Jump to content

Luis Suárez (Urugvaj, 1987)


Guest Twelfth Man

Recommended Posts

Hahaha pa ako podržava dolazak Mandžukića ne mora značit da je za svakog hrvata . 

I ja sam hrvat pa nebi nikog osim njega i Modrića volio gledat u ÄŒelziju .. 

Problem je sto je Suarez masina u svakom aspektu.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 165
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Problem je sto je Suarez masina u svakom aspektu.

 

Problem je u tome Å¡to je Suarez debelo preskup za Chelsea. Ipak je poceo FFP i ne moze se vise samo tako razbacivat parama i stvarat gubitke.

 

I da. Uvjeren sam da Suarez nebi ukazao ni upola ko u Liverpoolu. To su dva kluba sa apsolutno različitim načinima igre. Nama treba drvo koje će pospremat odpatke. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Ja odgovorno tvrdim da će prije doći Messi nego on.

 

Pa to je i logicno. Kada prodas igraca od 250 miliona to je dobar biznis, kada nekog kupis i odigra ti deset utakmica, a platio si ga 80 miliona to je sramota.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Koja je ovo igračina sunce ti žarko. Napadač, dribler. Sve u jednom. Nije onaj sidraš koji čeka da mu se namjesti gol šansa i da je samo ubaci u gol. Znači po meni bio i ostao najbolji napadač današnjice još od trenutka kad je u Liverpool prešao.

 

Ali koji smo mi ZAJEB tad napravili. Umjesto da ga dovedemo iz Ajaxa za 35 milijuna eura te zime 2011. godine, mi dovedemo onog PANJA Torresa za skoro 70 mil. - igrača koji je imao ozljedu i bio van forme (nije Liverpool mahnit što ga je prodao).

 

Da smo doveli Suareza 2011. godine u zimu (kad smo doveli Torresa) dajem glavu da bi sve bilo drugačije, da nam se ne bi dešavali ovoliki otkazi trenera, da ne bi ćamili 3-4 mjesta ispod šampionske pozicije u ligi na kraju tih silnih sezona i tako.

 

Uglavnom volio bih u Chelseaju vidjeti jednog napadača koji je u stanju da sve sam riješi. Ne napadača tipa Costa i to, nego baš tipa Suarez i Aguero.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...

NaÅ¡ najveći propust : - (

 

I dalje žalim : - ( Najbolji napadač u zadnjih 5-6 godina sigurno. I da će biti takav vidjelo se dok je joÅ¡ u Ajaxu bio. Dva puta po četiri gola postigao u zadnje dvije tekme.

 

http://www.klix.ba/sport/nogomet/barcelona-nemilosrdna-i-protiv-sportinga-fantastican-ucinak-suareza/160423103

Link to comment
Share on other sites

I dalje žalim : - ( Najbolji napadač u zadnjih 5-6 godina sigurno. I da će biti takav vidjelo se dok je joÅ¡ u Ajaxu bio. Dva puta po četiri gola postigao u zadnje dvije tekme.

 

http://www.klix.ba/sport/nogomet/barcelona-nemilosrdna-i-protiv-sportinga-fantastican-ucinak-suareza/160423103

 

I dalje žalim : - ( Najbolji napadač u zadnjih 5-6 godina sigurno. I da će biti takav vidjelo se dok je joÅ¡ u Ajaxu bio. Dva puta po četiri gola postigao u zadnje dvije tekme.

 

http://www.klix.ba/sport/nogomet/barcelona-nemilosrdna-i-protiv-sportinga-fantastican-ucinak-suareza/160423103

Tipičan balkanski čovjek nikad zadovoljan s onim što ima,uvijek bio htio više...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...