Jump to content

Fábio Coentrão (Portugal, 1988)


Ismir

Recommended Posts

Dobar, mlad i brzo se može prilagoditi s obzirom da je dijelio svlačionicu s Luizom i Ramiresom, a ni je odmaže broj broj govornika portugalskog i španjolskog jezika čak i da nema blage veze o engleskoj i da nezna beknuti riječ engleskog.

Ali real ga je platio 30 milijuna eura ako se ne varam, tako da će biti skup. Ako uopće bude htio napustiti real ili ako ga budu htjeli pustiti


EDIT: Cole sigurno ostaje do ljeta, Fabio igra dosta u RM makar je broj 2 iza Marcela, a jako je dobar s Cristianom s kojim na lijevoj strani igra i u repki i u klubu. RM igra ligu prvaka (pitaj boga koji ćemo mi biti na kraju godine ako ovako nastavimo)

Ništa prije ljeta, a i tada upitno
Link to comment
Share on other sites

ako Cole ode nebih imao nista protiv njegovog dolaska mlad je i odlican igrac,jedino bi bio problem njegova cijena prelaska nebih ga Real Madrid pustio jeftino da ode,oni su ga skupo platili Benfici i bice im u cilju da ga zadrze ili prodaju po cijeni koja njima odgovara.
Link to comment
Share on other sites

[quote name=' WhisperDiMatteo' timestamp='1355567080' post='94631']
[b]"[color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif][size=4]Chelsea are considering a £12million move for Real Madrid defender Fabio Coentrao if Ashley Cole leaves."[/size][/font][/color][/b]

[color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif][size=4]Daily Star[/size][/font][/color]

[color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif][size=4]Za te pare moze.[/size][/font][/color]
[/quote]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='visk' timestamp='1355926462' post='95471']
Onda rađe on

[img]http://media.tumblr.com/tumblr_m5csxx4YJl1ro6ssh.jpg[/img]

Hoću jednoobrvog br.2 :D
[/quote]
Fellaini je veznjak a njih imamo a Coentraoa bi volio vidjeti ako ode A.Cole
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoKa' timestamp='1355872115' post='95445']


takvi su dobrodosli po meni :P bolje da je takav nek da je seljačina
[/quote] Torresu bi sigurno bilo drago kad bi došo, pa onda pred utakmice dok se 'pravi' igrači mentalno pripremaju njih dvojica bi mogli pred špiglom jedan drugom frizuru praviti :D
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1355938322' post='95513']
A Å¡ta s Bertrandom?
[/quote]
A sta ja trubim dva-tri mjeseca?
Bertrand je zamjena za Cola i nema potrebe za novim LB.PvA kao back up i to je to.
Bertandu je vec 23 godine i to je dovoljno da preuzme tu glavnu rolu na beku.A on to moze,siguran sam.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Evo Real ga pusta izgleda ovaj prelazni rok... sudeci po "blic-u" kako prenosi "As" pise da je puno kasnio na treninge i da zato hoce da ga prodaju,mislim da je ovo sansa da imamo zamenu za A. Cola ako ode ili da imamo bolje od Bertrarda na klupi....a Bertrard na pozajmicu sto dalje od SB,...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...