Skoči na sadržaj

Foto

Miralem Pjanić (Bosna i Hercegovina, 1990)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
128 odgovora na ovu temu

#1 EdvinTB

EdvinTB
  • Chelsea BiH Member
  • 1,331 postova
  • 749 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 22h 49m 8s

Postirano 18 December 2012 - 17:38

Fakat me cudi da jos niko nije otvorio ovu temu, jer je vec par domacih a i stranih portala pisalo o mogucem prelasku Pjanica u Chelsea! Reprezentativac BIH ,22 godisnji centralni ili ofenzivni vezni Miralem Pjanic je navodno nova zelja Chelsea za sredinu terena i zele ga dovesti zajedno u 'novogodisnjem paketu' sa Falcaom! Roma bi ga pustila za nekih 15ak mil odstete. Povredom glavatog katalonca i odlaskom Mikela na afri kup nacija,Chelseau je prijeko potreban jedan igrac za sredinu terea,ali iako jako cijenim Pjanica mislim da on nebi bio najbolje rjesenje i da nam treba neki malo vise 'defenzivno nastrojen'centralni vezni. Pjanic j za ofenzivnu liniju ali tu vec imamo MAZASCAR il u zadnjim tekmama cesce MazaSES ;) vat du ju tink? sta vi mislite

#2 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 18 December 2012 - 18:08

Sve se vise pise o ovome, za Pjanica sam itekako CM ili AM za njega je nebitno fantasticno igra na obije pozicije, pas nevjerovatan o sutu da i ne govorimo..

Post se sviđa 2 članova
Semir  , how yes no  

#3 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,323 postova
  • 6104 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 4h 25m 41s

Postirano 18 December 2012 - 18:11

Predobar igrac , predrag igrac , strasno perspektivan igrac jos Bosanac xd , samo ne znam koliko nam je potreban .

#4 Terry26

Terry26
  • Korisnik
  • 471 postova
  • 82 lajk(ova)
  • Time Online: 26d 5h 29m 38s

Postirano 18 December 2012 - 18:31

ja sam ZA njegovo dovodjenje....igrao je poneku utakmicu za reprezentaciju na povucenijoj poziciji pa je pokidao.. u paru sa bilo kojim nasim veznim bi pravio dar mar

#5 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5631 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 3h 26m 34s

Postirano 18 December 2012 - 18:35

http://www1.skysport...terfeed_Chelsea

#6 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 18 December 2012 - 19:19

Igračinaa, ali ne znam jer je previše veznih u klubu.

Bio bi odlična zamjena za Lamparda, ali tu je i McEachran.

#7 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 1,534 postova
  • 1543 lajk(ova)
  • Time Online: 149d 22h 36m 15s

Postirano 18 December 2012 - 19:24

Evo prijevod od whisperovog linka
http://sportsport.ba...chelseaja/94383

#8 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,395 postova
  • 525 lajk(ova)
  • Time Online: 60d 5h 5m 33s

Postirano 18 December 2012 - 19:35

Volio bi vise nego ista da Pjanic dodje na Bridge, odlican je tehnicar, i mislim da bi se odlicno uklopio u igru Hazarda, Mate i Oskara. Mislim da bi on bio idealno rijesenje kao zamjena za Lamparda. Iza njega bi bio jedan zadnji vezni, a Pjanic bi u ovom slucaju bio onaj Modrić kojeg smo tražili, da iznosi loptu i vrsi presing u napadu zajedno sa pomenutom trojicom. Ja sam ZA, sad se samo postavlja pitanje sta ce bit sa Ramiresom, Mikelom, Mosesom, Marinom kako bi se oni rotirali i kakva bi tu formacija bila?

#9 VahaCFC

VahaCFC
  • Korisnik
  • 1,668 postova
  • 800 lajk(ova)
  • Time Online: 45d 14h 29m 21s

Postirano 18 December 2012 - 19:58

Volio bi vise nego ista da Pjanic dodje na Bridge, odlican je tehnicar, i mislim da bi se odlicno uklopio u igru Hazarda, Mate i Oskara. Mislim da bi on bio idealno rijesenje kao zamjena za Lamparda. Iza njega bi bio jedan zadnji vezni, a Pjanic bi u ovom slucaju bio onaj Modrić kojeg smo tražili, da iznosi loptu i vrsi presing u napadu zajedno sa pomenutom trojicom. Ja sam ZA, sad se samo postavlja pitanje sta ce bit sa Ramiresom, Mikelom, Mosesom, Marinom kako bi se oni rotirali i kakva bi tu formacija bila?

Pa Mikel ili Ramires bi igrao pored Pjanica.
___________Pjanic________Mikel/Ramires___________

______Oscar_______Mata__________Hazard_________
Moses je ionako krilo tako da bi mijenjao Oscara/Hazarda zavisno od povreda,kartona,forme i svjezine igraca.
Marin bi bio back-up Mati.
Sa ovakvom sredinom bi bili bar 30% jaci nego trenutno.Jos dodati Radamela ispred da trpa sto mu ovi dobace i dobijes dream team.

Post se sviđa 1 članu
Mirza_DzoLe  

#10 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 18 December 2012 - 20:40

A Josh nek se najede govana a? Definitivno sam protiv.

Post se sviđa 5 članova
Rikky Luiz  , chibabachi  , chelsea4evercr  , WhisperDiMatteo  , Igi  

#11 BluesForever

BluesForever
  • Korisnik
  • 145 postova
  • 45 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 6h 40m 23s

Postirano 18 December 2012 - 21:20

Nadam se da ce Pjanic doci kod nas,stvarno mali odlicno igra,djeli perfektne lopte,McEachran nece još dugo zaigrati za prvi tim izgleda,neka njega na posudbi.

#12 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4188 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 23h 38m 27s

Postirano 18 December 2012 - 21:26

A Josh nek se najede govana a? Definitivno sam protiv.

On ce se najest govana doso pjanic, ne doso. ;) Barem tako mislim..

Inace za pjanica sam uvijek da dodje.. Nije skup a vrijedi te pare 100%

Post se sviđa 2 članova
Torresinho_9  , EdvinTB  

#13 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,119 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 5h 6m 19s

Postirano 18 December 2012 - 21:26

Ja sam da dođe samo zbog povećanja popularnosti kluba na Balkanu. Još jedan Hrvat i to bi donijelo neviđenu popularnost klubu na području Balkana. A, osim toga, dobar je igrač. Što se tiče Josha, moram biti pomalo okrutan i reći da će se momak teško izboriti za mjesto u ekipi... Makar u naredne 3-4 sezone to sigurno neće uspjeti.

Post se sviđa 4 članova
Blues_95  , Torresinho_9  , Semir  , EdvinTB  

#14 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,137 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 8h 31m 41s

Postirano 18 December 2012 - 21:48

ja sam dosta skeptican u vezi Josha, ne dobiva ni toliko prilika na posudbi, a kamoli u Chelsiu

ja sam za dolazak Pjanica, momak pokazuje iz utakmice u utakmicu da ce biti klasa, on Mikel, Ramiz zajedno bi se odlicno uklopili

#15 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 18 December 2012 - 21:51

Ja sam da dođe samo zbog povećanja popularnosti kluba na Balkanu. Još jedan Hrvat i to bi donijelo neviđenu popularnost klubu na području Balkana. A, osim toga, dobar je igrač. Što se tiče Josha, moram biti pomalo okrutan i reći da će se momak teško izboriti za mjesto u ekipi... Makar u naredne 3-4 sezone to sigurno neće uspjeti.

reLo odmah razmišlja kako će više lajkova skupit i bolju čitanost :P
Šalu na stranu, ja nikako nisam za njegovo dovođenje, mislim da je na red došlo da se dovede jedna mrcina, ako se treba nekoga dovodit uopće, jel.

Post se sviđa 1 članu
Blues_95  

#16 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 18 December 2012 - 22:13

Ja sam već rekao, da je moja želja da Josh bude jedan od dva centralna vezna u prvih 11. Ili Kevin. Ali, ako se ne planiraju njih dvojica ubacivati u tim, ako će ih se slati ponovo na posudbu ili nedaj Bože prodati ih, onda sam itekako za Pjanića.

Što se samog Mireta tiče, o kvalitetima nema potrebe raspravljati, IGRAČINA. Više je centralni vezni, nego ofenzivni kao što ga neki predstavljaju. Diriguje tempo, kreira igru, drži vezni red jednostavno i sve to sa tako malo godina. Ovakav nama igrač i fali u vezi, s tim da sličnog (da ne kažem istog tipa igrača) imamo u vidu već pomenutih Josha i Kevina.

A bilo bi fino jednog Bosanca imati u ekipi, možda prvi bude upravo Mire.

#17 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,033 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 2m 32s

Postirano 18 December 2012 - 22:17

Sto se tice igre, pregleda igre, pasa, slobodnjaka i svih ostalih karakteristika koje krase jednog CMa onda moram reci da je Pjanic u samom vrhu... Sigurno da mi nemamo takvog igraca trenutno niti je moguce boljeg dovesti za manje pare.. Ioako su mu tek 22 godine on je itekako iskusan i pametan igrac kakav nama treba... Njegova pas igra i precizan jak sut je ono ste me godinama privlacilo kod Pjanica i znao sam jos dok je kao 17togodisnjak igrao u Metzu da ce ovaj moamk postati jedan od najtrazenijih igraca...
On je igrac koji zna da pogodi iz daljine, da stvori sebi prostor za sut, da udje u kazneni i da zabije, da doda pas kroz tri igraca, da asistira.. Jednostavno ima sve ono sto smo gledali kod Lamparda...

Oni koji su ga pratili znaju da je Pjanic igrac koji posjeduje sve kvalitete dobrog pleja.
Pjanicu se divim godinama i volio bih da dodje u Chelsea..

A to sto je Bosanac mi predstavlja posebni uzitak..

Post se sviđa 2 članova
Spaha  , Elao  

#18 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 21h 53m 55s

Postirano 18 December 2012 - 22:33

ne znam ko je taj al nadan se da je dobar ako ce doc

#19 EdvinTB

EdvinTB
  • Chelsea BiH Member
  • 1,331 postova
  • 749 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 22h 49m 8s

Postirano 18 December 2012 - 22:36

Aj ne serite taj vas 'famozni Josh' ionako nikad nece dobiti sansu u prvom timu Chelsea :P Mene samo brine to što bi mislim bili 'šuplji sa npr. Ramiresom i Pjanićem u veznom redu, jer obojica imaju dobar 'cug' za napad, osta odbrana sama :)

#20 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 18 December 2012 - 22:50

Aj ne serite taj vas 'famozni Josh' ionako nikad nece dobiti sansu u prvom timu Chelsea :P Mene samo brine to što bi mislim bili 'šuplji sa npr. Ramiresom i Pjanićem u veznom redu, jer obojica imaju dobar 'cug' za napad, osta odbrana sama :)

1. Ne seri ti :P

2. Ne mora igrati Ramires pored njega, nek bude ultra-mega-giga defanzivni Mikel ili Oriol kada se nekad oporavi. JOj, on i Mire bi čuda činili.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan