Jump to content

Matchday 11 - Chelsea 1 : 1 Liverpool (11.11. ned)


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 113
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Bit ce ovo jako teška tekma. Nešto kao jucer protiv Šahtara. Nadam se da cemo odigrat konacno koncentrirano u obrani i zadržat cistu mrežu, a u napadu se pouzdam u Oscara, Matu i Hazarda da ce napravit svoj posao.

Posto igramo kod kuce vratila se je ta sigurnost domacih utakmica koje pod vodstvom RDM-a ponovno ne gubimo ili se tu i tamo koja zalomi! Siguran sam da necemo izgubit. A sada dali cemo pobjedit ili odigrat X ne znam, jer sve je moguce. Nadam se pobjedi tako da ostanemo i dalje u zestokoj borbi za 1 mjesto. Postava neka bude kao i protiv Šahtara s malim preinakama. Luiz i Bertrand van, a Terry i Cole unutra i možda bi još stavio Mosesa od prve minute umjesto jednog od našeg zlatnog trojca ;)
Link to comment
Share on other sites

Mora se protiv Liverpoola odigrati mnogo bolje nego li sinoc,ovo je utakmica must win za nas kao i protiv Citya,jer igramo na svom terenu i to treba iskoristiti a u gostima je mnogo bteze igrati iako se u gostima moze pobjediti ali teze,samo molim boga da bude Cole spreman za ovu tekmu,jer Bertrand je ocajan.Iako sinoc igra nije bila nesto ili gotovo nikakva,mislim da taj pobjedonosni gol Mosesa nam vraca nadu da cemo mnogo bolje igrati u narednim utakmicama.
Link to comment
Share on other sites

Ko prezivi - pricace...

Momci igraju na svakih 4-5 dana, i to ne znas koja je utakmica vaznija od koje #-o

Dosadasnji bilans je dobar... Vratili su se u trku za nokaut fazu LS, izbacili direktnog rivala iz borbe za trofej, izgubili od sudije al sta je - tu je...

Sada bi trebalo nadoknaditi ono sto je sudija oduzeo...
Meni je prosto muka gledati Liverpool sa 8 polu-igraca kako pobedjuje utakmicu... A po pravilu teze gube od jacih nego od slabijih timova.
Ne znam sta da ocekujem, jer ne znam koliko jos snage imaju 12-13 momaka koje Robbie stalno forsira.
Kadrovski gledano oni nemaju cime da nam se suprotstave. Jedino Suarezom, ali on je samo jedan igrac.
Nadam se da ce Cole biti spreman za ovu utakmicu.
Voleo bih da Moses startuje, jer je potpuno zasluzio, ali I Torres je dao gol na proslom mecu, tako da ce on opet medju prvih 11.
Kao sto rekoh, igracki smo znatno jaci, ali to treba i dokazati na terenu. Ako svih 11 igraca budu maksimalno fokusirani, mislim da pobeda ne bi trebala izostati.
Link to comment
Share on other sites

Jeste da je Liverpul gola čuna, ali mislim da će nas dobiti ili bar remizirati. Znamo svi da nam ne leže, sad su i odmorniji, vjerovatno dobro napaljeni.... Nadam se da griješim, ali eto, to je moje mišljenje.

Vjerovatno tu tekmu neći gledati, a onima koji budu gledali, želim da se ne iznerviraju, tokom iste. ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
Pobjeda bi nam sjela ko Lisa Ann u krilo. :P Ali sto rece how yes no, LFC dobro igra protiv jakih timova i imam osjecaj da ce nam uvaljati neki otpadak a onda igrati na kontre.

Samo da Wisdom igra na mjestu desnog beka, bar cemo se smijati. Opet ne mogu a da ne vjerujem u pobjedu protiv njih.
Link to comment
Share on other sites

Neznam kako ste tako pesimisti,liverpool nema ni u pola igrace kao mi,ako budemo igrali napadacki od prve minute pobjedit cemo ih,samo da se ne ponovi igra kao protiv Swansea i Shaktara gdje smo igrali vise defanzivno,kada smo poveli povukli smo se prepustili im da se razmasu i ljudi nam zabili gol,napad je najbolja odbrana.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
[quote name='BluesForever' timestamp='1352377455' post='87754']
Neznam kako ste tako pesimisti,liverpool nema ni u pola igrace kao mi,ako budemo igrali napadacki od prve minute pobjedit cemo ih,samo da se ne ponovi[b] igra kao protiv Swansea i Shaktara gdje smo igrali vise defanzivno[/b],kada smo poveli povukli smo se prepustili im da se razmasu i ljudi nam zabili gol,napad je najbolja odbrana.
[/quote]

Grijesis. Protiv Swanseaja smo se povukli zadnjih 20-ak minuta zbog napravljenih izmjena. Prije toga smo htjeli napasti ali nismo mogli. Protiv Shakhtara smo sinoc htjeli stalno napadati ali nam oni nisu dali jer su sjajno pokrivali teren i prisiljavali nas na greske.
Link to comment
Share on other sites

naša propusna obrana je ko stvorena za Suareza
nisam baš previše siguran u pobjedu, iako imamo bolju ekipu, ov History Channel ekipa uvijek odigra super protiv nas (ili mi odigramo loše?)

trebalo bi ubacit Mosesa umjesto jednog od magične trojke, po meni Oscara (ili Mate), jer mi se čini da je Hazard najspremniji od njih i da za njega nema umora
Cole se najvjerojatnije vraća u prvu, a vrlo moguće i Terry

Danny opet neće dobit šansu, tako da se nadam da će bar Mosesa ubacit, zaslužio je
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BluesForever' timestamp='1352377455' post='87754']
[b]Neznam kako ste tako pesimisti,liverpool nema ni u pola igrace kao mi,[/b]ako budemo igrali napadacki od prve minute pobjedit cemo ih,samo da se ne ponovi igra kao protiv Swansea i Shaktara gdje smo igrali vise defanzivno,kada smo poveli povukli smo se prepustili im da se razmasu i ljudi nam zabili gol,napad je najbolja odbrana.
[/quote]

U zadnjih nekoliko sezona je uvijek ista, takva situacija, pa nas redovno uzimaju ;) E zbog toga sam ja pesimist.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1352384264' post='87771']
U zadnjih nekoliko sezona je uvijek ista, takva situacija, pa nas redovno uzimaju ;) E zbog toga sam ja pesimist.
[/quote]
Vreme je da se i ta tradicija prekine.
Na krilima sinocne pobede u LS,verujem da ce momci oduvati Liverpul.
Link to comment
Share on other sites

Bice ovo jako teska utakmica, vidim neki se zavaravaju da cemo lako, pa Liverpool je sve derbije u ovoj sezoni odigrao na najvisem nivou, i namucio protivnika dobro, ja ovde kao prvo ocekujem dobru tekmu, nadam se samo da ce nas napad dati vise golova nego sto odbrana primi.
Tri boda su na veoma bitna, iskreno se nadam da ce nas trio biti raspolozen i da cemo doci do pobjede.
Link to comment
Share on other sites

oni ovu sezonu su poceli jadno,nemogi da dadnu nikom vise od jednog gola,moramo ih pobijediti jer smo daleko bolji od njih a jedino sta me brine je nasa odbrana.U zadnji pet utakmica(Shaktar,Mancester Utd,Swansea,Mancester Utd,Shaktar)smo primili ukupno 12 golova.
Link to comment
Share on other sites

Ovo moramo dobiti.Pobjedom ovdje bi se samopouzdanje vratilo a Bogami uvijek dobro dodju tri boda protiv velikog rivala.
Ocekujem nesto ovako:
________________________Cech______________________

______Bane_______Terry_______Cahill_______Cole_______

_________________Mikel_____Ramires__________________

______Moses____________Mata_________Hazard__________

_____________________Torres__________________________
Ovdje nam fali sirine na DM.Ovdje bi nam pravo leg'o Meireles ili Essien.Ramires igra gotovo svaku utakmicu.Samo da se Lampard vrati da ga malo mijenja makar u laksim utakmicama.
Marin mora poceti igrat'.Siguran sam da bi izdominirao na krilu jer bekovi Redsa su uzasni.
Al' bi volio da im Torres uvali,onako provokatorski.
Hazard i Moses ce rijesiti ovo sa po jednim golom.Rutinski 2-0.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...