Jump to content

Nemanja Matić (2009-2011, 2014-2017, 154 nastupa)


Recommended Posts

ovo samo dokazuje da Chelsea ima najgluplju transfer politiku od svih klubova na planeti. dali ga džabe prije 2 godine, sad će dati 35 miliona za njega...

Pitanje je dal je istina da ga zelimo. Mislim ko bi uradio tako nesto? Radi obraza mislim.

Link to comment
Share on other sites

Glupost je pricati da ga je trebalo ostavit u trenutko kad je prodan je bio nepotreban, a imao je i problema sa vađenjem radne dozvole.

Matica su dali kao dio transfera za Davida Luiza http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/chelsea/8282107/Chelsea-offer-Benfica-Nemanja-Matic-as-makeweight-in-25.5m-deal-for-David-Luiz.html 

Sad jos samo recite da je bolje bilo ostavit Matica nego dovest Luiza :D

Link to comment
Share on other sites

čuj obraz ,pa šta ćeš time dokazati,ako je nama bio prekobrojan i ako ga i sad ne želimo da je i dalje loš nepotreban

 

činjenica je da smo napravili lošu procenu i tolko,benfika je dobila igrača ua dz a prodaće ga za brdo para

 

a i nema od toga ništa,morao bi čelzi prvo da proda nekog a i kakvi su to izvori ,kad vidim te vesti da neki klub "vodi trku" za potpis nekog igrača,kad pišeš nešto moraš da imas nešto konkretno,neki izvor,svako može da napiše tako nešto

Link to comment
Share on other sites

neznam kakve smo mi to razloge imali da pustimo matića,mogli su ga negde i na pozajmicu poslati,matić nije preko noći postao najbolji igrač portugalske lige,trebalo mu je dve godine za to,dve godine koje u čelziju nikad ne bi dobio

 

mogli su oni da kupe luiza i bez matića u paketu

Link to comment
Share on other sites

Da je ostao u Chelseau bio bi goli kurac . Tako da prica trebao je ostati ili ici na pozajmicu pada u vodu . 

Jedino sto Chelsea treba da uradi u buducnosti kada prodaje svoje "talente" je to da stavi buy-back opciju i problem rijesen (nesto kao Barcelona) . Cini mi se da su upravo to i uradili sa Brumom . 

Link to comment
Share on other sites

Još jedan 'propali talent' i dokaz koliko zapravo 'precjenjujemo svoje mladiće'. Ma bravo.

 Samo Å¡to ovaj nije naÅ¡ mladić, frajer jedva dvije godine proveo u Chelseaju ;)  

 

Ali sigurno je da je uprava pogriješila što su ga pustili tek tako, al hajde de, ni prvi ni poslednji.

Link to comment
Share on other sites

Chelsea je taj koji ga je uzeo iz Slovačke i prebacio na posudbu u Vitesse. Chelsea ga je progurao kroz svoju akademiju gdje je igrao sa kvalitetnim saigračima, čak ga je Carlo jedno vrijeme prebacio da trenira sa prvom ekipom. Tada je i debitirao, u Double sezoni odigrao nekoliko minuta za prvi tim. Ovo ne treba zaboraviti. I naravno da ga smatram velikim dijelom produktom akademije i naše skauting službe.

 

Punu afirmaciju stiče tek u Benfici.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mislim da je kasno za njegovo dovođenje, došao je MVG i to je po meni dosta, drugo sramota ga kupit kad je prodan za žvake.. A što se tiče top 5 zadnjih veznih, brate dobar je, al nemoj pretjerivat, Yaya Toure, Javi Martinez, Sergio Busquets, Arturo Vidal, Michael Carrick, evo ovih 5 je bolje od njega

Link to comment
Share on other sites

U sledecem letnjem prelaznom roku ( a sto da ne i zimskom ) se resiti Mikela ili Essiena i kupiti Matica. MVG nije zadnji vezni, nije ni Lampard, nije ni Ramires. Jedini pravi zadnji vezni u ekipi su Mikel i Essien. 
Meni je Busquets smesan igrac, nikad ga ne bih stavio u top 5 zadnjih veznih, a Vidala i ne svrstavam na toj poziciji. I da, Martinez jeste trenutno najbolji zadnji vezni u Evropi, u to nema nikakve dileme.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Nemanja Matić (2009-2011, 2014-2017, 154 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...