sezone (budući da ako proÄ‘emo City, u finalu vjerujem da ćemo biti veliki favoriti protiv dosta slabijeg protivnika). 

 

City danas pobijedio u derbiju United, strašan momentum i motivaciju su dobili i sada imaju praktički 6 dana odmora i pripreme za utakmicu... Njima je FA Kup spas sezone, pod svaku cijenu će ići na pobjedu, doslovno na sve ili ništa.

 

Nama je ipak prvi cilj ostatka sezone osigurati Ligu prvaka, a tek nakon toga jedan od trofeja FA Kupa ili Europa lige tako da je pitanje hoće li nam motivacija biti dorasla onoj Cityjevoj, makar gledajući dvije utakmice s Unitedom i dvije odlične partije, predviÄ‘am da će biti jako gusto. ÄŒak da motivacija i bude na nivou, City ima puno viÅ¡e vremena za odmor i regeneraciju, općenito puno lakÅ¡i raspored Å¡to se tiče broja utakmica, nadam se da neće to presuditi na kraju. 

 

To što je Manchester Cityju FA kup jedina prilika za trofej, ne znači da su više motivirani od Chelseaja. Čak šta više motivacijsko težište bih stavio na Plavce. Chelsea je do sada prokockao: europski i engleski superkup, liga kup, Ligu prvaka, SVJETSKO PRVENSTVO, englesko prvenstvo. Puno je to izgubljenih potencijalnih trofeja. Osim tog cilja - plasman u Ligu prvaka, grozna sezona se može spasiti samo sa srebreninom. To pokazuje i dvomeč protiv ManU. Tada je Chelsea pokazao koliko mu je stalo da obrani naslov kup-prvaka Engleske i pokaže da još uvijek ima snagu koja je nestala odlaskom Di Mattea.

Link to comment
Share on other sites

vjerujem u dobar rezultat,pogotovo sto igramo na Wemblayu,toliko imamo dosta uspjesnih nastupa na ovom stadionu,samo nek igraci daju svoj maksimum i vjerujem da mozemo pobijediti i proci u finale gdje smo mi apsolutni favoriti,FA Cup je jako bitno takmicenje za nas i vidimo sve ove godine koliko nas klub ovo takmicenje smatra vaznim i idemo odbraniti trofej.

Link to comment
Share on other sites

Kažem vam da Gandalf donosi prevagu. Jedna je tradicija da mi igramo dobro u FA kupu i na Wembleyu, nasuprot tome je Cityev posljednji učinak protiv nas i činjenica da naši ne mogu pobijediti Građane. Eh tu stupa na scenu Gandalf i odnosi prednost na našu stranu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nekako sumnjam u to da cemo proci.City ima isto jaku zelju da to osvoji kao i Chelsea.Ove sezone su bili bolji od nas posve u zadnjoj utakmici.Nemojte misliti da ja Citya nesto favoriziram i da su mi dragi,nisu uopste,samo kazem sto je istina.Ispustali smo i lakse utakmice podjednako vazne.Volio bih da me iznenade i dokazu suprotno od toga sto mislim.Ovaj trofej bi bio samo neka utjeha za ovu sezonu,kazem to jer su imali priliku za osvajanje vise trofeja nego prijasnjih godina.Sretno im bilo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...