Jump to content

Miralem Pjanić (Bosna i Hercegovina, 1990)


EdvinTB

Recommended Posts

  • Postova 142
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Pa što je ne bi jebo, ja koliko znam nit ima ženu nit curu... Neka mu je rodila sina al niko ne zna ni ko je ni šta je.

Zena mu je to koliko znam, samo je ne eksponira puno u medijima.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3639696/Footballer-Miralem-Pjanic-hits-beach-Ibiza-beautiful-wife-Josepha.html

 

Al svejedno otresti ovu malu, to je zicer. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Do jucer nisu znali dovesti kreativnog veznjaka ni za lijeka a sad hoce dvojicu. Ima puno vaznijih kupovina od dovodjenja Pjanica, a pogotovo mi se nimalo ne svidja suskanje da bi u tom slucaju mogli nekom Kantea prodati. Bila bi to katastrofalna greska. I sta su toliko za Juventusove igrace zapeli, jebali ih oni. Jedini da bi nam valjao od njihovih je Douglas Costa.
Link to comment
Share on other sites

jel ovi nasi imaju fetis na juventus? Pa nije se rodio taj koji je kod njih prosao dobro. Jebo vas juventus i njihov skart, nece da prodaju costu naravno a mi zapeli kao ludi. Prosetajte dalje vise, nikako da naucite a nije da niste pokusali (Sandro)
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da smo izgubili Golovina, koji ide u Monaco, zato mi je sad i jasna ova ponuda za Mireta. Sam Sarri je u srijedu na presu, rekao da, u veznom redu fali kvalitete i da se trebamo tu pojacati. Ne bude li to Golovin ili Pjanic, onda ostaje Sergej M.S. kao jos jedna opcija ali skuplja nego ove prethodne dvije, dakle jos manje realno.

Imamo mi Barkleya, Rubena, ali ali ali. Nisam siguran da ce ijedan od njih dobiti velike sanse za igru.

Serija smo izgubili takodjer, on bi bio dobar uz Jorginha i Kantea.

Iskreno, ja bih volio Golovina prije Mireta, Golovin je bas poseban igrac koji sve daje za ekipu, a uz to odlican tehnicar, sve zna s loptom. Malo je takvih. Mire odgovara za Sarrijev fudbal, ali je mekan igrac , zato mu ne vjerujem.
Link to comment
Share on other sites

Necemo reci da kenjas ali kenjas. Pjanic je klasa od igraca, samo sto smo doveli vec Jorginha koji je slican profil a imamo precih pozicija u ekipi za rjesavati. I to je jedini razlog zasto ne treba trositi vrijeme u pregovorima oko toga.. A ne gluposti da je setac i to gori od Fabregasa i slicno. Takve izjave ne vrijede ni da se na njih replicira ali eto posto se poteze jos gluplja prica oko njegove nacionalnosti onda se mora reagovati.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Miralem Pjanić (Bosna i Hercegovina, 1990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...