Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 4 - Brentford 2 : 2 Chelsea (27.1. ned)

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
84 odgovora na ovu temu

Anketa: Matchday 4 - Brentford 2 : 2 Chelsea (27.1. ned) (19 članova je glasalo)

(T)ko prolazi dalje?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj

#81 essien5

essien5
  • Korisnik
  • 684 postova
  • 191 lajk(ova)
  • Time Online: 12d 16h 19m 17s

Postirano 27 January 2013 - 23:47

Evo da i ja napišem par rečenica nisam stiga prije.. Pogleda sam naravno cilu utakmicu i standardno bija ljut ka pas poslin iste...
Ross- užas živi ka da nikad u životu nije branija i ispucava balune
Obrana- većinom ok osim par grešaka terrya ali doć če on dugo nije igra
Veza- to je užas živi ramires ne može na dva metra dodat točan balun, oscar bi igra ali nema s kim, lamp najbolji od loših a marina uopće ne želin komentirat nek ide u tri pizde materine on i onaj ko ga je dovea, momak je kreten koji se nije zatrča 45 min, bertrand isto ka i ramires......
Torres- trudija se možda najbolji ali bitnije od ičega je da napokon donese neki bitan gol
Benitez- idiot koji nema pojma šta bi napravija, minja beka za beka, ba mu ulazi prid sam kraj a gubi praktički tj ispada iz kupa itd...

I zaboravija sam reć ono šta govorim već dosta vrimena.. Tribamo pratit rezulatate židova i arsenala jer nam je bitno uhvatit jedno od prva 4 mista jer realno kroz idućih par kola ćemo još potonit pa bi bilo dobro da i oni negdi kiksaju... Mi više ne izgledamo ka momčad nego skup znalaca koji igra kako im se prohtije i kakav im je dan šta je sramotno....toliko

Post se sviđa 1 članu
Ercov  

#82 Gandalf

Gandalf

Počasni član

• Korisnik
  • 862 postova
  • 2048 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 5h 10m 52s

Titula

Postirano 28 January 2013 - 01:02

Revanš na Stamford Bridgeu će se vrlo vjerovatno igrati 05. ili 06.02. jer je to jedini slobodni termin Chelsea.

#83 Gandalf

Gandalf

Počasni član

• Korisnik
  • 862 postova
  • 2048 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 5h 10m 52s

Titula

Postirano 28 January 2013 - 19:00

Ipak će se igrati u nedjelju 17.02., što automatski uzrokuje odlaganje utakmice s Middlesbroughom, čiji će se termin odigravanja odrediti naknadno.

Post se sviđa 1 članu
Ercov  

#84 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,031 postova
  • 1758 lajk(ova)
  • Time Online: 127d 1h 12m 36s

Postirano 28 January 2013 - 23:24

vrhunski jos utakmica iovako ih nismo imali puno protekla dva miseca

#85 Pifonis

Pifonis
  • Korisnik
  • 1,051 postova
  • 1861 lajk(ova)
  • Time Online: 34d 59m 6s

Postirano 29 January 2013 - 00:35

http://www.chelseasu...e-by-trizia-37/

Evo još jedna kolumna sa jedne stranice koju posjetim tu i tamo, malo je poduža i na engleskom, ali je tip dobro objasnio kako stvari stoje

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan