Skoči na sadržaj

Foto

Miralem Pjanić (Bosna i Hercegovina, 1990)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
128 odgovora na ovu temu

#41 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 22h 30m 6s

Postirano 20 December 2012 - 22:29

Neznan kako nisi cuo za Pjanica,mnogo bolji od tog Modrica sigurno. ;)

kakve veze ima lukica s njin nit san ga spominja nit bi ga volia :-O :-O :-O
a to ako ne znam za pjanica nisan zna ni za bonya

#42 CFC1905

CFC1905
  • Chelsea BiH Member
  • 2,288 postova
  • 2335 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 12h 31m 2s

Postirano 21 December 2012 - 02:12

Neznan kako nisi cuo za Pjanica,mnogo bolji od tog Modrica sigurno. ;)

Ajde odi spavat. Modric je toliko podcijenjen a Pjanic precjenjen da je to cudo jedno.
Dovoljno o Modricu govori to da ga je goal.com uvrstio u idealnih 11 dosadasnjeg dijela Primere, a i sama cinjenica da ga je Jose toliko zelio da je cijelo ljeto pregovarao dovoljno govori o Modricu.

Post se sviđa 1 članu
Vinko  

#43 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,176 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 16h 4m 21s

Postirano 21 December 2012 - 11:49

A samim tim i govori, kako modric ocajno igra u madridu, sto je rekao i Mourinho...

#44 Zero-cooL

Zero-cooL
  • Korisnik
  • 28 postova
  • 15 lajk(ova)
  • Time Online: 18h 53m 15s

Postirano 21 December 2012 - 12:21

Ajde odi spavat. Modric je toliko podcijenjen a Pjanic precjenjen da je to cudo jedno.
Dovoljno o Modricu govori to da ga je goal.com uvrstio u idealnih 11 dosadasnjeg dijela Primere, a i sama cinjenica da ga je Jose toliko zelio da je cijelo ljeto pregovarao dovoljno govori o Modricu.

Modric vrijedi 40 miliona i on je podcijenjen a Pjanic 3 puta manje i on je precijenjen. E pa stvarnoo :r

Post se sviđa 6 članova
Blues_95  , how yes no  , Elao  , Mirza_DzoLe  , diablo_bih  , soxx  

#45 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4188 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 23h 38m 27s

Postirano 21 December 2012 - 12:35

Modric vrijedi 40 miliona i on je podcijenjen a Pjanic 3 puta manje i on je precijenjen. E pa stvarnoo :r

podcijenjen je modric, vrijedi on 72 miliona a za pjanica nebi dao ni 300 hiljada "maraka".

#46 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 35m 37s

Postirano 21 December 2012 - 12:41

E pa Dejan Stankovic je Bog za obojicu #-o

Besmislena vam je rasprava.

A sto se jacanje pozicije tice, Oscar je CM. Na kraju sezone se vraca i Kevin, a verovatno i Josh, tako da je Pjanic nepotrebno gomilanje.
Prica o 12 miliona funti je cista glupost, Roma ga nece dati ispod 20 miliona.
U ovom trenutku je potrebnije i isplativije dovesti zadnjeg veznog/kreativca.

Post se sviđa 1 članu
AnuBis.  

#47 CFC1905

CFC1905
  • Chelsea BiH Member
  • 2,288 postova
  • 2335 lajk(ova)

Postirano 21 December 2012 - 13:05

Ne mislim ja na podcjenjivanje što se cijene tiče. Modriću se zamjera što nema više asistencija i golova. Modriću to nije uloga u timu, i skoro svi govore da je Modrić loš igrač, da nije za Real bla bla. Nipošto, Modrić je klasa od igrača, i ovime ne govorim da je Pjanić loš, daleko od toga. ;)

#48 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,176 postova
  • 4804 lajk(ova)

Postirano 21 December 2012 - 13:40

Kako ne govoris, kad kazes da je precjenjen :S Znas li uopste sta znaci ta rijec ? :S

#49 AnuBis.

AnuBis.
  • Korisnik
  • 257 postova
  • 174 lajk(ova)
  • Time Online: 11d 22h 3m 36s

Postirano 21 December 2012 - 13:41

Mislim da od Pjanica nema nista bezveze se raspravljete, pa zar stvarno mislite da nam treba taj profil igraca ( ne osporavam njegov kvalitet) imamo u vezi toliko kvalitetnih igraca plus na pozajmnicama, zna i uprava gdje ne stima tako da nece sigurno kupovati i skupo placati igrace koji nisu potrebni, a jos ako ode Sturridge mora se dovesti jedan Englez, plus napadac i zadnji vezni koje su vec najavili da ce kupiti, to je vec 3 igraca koja ce kostati sigurno bar po 20 miliona, tako da sam 100% siguran da nam ne dolazi Pjanic.

Post se sviđa 1 članu
chibabachi  

#50 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)

Postirano 21 December 2012 - 13:48

Mislim da od Pjanica nema nista bezveze se raspravljete, pa zar stvarno mislite da nam treba taj profil igraca ( ne osporavam njegov kvalitet) imamo u vezi toliko kvalitetnih igraca plus na pozajmnicama, zna i uprava gdje ne stima tako da nece sigurno kupovati i skupo placati igrace koji nisu potrebni, a jos ako ode Sturridge mora se dovesti jedan Englez, plus napadac i zadnji vezni koje su vec najavili da ce kupiti, to je vec 3 igraca koja ce kostati sigurno bar po 20 miliona, tako da sam 100% siguran da nam ne dolazi Pjanic.

Sto se Engleza tice...
Adam Johnson je bio idealna meta, dok je bio u CIty-u.
Interesovanje za Walcotta je toliko veliko prevashodno iz razloga sto je Englez.
Ja bih ipak trecu opciju, a to je forsiranje Feruza. Decko je identican tip igraca kao Stooge. Spic sa svim kvalitetima krila.
Mislim da bi bilo najbolje kada bi on stasavao sa prvim timom, jer je izuzetan talenat.

Post se sviđa 2 članova
chibabachi  , AnuBis.  

#51 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,176 postova
  • 4804 lajk(ova)

Postirano 21 December 2012 - 13:48

Znam ja to, ali eto nako... :P

#52 AnuBis.

AnuBis.
  • Korisnik
  • 257 postova
  • 174 lajk(ova)
  • Time Online: 11d 22h 3m 36s

Postirano 21 December 2012 - 13:56

Sto se Engleza tice...
Adam Johnson je bio idealna meta, dok je bio u CIty-u.
Interesovanje za Walcotta je toliko veliko prevashodno iz razloga sto je Englez.
Ja bih ipak trecu opciju, a to je forsiranje Feruza. Decko je identican tip igraca kao Stooge. Spic sa svim kvalitetima krila.
Mislim da bi bilo najbolje kada bi on stasavao sa prvim timom, jer je izuzetan talenat.

Volio bi i ja vidjeti Feruza, ali ocito da to kod Rafe nece ici, pa otvoreno je rekao da vise vjeruje starijim igracima, on ce i Oscara poslati na klupu a kamo li da Feruzu da sansu.

#53 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)

Postirano 21 December 2012 - 14:00

Volio bi i ja vidjeti Feruza, ali ocito da to kod Rafe nece ici, pa otvoreno je rekao da vise vjeruje starijim igracima, on ce i Oscara poslati na klupu a kamo li da Feruzu da sansu.

Sa Rafom se rastajemo u junu, valjda ce neko pametniji doci na njegovo mesto.

#54 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 21 December 2012 - 17:22

Nadam se da si pogriješio kod ovoga precijenjen i podcijenjen, pošto logičnije bi bilo da je obrnuto. A ako nisi pogriješio, ako si stvarno htio to napisati, onda ti jarane nemaš pojma (bez ljutnje)..

Post se sviđa 1 članu
Elao  

#55 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,039 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 57m 50s

Postirano 21 December 2012 - 17:51

Ne znam sta sto se Modric spominje kad je on izabrao svoj put. Mogao je olako da igra kod nas da je bio odlucniji a sto se tice njegove igre i pozicije u Realu, mislim da pored Khedire i Xabija nema mjesta... Modric je dobar igrac bez sumnje, do sada se nije pokazao ali ima vremena da se dokaze...

#56 BluesForever

BluesForever
  • Korisnik
  • 145 postova
  • 45 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 6h 40m 23s

Postirano 21 December 2012 - 17:58

[quote name='CFC1905' timestamp='1356052350' post='95876']
[/quote]
[/quote]Pjanic kada je izbacivao taj Real svojim golovima u LP taj Modric je vozio tutu u rikverc,tj nigdje ga nije bilo kao ni sada i taj Modric je precjenjen,a po sportskim novinama u Hrvatskoj on je najbolji igrac na svijetu,nigdje veze.

[quote name='BluesForever' timestamp='1356108955' post='95946']
Pjanic kada je izbacivao taj Real svojim golovima na Bernabeu u LP taj Modric je vozio tutu u rikverc,tj nigdje ga nije bilo kao ni sada i taj Modric je precjenjen,a po sportskim novinama u Hrvatskoj on je najbolji igrac na svijetu,nigdje veze.
[/quote]

[/quote]Pjanic kada je izbacivao taj Real svojim golovima na Bernabeu u LP taj Modric je vozio tutu u rikverc,tj nigdje ga nije bilo kao ni sada i taj Modric je precjenjen,a po sportskim novinama u Hrvatskoj on je najbolji igrac na svijetu,nigdje veze.

#57 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,039 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 57m 50s

Postirano 21 December 2012 - 19:16

Ko koga ovdje citira i sta je BluesForever htio da kaze, ostaje da vidimo u nastavku ove misterije...

Post se sviđa 10 članova
Brane  , Blues_95  , chibabachi  , chelseathebest  , WhisperDiMatteo  , chelsea4evercr  , Torresinho_9  , CFC1905  , how yes no  , AnuBis.  

#58 CFC1905

CFC1905
  • Chelsea BiH Member
  • 2,288 postova
  • 2335 lajk(ova)

Postirano 21 December 2012 - 19:52

Malo sam se ja krivo izrazio. 2 sata bila ja popio malo. Nisam to tio tako reć. Uglavnom mislio sam reć da je Modrić bolji nego što svi smatraju, većina ljudi govore da on pojma nema. To je bila bit. A većina ih također govori za Pjanića da je svjetska klasa samo zato što je Bosanac. :D Iako je Mirke odličan igrač, ne sporim ja to.

Post se sviđa 3 članova
Brane  , chibabachi  , Caeruleus  

#59 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 21 December 2012 - 21:14

Malo sam se ja krivo izrazio. 2 sata bila ja popio malo. Nisam to tio tako reć. Uglavnom mislio sam reć da je Modrić bolji nego što svi smatraju, većina ljudi govore da on pojma nema. To je bila bit. A većina ih također govori za Pjanića da je svjetska klasa samo zato što je Bosanac. :D Iako je Mirke odličan igrač, ne sporim ja to.

Pa dobro Luka ima više iskustva ali Mirke je mlađi i mogao bi biti i bolji igrač od Luke ;)

#60 The Pensioner

The Pensioner
  • Korisnik
  • 3,261 postova
  • 2175 lajk(ova)
  • Time Online: 71d 12h 49m 11s

Postirano 21 December 2012 - 21:53

Šta Luka radi u ovoj temi majko mila. Nepotrebna usporedba njih dvojice jer realno Luka je zasad institucija trenutno za Mikija, ali niko ne kaže da Miki neće biti bolji jednog dana, ali jedan u Real Madridu drugi u Romi pa ti gledaj, a što se tiče da Luka nije standardan u Realu to je glupost, jer nitko tamo nije standardan osim Casillasa i Ronalda, a u vezi je malo Luka u sastavu, malo Ozil, Khedira, Kaka, Xabi...

Post se sviđa 1 članu
chelseathebest  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan