Skoči na sadržaj

Luis Suárez (Urugvaj, 1987)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
165 odgovora na ovu temu

#1 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 26 November 2012 - 15:11

suarez.jpg

Ime: Luis Alberto Suárez Díaz

Godište: 1987.

Nacionalnost: Urugvajac

Status: Član Liverpoola i reprezentacije Urugvaja

Pozicija: Špic-napadač

Vrijednost: između 28.000.000 i 32.000.000 eura

Postojanje otkupne klauzule u ugovoru: DA (40.000.000 funti)

http://chelseabalkan...za-suareza.html

Benitez hoce Suareza izgleda... zasad ni BBC ni Sky to nisu potvrdili, ali pocela je kruziti ta informacija po netu. Samo nam Suarez fali, samo on.

Editirao Caeruleus, 03 March 2015 - 17:09.
Nova tema

#2 LoRD_0001

LoRD_0001
  • Korisnik
  • 250 postova
  • 64 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 10h 47m 30s

Postirano 26 November 2012 - 16:21

Sad ce on pokusati da dovede pola igraca iz Liverpoola i ostatak iz Spanije, i ovako imam cetvoricu spanaca haman pa ih ima ko engleza a po svemu sudeci bit ce ih puno vise.

#3 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 26 November 2012 - 18:27

obožavam Suareza, to je igračina još ako to znači Torresom odlazak, uzeo otišao bi sad pješice u Liverpool po Suareza. Evra šugavi je jednom rekao da ga je Suarez rasistički uvrijedio i na temelju toga, nači bez ikakvih dokaza samo ono Evra reko i čovjeka osudili i u svjetu postao glavni rasist #-o
gluplje nemože bit... onda su ga iz mržnje zbog jedne simulacije prozvali roniocem, pa su Young i cjela barcina glumačka akademija pali u zaborav a hiljadu u puta gori od nejga..... al njega boli kurac, fura svoju furku, ztrpa nemilice i boli ga kurac, velik talenat bilo bi super imat ga u klubu !

Post se sviđa 4 članova
Rikky Luiz  , chelsea4evercr  , Brane  , dubrovcanin  

#4 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,253 postova
  • 7859 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 12h 4m 54s

Postirano 26 November 2012 - 19:47

Rado bih menjao Toresa za Suareza.

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#5 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 26 November 2012 - 20:04

Nije Suarez optuživan samo za rasizam.. Imo je on još ispada, od griženja protivničkog igrača za vrat do odbrane rukom u 1/4 SP u JAR-u..

Post se sviđa 1 članu
Ercov  

#6 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,119 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 5h 6m 19s

Postirano 26 November 2012 - 20:12

Ma Suarez je smeće od čovjeka. On jeste igračina ali, realno, nema nikakve ljudskosti u sebi... Dok je Torres suprotno: Kanta za otpatke puna ljudskosti.

Post se sviđa 4 članova
File  , Ercov  , Рале НС  , Wisey  

#7 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 26 November 2012 - 20:26

Kale realno da je t Bane za Srbiju napravio, Džeko za Bosnu ili pak Modrić za Hrvatsku klicali bi tu i slavili njegovo ime, žrtvovao se za repku, Gyan nažalost pogodio prečku (nažalost jer sam navijao za njih) i jbg šta je tu je, čovjek je odbacio svoj nastup u polufinalu ćini mi se samo da repka prođe... (gore navedeni igrači su samo primjer) e sad da je ugrizao nekog nisam vidio, al oću reć da čovjek nije tolko loš kolko ga ljudi mrze i žele ocrniti.

E moj reLo da je tores pola čovjek ma da ima ljudskosti kolko je crnog pod noktom taj bi rekao iskreno ljudi žao mi je, navijači žao mije što igram loše, što sam neefikasan, samo je moja krivica. Al ne on svaki put nešto prosere, svaki put kad dođe novi menađer (a dođu svaki mjesec dana) ovaj sere o atmosferi u klubu kako je pod pritiskom, kako nema podršku, uglavnom sve al nikako da je on zapravo kriv. I na kraju svi ostali trpe al on i daje igra u prvoj postavi, bezobrazno uživa u romanovoj gluposti i tvrdoglavosti (al to je neka druga tema) i naravno ubire masnu lovu.

#8 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,358 postova
  • 11872 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 1h 18m 54s

Postirano 26 November 2012 - 20:27

Reći ću vam nešto o Suarezu ,samo da dođem sebi :D

#9 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 11h 26m 52s

Postirano 26 November 2012 - 20:44

Ne bi ga volio zbog njegovog karaktera i mislim da nam jedan takav ne treba u svlačionici a i ne treba napominjati te stalne kupovine iz Reds ali s druge strane treba napomenuti da je dotični za Torresa izmislio fudbal i da drži Liverpool, da njega nema mislim da bi bili u zoni ispadanja trenutno.

#10 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 11h 26m 52s

Postirano 26 November 2012 - 20:50

Nije Suarez optuživan samo za rasizam.. Imo je on još ispada, od griženja protivničkog igrača za vrat do odbrane rukom u 1/4 SP u JAR-u..

Poznat je zaista ko beskompromisan i činjenica je da se voli bacati ali ovo za SP-a kada je igrao rukom je po meni Ok To je rezonski na SP-u u zadnjim sekundama se to i radi u drugim situaciajma ne ali ako je to jedini način da se spasi svoja repka to je ok . Mislim da bi svako to napravio

#11 EdvinTB

EdvinTB
  • Chelsea BiH Member
  • 1,331 postova
  • 749 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 22h 49m 8s

Postirano 26 November 2012 - 20:58

Ne bi ga volio zbog njegovog karaktera i mislim da nam jedan takav ne treba u svlačionici a i ne treba napominjati te stalne kupovine iz Reds ali s druge strane treba napomenuti da je dotični za Torresa izmislio fudbal i da drži Liverpool, da njega nema mislim da bi bili u zoni ispadanja trenutno.

Al treba se i sjetiti da je takođe i Torres 'držao' Liverpool,prje nego što je tog prokletg januara prešo u plavi dres! Netreba opet riskiirati ,ako dovodimo novog napadača onda nekog ko je već 2-3 sezone u top formi kao npr. Falcao ili Cavani!

#12 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 26 November 2012 - 21:20

Suarez jeste nekako odvratan, haman smeće, al je igračina. U svako doba bih ga u timu, volio vidit.

I u Ajaxu je pravio dar-mar, ne samo sad u Liverpoolu.

#13 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,806 postova
  • 12007 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 22h 6m 3s

Postirano 26 November 2012 - 21:33

Zar smo tako brzo zaboravili riječi čast i dostojanstvo ?

Nekad smo bili mali, slabi i loši, ali smo bili ponosni.

Post se sviđa 4 članova
File  , reLo  , chelsea4evercr  , Рале НС  

#14 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 26 November 2012 - 21:51

Suarez je vrhunski igrac i jedini iz Liverpoola koji bi po kvaliteti mogao igrati u Chelsea, moze al da nije neka prenapuhana cijena.

#15 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 26 November 2012 - 21:51

Nemoj se Cae igrati vise sa mojim postovima, kont'o sam da mi je neko provalio na profil kad sam vidio svoj post a u njemu slika ovog divljaka koji je grizao ljude po Holandiji i napastvovao ih ko drekavac :smile:

#16 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,358 postova
  • 11872 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 1h 18m 54s

Postirano 26 November 2012 - 21:55

Nemoj se Cae igrati vise sa mojim postovima, kont'o sam da mi je neko provalio na profil kad sam vidio svoj post a u njemu slika ovog divljaka koji je grizao ljude po Holandiji i napastvovao ih ko drekavac :smile:

Nisam imao drugog načina, morao sam formirati novu temu, jer ste onu temu o Benitezu zasrali offtopičarenjem o Suarezu :D

#17 nerra cfc boy

nerra cfc boy
  • Korisnik
  • 4 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 10m 7s

Postirano 26 November 2012 - 22:04

NE TREBA NAM JOS RASISTA

#18 Рале НС

Рале НС
  • Korisnik
  • 5 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 2h 15m 38s

Postirano 26 November 2012 - 22:11

Ma govno obično, samo se nešto izmotava, i simulira!!! Može da je ne znam kakva igračina u Čelsiju mi NE TREBA!!!! Skrljao nam Terija!!! I šta ovaj Benitez zamišlja... Škrtel, Suarez, ko je sledeći?!!! O majko mila šta sve neću doživeti, imali kraja ovom Romanovom glupiranju?!!

#19 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 26 November 2012 - 22:42

Cjenim ga odkako sam ga gledao u Ajax-u, u Liverpulu je počeo malo da simulira ali koji fudbaler to ne radi mediji su ga zakopali i po njihovoj priči on je najveće govno u svijetu fudbala iako ja u to nevjerujem.

E sad što se tiče njegovog dolaska u klub, što se tiče dovođenja napadača tipa Suarez, Falcao, Cavani ja sam tu neodlučan jer imamo mnogo mladih talentovanih špiceva i sad kad bi doveli nekog world class špica koji ima 25-26 godina samim tim bi tim momcima otežali napredak do prvih 11 prije svih Lukakuu,Bamfordu,Feruzu...
Ne znam šta radit da li dovodit napadača, a Suarez ima kvalitet za Chelsea...

NE TREBA NAM JOS RASISTA

Znači po tebi je Terry rasista :huh:

Post se sviđa 1 članu
Vinko  

#20 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5631 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 3h 26m 34s

Postirano 26 November 2012 - 22:48

Padavicar, kanibal, rasista, egocentrik, samoziv....

Mislim da je dovoljno...

Post se sviđa 2 članova
Ercov  , Wisey  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan