Skoči na sadržaj

Foto

Fernando Llorente (Španjolska, 1985)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
84 odgovora na ovu temu

#41 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 35m 37s

Postirano 22 August 2012 - 19:36

Za sad Man U ubjedljivo drzi prvo mjesto u ovom prelaznom roku (po mom misljenju) sto se tice bacanja para u vodu(dovodjenjem RVP-a),a ne bih volio da i mi to uradimo.....ne bih dovodio ovog igraca :)>-

Fernando Llorente bacanje para :huh:

No comment...

#42 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 23 August 2012 - 00:32

A whisp, nije vala ni velika klasa ovaj Llorente. Previše su ga uzdigli.

Ni jednu sezonu nije dao 20 golova u ligi gdje napadači zabijaju po 50. Za mene je prosjek.

#43 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)

Postirano 23 August 2012 - 01:04

A whisp, nije vala ni velika klasa ovaj Llorente. Previše su ga uzdigli.

Ni jednu sezonu nije dao 20 golova u ligi gdje napadači zabijaju po 50. Za mene je prosjek.

http://soccernet.esp...lorente?cc=5739

Ako pogledas njegovu statistiku prosek golova svake sezone(u svim takmicenjima) mu je 0.4 - 0.5 golova po utakmici. Prakticno na svakom drugom mecu postigne gol... DA igra u timovima ciji napadaci postizu 50 golova dao bi barem pola od toga.

Evo i Torresove statistike

http://soccernet.esp...es-sanz?cc=5739

Sem jedne sezone u L'pool-u nije nista bolji od Llorentea.

#44 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 23 August 2012 - 16:15

Torres je imao problema s povredama, dugo vremena. To je njega zezalo, da ima još bolji učinak.

Llorente, moguće da mu je takav prosjek. Ali kako i nebi bio, jedini napadač (dugi niz godina), kojeg svi pitaju loptama. I pored svega toga, to opet nije ništa posebno.

I što je najgore, on je bezveze igrač. Ja lično takve, ne volim. Sidraše.

#45 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,822 postova
  • 12019 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 14h 35m 48s

Postirano 30 August 2012 - 15:41

http://www1.skysport...ine-up-Llorente

AVB i njegov 'projekt'.

#46 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 30 August 2012 - 15:44

http://www1.skysport...ine-up-Llorente

AVB i njegov 'projekt'.

pa imaju Adebayora... bolje da si dovedu jos jednog CM-a

#47 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 24 September 2012 - 16:46

Ne znam kako bi se sada ovakav igrač uklopio u momčad... svakako bi bio bolji nego Torres ali opet, nije ovaj ni jeftin.

#48 Ercov

Ercov
  • Chelsea BiH Member
  • 1,497 postova
  • 857 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 13h 56m 2s

Postirano 24 September 2012 - 18:33

Odlicno bi se uklopio kod nas,on je visok,snazan,sjajno igra glavom,odlican je timski igrac.Idealan za razbijanje bunkera.Nece biti skup,jer mu na leto istice ugovor,a on ne zeli da ga produzi.Mislim da je u januaru nas za najvise 10 miliona.Tako smo i Kejhila doveli.

#49 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 24 September 2012 - 19:48

Odlicno bi se uklopio kod nas,on je visok,snazan,sjajno igra glavom,odlican je timski igrac.Idealan za razbijanje bunkera.Nece biti skup,jer mu na leto istice ugovor,a on ne zeli da ga produzi.Mislim da je u januaru nas za najvise 10 miliona.Tako smo i Kejhila doveli.

to bi bio fenomenalan potez... dobili bi svjetsku klasu za tako male pare... ;)

#50 true_blue

true_blue
  • Korisnik
  • 477 postova
  • 203 lajk(ova)
  • Time Online: 39d 21h 15m 9s

Postirano 24 September 2012 - 20:57

Ne znam kako bi se sada ovakav igrač uklopio u momčad... svakako bi bio bolji nego Torres ali opet, nije ovaj ni jeftin.

Njemu ističe ugovor na kraju godine, tako da bismo ga mogli jeftino ugrabiti, a o njegovim kvalitetama se ne treba pričati.

#51 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 24 September 2012 - 21:28

Njemu ističe ugovor na kraju godine, tako da bismo ga mogli jeftino ugrabiti, a o njegovim kvalitetama se ne treba pričati.

Kada bi tako bilo nitko sretniji od mene :)

#52 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 24 September 2012 - 23:00

Ne znam više što bi mislio o sinu razmetnom. Da je klasa, to se zna, ali o njegovoj mogućnosti da bude odan nekom klubu, čisto sumnjam. Sad, pitanje je, treba li nam isključiva kvaliteta uz koju dolazi pregršt arogantnosti i bahatosti, ili lojalnost uz dovoljnu dozu kvalitete?

#53 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,176 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 16h 4m 21s

Postirano 24 September 2012 - 23:23

Ne znam više što bi mislio o sinu razmetnom. Da je klasa, to se zna, ali o njegovoj mogućnosti da bude odan nekom klubu, čisto sumnjam. Sad, pitanje je, treba li nam isključiva kvaliteta uz koju dolazi pregršt arogantnosti i bahatosti, ili lojalnost uz dovoljnu dozu kvalitete?

O kakvoj ti lojalnosti pricas? Pa ne bi se nijedan igrac mogao kupiti onda... Bilbao je prosjecni tim i llorente samo zeli da igra na vecem nivou. Haj da ti govoris o nekom gerrardu, iniesti ili nekom igracu koji igra u top timu kojeg voli i za njega nema veceg tima, ali da pljujes igrace, jer idu iz prosjecnog tima u veci mi ne ide u glavu...

#54 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 24 September 2012 - 23:26

O kakvoj ti lojalnosti pricas? Pa ne bi se nijedan igrac mogao kupiti onda... Bilbao je prosjecni tim i llorente samo zeli da igra na vecem nivou. Haj da ti govoris o nekom gerrardu, iniesti ili nekom igracu koji igra u top timu kojeg voli i za njega nema veceg tima, ali da pljujes igrace, jer idu iz prosjecnog tima u veci mi ne ide u glavu...

Ne kažem ja da on ne treba preći u jači klub, unatoč tome što Bilbao ima ogroman potencijal s ovom generacijom. Ja pričam o njegovoj arogantnosti, načinu pristupa prema klubu koji mu je dao sve što je ikad imao, o njegovom protestiranju protiv uprave i svađama sa velikim Bielsom koji je od njega napravio igrača. Ako želiš ići, čekaj istek ugovora kojeg si sam potpisao i ne buni se. A to za prosječni tim, što bi onda tek rekli Totti i De Rossi? Roma nije priprdila vrhu ničega osim eventualno kupa zadnjih 10 godina, a oni su unatoč potencijalu s kojim su mogli igrati bilo gdje ostali tamo.

#55 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,176 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 16h 4m 21s

Postirano 24 September 2012 - 23:34

Roma je historijski klub sa ogromnom tradicijom, i velikim brojem titula, dok bilbao nikada nije bio ni blizu reputacije s kojom raspolaze roma... Koliko god ti gotivio bilbao (iako ga gotivis od prosle sezone kao i ja blackpool, norwich i jos duze vrijeme cardiff) to ne mjenja cinjenicu da su to timovi koji su simpaticni tj. prosjecni.

#56 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 25 September 2012 - 00:14

Roma je historijski klub sa ogromnom tradicijom, i velikim brojem titula, dok bilbao nikada nije bio ni blizu reputacije s kojom raspolaze roma... Koliko god ti gotivio bilbao (iako ga gotivis od prosle sezone kao i ja blackpool, norwich i jos duze vrijeme cardiff) to ne mjenja cinjenicu da su to timovi koji su simpaticni tj. prosjecni.

Da ne spamamo dalje, pogledaj malo na wikipediji Bilbaovu prošlost, pa je usporedi s Rominom, i onda ćemo diskutirat ;)

(Bilbao 8 liga, Roma 3 lige :: Bilbao 23 kupa, Roma 9 kupova :: Bilbao 1 superkup, Roma 2 superkupa :: Bilbao nikad nije ispao iz lige, Roma jest)

#57 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 25 September 2012 - 08:32

Možda Bilbao ima veći broj titula,ali Roma ima veću reputaciju, ipak i jedan i drugi tim imaju dugu tradiciju i ne znam šta se oko toga raspravljate...

Inače Bilbao je dobio uefalonu 12:1 :D :D

Post se sviđa 1 članu
Ercov  

#58 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5632 lajk(ova)

Postirano 25 September 2012 - 09:18

U svetu gde fudbalom vladaju petro-dolari on nasao da trubi o lojalnosti....
Igraci tipa Terry, Maldini, Del Piero, Totti su prava retkost, posebno danas.
Llorente je prekurcao BIlbao... Iznenadjuje me sto ranije nije izrazio zelju za odlaskom. On je napadac egzekutor, gladan uspeha, i to je sasvim opravdano.
Martinez je otisao... Muniain je mlad, ali ce za godinu-dve najvise ce i on da ode...

Llorente ima 27 godina, potpono je sazreo kao napadac. Svi dobri ovog kluba poslednjih godina gradjeni su preko njegovih ledja. Dovoljno je on dao BIlbao-u, i vreme je da svoj kvalitet dokaze na velikoj sceni.

#59 antonius luiz

antonius luiz
  • Korisnik
  • 727 postova
  • 113 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 8m 45s

Postirano 15 November 2012 - 12:47

Baš me zanima kamo će on ove zime!

#60 CFC1905

CFC1905
  • Chelsea BiH Member
  • 2,288 postova
  • 2335 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 12h 31m 2s

Postirano 15 November 2012 - 12:50

Ne bi me čudilo kad bi došao kod nas. Tip igrača ko Drogba, dobar skakač, snažan u duelu, dobar egzekutor. mada ne igra puno ove sezone pa bi bilo problema sa formom ali bio bi jeftin jer mu ističe ugovor na ljeto pa eto.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan