Jump to content

Matchday 4 - Brentford 2 : 2 Chelsea (27.1. ned)


chelsea4evercr

  

18 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 84
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Guest Twelfth Man
Ne znas sta je jadnije: to sto nismo slomili ovaj provincijski klub ili to sto nas je sudija urusio protiv provincijskog kluba. Sad da nam je na klupi Mou, on bi jebo majku majcinu svima iz FA-a zbog ovakvih odluka. Prethodno bi u svlacionici jebo mater citavoj ekipi, naravno.

Kako je zajebo sve na stadionu s onom izmjenom Bane-Azpi. Mag! I ja ne znam sto je Robbie svrsavao sa Bertrandom na krilu a to isto radi i Debeli. To je valjda neki fetis ili sta vec... Koji kurac ce on na krilu kad je lik HAOS na toj poziciji. Pa kad vidim ovakve poteze, samo zazalim sto ne zivim negdje u Evropi pa da odmah zavrsim za trenera. Jebo me konj ali ovakve izmjene nikad ne bih pravio. Rotiranje odbrane pri rezultatskom zaostatku. Hahahhaha! Grohotom se smijem.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
Najodvratnije mi je kad nam se ne dosudi cist penal a onda idu price "neka, nismo ni zasluzili". WTF? Kakva su to sranja? Alo, mi moramo dobiti ono sto je nase. Boli me kurac da li cemo izbaciti treceligasa cistim penalom ili golom iz igre.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Twelfth Man' timestamp='1359299529' post='104508']
Najodvratnije mi je kad nam se ne dosudi cist penal a onda idu price "neka, nismo ni zasluzili". WTF? Kakva su to sranja? Alo, mi moramo dobiti ono sto je nase. Boli me kurac da li cemo izbaciti treceligasa cistim penalom ili golom iz igre.
[/quote]
Posto nisam gledao utakmicu mozes li postavit tu situaciju ?
Link to comment
Share on other sites

A Toresa i gola. Bas me iznenadio i iznervirao. Da gol sa 16 metara a masi sa 3 m. Lijep je gol i Oskara. Nisam gledao utakmicu tako da ne znam za penale,dali su bili ili nisu,kao i igru. Mada po rezu i vasim komentarima sve mi je jasno.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gandalf' timestamp='1359227255' post='104385']
Ne sviđa mi se samo to što su svi veliki favoriti danas prošli pa bi po zakonu velikih brojeva netko trebao skiknuti sutra... :-S
[/quote]Kao Å¡to sam i mislio. Mi smo se izvukli, ali Tottenham nije.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gandalf' timestamp='1359227255' post='104385']
Ne sviđa mi se samo to što su svi veliki favoriti danas prošli pa bi po zakonu velikih brojeva netko trebao skiknuti sutra... :-S
[/quote]

[quote name='Ercov' timestamp='1359228050' post='104387']
Ne sekiraj se,igra i Liverpul sutra. :-
[/quote]

Svaka ti dala druže, a ti mogao :D

Looserpool gori od nas, izgubili 3:2 od Oldhama.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
[color=#333333][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(245, 245, 245)]Huddersfield - WIGAN[/background][/size][/font][/color]
[color=#333333][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(245, 245, 245)]Oldham - EVERTON[/background][/size][/font][/color]
[color=#333333][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(245, 245, 245)]ARSENAL - Blackburn[/background][/size][/font][/color]
[color=#333333][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(245, 245, 245)]MAN CITY - Leeds [/background][/size][/font][/color]
[color=#333333][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(245, 245, 245)]MAN U[/background][/size][/font][/color][size=4][background=rgb(245, 245, 245)]TD [/background][/size][color=#333333][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(245, 245, 245)]- READING [/background][/size][/font][/color]
[color=#333333][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(245, 245, 245)]Middlesbrough - Brentford/CHELSEA[/background][/size][/font][/color]

[color=#333333][font=Arial, sans-serif][size=4][background=rgb(245, 245, 245)]Imamo protivnika po mjeri. Ako prodjemo Brentford, naravno.[/background][/size][/font][/color]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brane' timestamp='1359309983' post='104546']
Svaka ti dala druže, a ti mogao :D

Looserpool gori od nas, izgubili 3:2 od Oldhama.
[/quote]
To prvo,ako procita moja zena,nadrljali smo obojica. >:/ :((
Sreca da sam moderator,pa mogu da ponesto i pobrisem.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...