Jump to content

André Villas-Boas (2011-2012, trener)


Lampard

Recommended Posts

  • Postova 1.8k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Mislim da nismo imali menadžera koji se kod postizanja petog gola raduje kao da smo postigli pobjedonosni gol u finalu Lige prvaka. Jednostavno, zavolio sam ovog čovjeka kao da mi je otac. Dobro, možda ne kao oca, ali gledajući njegove emocije dok prati utakmicu, kao i proslave golova, izazivaju pojavu žmaraka i jeze cijelim mojim tijelom. Evo, čak i dok ovo pišem, ja se ježim. Nadam se da će ovo biti naš Ferguson, jer je ljudina.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nismo imali menadžera koji se kod postizanja petog gola raduje kao da smo postigli pobjedonosni gol u finalu Lige prvaka. Jednostavno, zavolio sam ovog Äovjeka kao da mi je otac. Dobro, možda ne kao oca, ali gledajući njegove emocije dok prati utakmicu, kao i proslave golova, izazivaju pojavu žmaraka i jeze cijelim mojim tijelom. Evo, Äak i dok ovo pišem, ja se ježim. Nadam se da će ovo biti naš Ferguson, jer je ljudina.

Te Special One se svakom golu radovao kao da je pobedonosni, koji god rezultat bio ;)

Koliko je samo dobrih trenerskih strucnjaka izrodio Portugal... Mourinho, Queiros, Bento, Boas, Fereira, Jesus...

Mogu samo da kazem da je uprava pogodila sa izborom trenera i da ga treba pustiti da radi posao, koji ocigledno zna. Samo mu treba dati odresene ruke i visegodisnji ugovor i rezultati nece izostati.

In Andre we belive !!!

Link to comment
Share on other sites

Ja vjerujem da će on ostati dugo kod nas. Mislim da neće biti više srljanja s trenerima. AVB, plaćen je 15 milki, mlad, talentovan, radio prije u klubu, vjerovatno ga i simpatise( da nekazem voli). TakoÄ‘er mislim, da mu je prvi zadatak da podmladi ekipu, ali postepeno, ne odjednom. To se i dešava. A onda kad se slože ekipa, ide onda deranje guzova.

Tesko je pomisliti da će ostati na klupi kao Ferguson ( u manchi), naravno to bi mi svi voljeli, nadam se da će tako i biti. Ali može i jedno 15 godina biti, nije belaj.

Link to comment
Share on other sites

Svaka mu Äast na izjavi. Parafraziram: 'Ovakvo suÄ‘enje je nepodnošljivo. Trpimo ovo već treću utakmicu i to je apsolutno nedopustivo. Moji momci su dali sve od sebe i pokazali hrabrost, ali protiv više sile se ne može. Mi smo Chelsea, mi napadamo titulu i ne želimo više gledati kako nas sudije uništavaju. '

Andre polako postaje legenda u mojim oÄima. B)

Link to comment
Share on other sites

Neznam zašto se tolko bojite ako ga i kazne s kojom suspenzijom... jedini problem bi bio to sto nebi bio odma uz igrace tokom tekme... ali zato postoje pomocni treneri i ipod i sva ostala tehnologija... ;) tako da on moze u miru i iz tribina vodit svoju momcad... ;) a to za suce neka im je rekao sto ih ide... mislim pa cemu ide ovaj svijet... :S zar smo u 12 stoljecu... kad ustanes protiv jacih radi konstantne nepravde onda te kaznjavaju zato jer im ukazujes na pravdu... sramota!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma gamad iz FA-a, neka im je rekao, nema veze ako bude suspendiran.

I ako ove sezone ne osvojimo ništa, ni jedan trofej Andre ostaje, bez obzira na sve

Sjećam se poslije one utakmice protiv Barcelone, Hiddink nije zucnuo ni rijeÄi, možda i je ali sve onako, indirektno. Ovaj naÄin mi se puno više sviÄ‘a. Tako i Ferguson samo sere i sere po sucima i eto, sad su svi za njega.

Link to comment
Share on other sites

Jbg zasto bi njega krivili, jest pogriješio je al sada ne treba praviti veliku frku oko toga, mislite li vi da on ne bi volio da dobije vakav jedan derby, ja msm da bi i to vrlo rado. Ali pazite svakom se zna desiti jedna velika greška ali on ce na kraju to ispraviti. Pzatite šta vam kažem. _ AVB _

Jebo te on u guzicu, i tebe i sve koji se i nakon ovoga usudite stat na njegovu stranu. Od Arsenala nebi 5 golova primio ni Kruno JurÄić s Dinamom.

Link to comment
Share on other sites

AVB-a nemas sta krivit on je svoje odradio, druga je stvar sto su igraci bili nikakvi i nemotivisani pa nisu odradili svoj posao kako treba, cisti primjer je utakmica sa QPR gdje su svi bili fantasticni iako s igrali sa 2 igraca manje

AVB je taj koji gura Bosingwu, AVB je taj koji ubacuje Lukakua na krilo kad treba zabit gol, umjesto da ubaci vec dokazanog igraca, AVB je taj kojem je Kalou usao protiv Valencie i svi znamo sto se dogodilo.

Link to comment
Share on other sites

Upozoravao sam već reLu kada si psovao Lampardu i muÄki ga vrijeÄ‘ao, da jedan ovakav samoprozvani navijaÄ ne zaslužuje biti moderator i sada si još jednom dokazao da sam bio u pravu. Nek te bude sramota !

Andre mora promijeniti neke stvari, dobro izanalizirati protekle 2 tekme i ukazati igraÄima na greške. Iskreno se nadam da će to i uraditi.

Link to comment
Share on other sites

Upozoravao sam već reLu kada si psovao Lampardu i muÄki ga vrijeÄ‘ao, da jedan ovakav samoprozvani navijaÄ ne zaslužuje biti moderator i sada si još jednom dokazao da sam bio u pravu. Nek te bude sramota ! Andre mora promijeniti neke stvari, dobro izanalizirati protekle 2 tekme i ukazati igraÄima na greške. Iskreno se nadam da će to i uraditi.

Ako hoće, može mi skinuti moderatora, svi peglate s tim moderatorom ko da bi ja sad trebao bit Bog tu na forumu jer povremeno pomažem reLi u voÄ‘enju stranice, jebo vas moderator više, eto sam tražim da mi se ukine, pa da mogu fino ispiÄkarat one koji su to zaslužili, pa da me lijepo banate kao normalnog korisnika.

Link to comment
Share on other sites

Ako hoće, može mi skinuti moderatora, svi peglate s tim moderatorom ko da bi ja sad trebao bit Bog tu na forumu jer povremeno pomažem reLi u voÄ‘enju stranice, jebo vas moderator više, eto sam tražim da mi se ukine, pa da mogu fino ispiÄkarat one koji su to zaslužili, pa da me lijepo banate kao normalnog korisnika.

Izvini opasni oces li mlijeka, ÄovjeÄe ne možes se tako ponasati, sad bi i ja i svako psovao i vrijeÄ‘ao, šta nije smrtni grijeh ako smo izgubili, i manU izgubi od City-a 6-1 pa idemo dalje, tako nam je grah pao jbg ... pomirit se sa tim :(

Link to comment
Share on other sites

Izvini opasni oces li mlijeka, ÄovjeÄe ne možes se tako ponasati, sad bi i ja i svako psovao i vrijeÄ‘ao, šta nije smrtni grijeh ako smo izgubili, i manU izgubi od City-a 6-1 pa idemo dalje, tako nam je grah pao jbg ... pomirit se sa tim :(

Ja se ne mogu pomirit s ovim, ako ti možeš, svaka ti Äast frende.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...