Skoči na sadržaj

Foto

Reprezentacije, lige i klubovi u regiji

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
4409 odgovora na ovu temu

#4401 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,447 postova
  • 1957 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 8h 27m 30s

Postirano 31 May 2017 - 18:52

Problem je sto se sve gleda kroz nacionalni kljuc, kad su kaznili Sirokog Covic rekao to je atak na hrvate u Bosni i Hercegovini, a ne komentarise zvizdanje himnoj drzave u cijem predsjednistvu sjedi. Savez treba nove ljude, poboljsati kvalitetu stadiona, svaki incident najostrije kaznjavati, tad bi mozda i bilo reda u ovoj nasoj ligi.

#4402 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 3h 48m 4s

Postirano 01 June 2017 - 16:32

Spaha, ja sam mišljenja da nakon ovako krvavog rata u Bosni i Hercegovini nema ni 1% ni prostora ni tolerancije da navijači Željezničara svom igraču hrvatske nacionalnosti psuju ustašku mater, ili da navijači Zrinjskog svom igraču bošnjačke nacionalnosti psuju balijsku mater ili da navijači Borca svom igraču bošnjačke ili hrvatske nacionalnosti psuju balijsku ili ustašku mater. Za takve stvari ne bi smjelo biti tolerancije. O većini navijačkih skupina sam imao mišljenje da su isfrustirani debili koji na tribinama liječe svoje komplekse huliganizmom i provokacijom, ali da su i prije svega šovinistički nastrojeni. Na primjer prije 10ak godina sam imao mišljenje da je Red Army antifašistički nastrojen, ali kad sam na svoje uši čuo kako navijačka tribina Red Armyja pjeva "Nož žica Grabovica" to je bilo posljednji put da sam otišao na taj stadion, zgadio mi se mostarski nogomet, jer sam za Ultrase i prije znao da furaju ustašluk ali onda te Red Army iznenadi negativno. Jedini klub kojih sam zadnjih godina simpatizirao je Željezničar, o njemu sam uvijek imao visoko mišljenje kao visoko mišljenje o njegovim navijačima. Ali sam dobio pouzdanje informacije da je Lendriću nemal broj navijača skandirao mater ustašku. Znači u mojim očima za to nema oprosta. Da su to uradili navijači Sarajeva bolio bi me kurac. Ili navijači Širokog, Zrinjskog, Borca bilo koga. Od njih to nekako i očekujem, ali od Manijaka nisam očekivao. To samo znači da Manijaci Lendrića zbog njegove nacionalnosti gledaju drugim očima kada im nije sve po volji. Kad je sve ok on je kralj, car, ali kada nije sve ok on za njih nije obični majmun ili kreten (što bi mi bilo logično) već je on za njih Ustaša. E to je jadno. Da se zove Muhamed Lendrić bio bi majmun kreten psovala bi mu se majka, ali samo zato što je Hrvat psuje mu se ustaška majka. To je osjetljiva tema i tom po meni nema mjesta. Baš sam razočaran.

Meni je samo žao što su navijači uzeli toliko maha a milicija ih ne disciplinira pendrecima kao što treba. Navijačima se previše pustilo. U Mostaru npr, Ultrasi imaju svoju ekipu za reketarenje kafića. Toliko je to uzelo maha jer navijači svijet i huliganizam ide ruku pod ruku sa kriminalom ii šovinizmom i zato sam jedan od onih koji ne puši one jadne fore A.C.A.B. Ja bih miliciji dao odriješene ruke da željeznim češljom pročisti navijačku scenu u BiH. A što se tiče navijača Sarajeva za mene su to govna, žalim svakog čovjeka na svijetu ali onaj dan kada je Vedran ubijen Horde Zla su išle najmjerno da provociraju i da ruše po Širokom. Divljali su ko stoka i onda je neko Vedrana ohladio (kažem žao mi je njega kao čovjeka od krvi i mesa NEMA OPRAVDANJA ZA ONO ŠTO MU JE URAĐENO, ali ga ne žalim kao navijača FK Sarajeva jer je išao na tuđi teritorij ne isključivo da navija nego i da provocira i pravi sranja). Široki jeste ustaško leglo, oni se time i ponose čak i meni se sve to kao istinskom antifašisti gadi, ali pitao bih te ja da ti živiš u nekom mjestu od 10-15.000 stanovnika i da ti iz nekog velikog grada dođe nekoliko stotina huligana da ti prave sranja.

A ne zanimaju me kriminalna govna Čović ili Izetbegović. Ta dva grobara nikada u svom životu nisu napravili neki postupak koji će smiriti strasti među njihovim narodima. Kada Bakir ode u Grabovicu i pokloni se žrtvama, kad Čović ode u Ahmiće i pokloni se žrtvama a ne da ugošćuje odgovornog za taj pokolj - kad se takve stvari dese ti ljudi mogu postati relevantniji iako su veliki kleptomani. Do tad me ne zanimaju njihove riječi

#4403 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,324 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 6h 8m 35s

Postirano 26 November 2017 - 14:14

https://m.facebook.c...461129587348103

Boze sacuvaj.
GASI LIGU,MOTAJ KABLOVE, treba zasaditi maline barem bi bilo neke koristi.

Post se sviđa 2 članova
Spaha  , reLo  

#4404 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,173 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 15h 51m 13s

Postirano 26 November 2017 - 14:59

Hahahhaha prejaki su, a nevjerovatno da im savez nije poslao i lopte za zimu, barem sada nekad :D Liga nasa je za kurac :)

#4405 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,447 postova
  • 1957 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 8h 27m 30s

Postirano 26 November 2017 - 21:09

Sto ce savet slati lopte, svaki klub koji igra domacu utakmicu je organizator utakmice i duzan je da ima loptu u boji bez obzira na godisnje doba. Sramota za Zeljeznicar sta bi bilo da je snijeg pao prije mjesec dana.

#4406 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,139 postova
  • 4480 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 10h 43m 2s

Postirano 26 November 2017 - 22:09

To je glupost s kojom se oni izvlace.

ja u ponedeljak znao da ce za vikend pasti snijeg, a 5 minuta pred utakmicu izveli dva covjeka da ciste teren od snijega.

ja bih to kaznio zestoko

cujem jos ako se ne zajebavaju, da su nasli neke studente koji ce im cistiti teren za sutrasnju utakmicu, i opet preko tudjih ledja, kao sto su i navikli dosad da im drugi placaju i rade za njih

ovo im je drugi zaredom derbi koji su sjebali svojom organizacijom, prosli su dali sramotan broj karata za horde zla. i vidim, i danas ljudi zbijeni u onoj zdenki.

#4407 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,173 postova
  • 4804 lajk(ova)

Postirano 27 November 2017 - 00:56

Sto ce savet slati lopte, svaki klub koji igra domacu utakmicu je organizator utakmice i duzan je da ima loptu u boji bez obzira na godisnje doba. Sramota za Zeljeznicar sta bi bilo da je snijeg pao prije mjesec dana.

Savez mora poslati lopte sa kojim svi igraju, ne mogu oni otici do sport lifea i kupiti koju hoce loptu. Nisu im poslali zimske, i onda im naredili da ofarbaju lopte :D

#4408 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)

Postirano 26 December 2017 - 21:07

26103037_1612069605525837_1516082973_n.j

#4409 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)

Postirano 05 January 2018 - 04:04

Prosinečki izabran za izbornika BH reprezentacije.

#4410 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,173 postova
  • 4804 lajk(ova)

Postirano 05 January 2018 - 08:28

Ma glup je izbor bio realno, bolje su ljude predlagali iz RSa. I osim i ovaj prosinecki su smijesni, ali eto, moze se desiti cudo, pa da bude dobar izbor, jer je jednom urado cudo sa konyasporom.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan