Skoči na sadržaj

Foto

Robert Lewandowski (Poljska, 1988)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
233 odgovora na ovu temu

#21 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,840 postova
  • 2228 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 4h 35m 38s

Postirano 21 July 2012 - 20:25

sto se tice Lewandowskog on je odlican igrac imao je odlicnu sezonu u Dortmundu ali i pored toga ja ga nebi volio vidjeti kod nas jer kao sto nas je vecina ovdje rekla zasto dovodit Lewandowskog a nedat sansu Lukaku u utakmici protiv Seatlea se moglo vidjeti da se na njeg moze ozbiljno racunati za sledecu sezonu,platili smo ga skoro kolko smo i ponudili za Lewandowskog a nedobiva sanse,mislim da cemo napraviti veliku gresku ako ga pustimo na posudbu a nedamo mu sansu

#22 postman

postman
  • Korisnik
  • 29 postova
  • 9 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 18h 7m 17s

Postirano 21 July 2012 - 21:33

Mislim da od viska glava ne boli (uglavnom) pa sam zato za dovodjenje Lewandowskog jer je odlican finisher,pre svega,direktan napadac,koji gleda samo gol i rado bih ga menjao za Staridza ili Lukakovu pozajmicu.Ipak,ako Lukaku eksplodira i u ostatku priprema onda mozda i odustati od ovog Poljaka.

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#23 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,350 postova
  • 838 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 16h 16m 25s

Titula

Postirano 21 July 2012 - 22:28

Gotivim Lewandowskog nevjerovatno. Strašno mi je drag igra i ja prvi bi volio da dođe u Chelsea.
Ali ipak ovako kako stoje stvari mislim da nam nije potreban. Tu je prije svega Torres za koga smatram da će biti puno bolje naredne sezone aBd nego u protekle dvije jer se dovelo kvalitetnih pojačanja u liniji iza njega a po svemu sudeći Roman još nije završio sa time. Lukaku sigurno ima potencijala, pa tek mu je 19 godina, duga je sezona i siguran sam da će i za njega biti mnogo šansi kako kroz kupove tako i kroz neke manje bitne ligaške utakice.
Ostavio bih Lukakua kao zamjenu za Torketu u špicu a tu je još i Sturridge. Ako on ostane onda svakako i on može biti jedna od zamjena za špica.
Robert je veoma mlad igrač i ako ga dovedemo onda ne kontam svrhu dovođenja Romelua za 18 miliona funti.

#24 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,408 postova
  • 540 lajk(ova)
  • Time Online: 63d 12h 42m 53s

Postirano 21 July 2012 - 22:54

Samo mogu reci gurati naprijed Lukakua !

#25 Bacika

Bacika
  • Korisnik
  • 44 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 10h 17m 25s

Postirano 21 July 2012 - 23:02

Pretprosle sezone dao 8 golova u bundes ligi, prosle 22 gola...dakle smijesno je reci da je on sad neki napadac svjetske klase... prosle sezone je Huntelar dao 29 gola u ligi, a ipak je samo prosjecan igrac... Lewandovski je bljesnuo jednu sezonu i takav nam igrac ne treba...Bolje je dati Lukaku priliku, kojeg smo takodjer platili 18 mil funti...

#26 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,559 postova
  • 3133 lajk(ova)
  • Time Online: 94d 23h 34m 25s

Postirano 21 July 2012 - 23:48

http://soccernet.esp...ndowski?cc=5739

evo tu je statistika Lewandowskog zadnjih sezona. Nači tu je čovjek koji je u 51 tekmu zabio 33 gola i upisao 10 asistenicija, a s druge strane je Torres, a ti jpš jednom razmisli koji je konj a koji mazga.

Pogledao statistiku i vidio jednu dobru sezonu, tacnije ovu zadnju... ako cemo tako da razmisljamo najbolje je da zamijenimo Van Persija i Torresa...
Slazes li se?? Jer RVP je statisticki (protekle sezone) bolji i od Torresa i od Lewandowskog, zar onda RVP nije atraktivniji od Poljaka???

#27 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,389 postova
  • 13280 lajk(ova)
  • Time Online: 556d 3h 2m 28s

Titula

Postirano 22 July 2012 - 01:19

Novinar sa ESPN-a koji je 'provalio' priču za Lewandowskog je iskusnijim navijačima dobro poznati Harry Harris. Oni koji ne poznaju tog muljatora, evo im prilike:

http://answers.yahoo...09142619AA0MCjN

Post se sviđa 3 članova
_ ¤ Hazard_CFC ¤ _  , dubrovcanin  , Caeruleus  

#28 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1060 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 22 July 2012 - 09:14

Pogledao statistiku i vidio jednu dobru sezonu, tacnije ovu zadnju... ako cemo tako da razmisljamo najbolje je da zamijenimo Van Persija i Torresa...
Slazes li se?? Jer RVP je statisticki (protekle sezone) bolji i od Torresa i od Lewandowskog, zar onda RVP nije atraktivniji od Poljaka???

tu je jedna dobra sezona i jedna jako dobra sezona, on je još mlad (23 godine) i čovjek je u uzlaznoj putanji, napreduje i sigurno da če i iduče sezone odigrat jako dobro (ukoliko Borussia zadrži ovu dobru ekipi što čini se i oče) dok je Torres svoje odigrao, on više neče napredovat, on je imao ozljedu nakon koje se nije vratio 2 godine u dobru forumu, sad u zadnjih par mjeseci je dao par golova i svi ga dižu u nebesa, a realno gledano neže on puno postić ni ove sezone dapače nebi se čudio ni da opet podbaci a dok još možemo zaradit na njemu zašto ga ne unovčit ??

Lewandowski je trenutno u puno boljoj formi i mlađi i ne vidim razlog zašto tolko napadanje mene, ovo su čijnenice ne nešto što sam ja izmislio.

#29 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 2,687 postova
  • 2028 lajk(ova)
  • Time Online: 261d 3h 4m 57s

Postirano 22 July 2012 - 09:55

nemogu vjerovat da to cujem od tebe vinko da bi mjenjao lewandovskog za torresa..lewandovski je malesan nasprem torresa...

#30 DROGBA750

DROGBA750
  • Korisnik
  • 1,536 postova
  • 1403 lajk(ova)
  • Time Online: 58d 20h 23m 11s

Postirano 22 July 2012 - 11:43

Eo Vinko dosad min 10 ljudi nije saglasno sa tvojim izlaganjem,da ne kazem stavom posto kazes da su to cinjenice...... B-) :)>-
RL:....zaista mislim da bi bio nepotrebna investicija U OVOM TRENUTKU,da je dobar - dobar je ali nisam za njegovo dovodjenje u ovom trenutku......

#31 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 22 July 2012 - 11:48

tu je jedna dobra sezona i jedna jako dobra sezona, on je još mlad (23 godine) i čovjek je u uzlaznoj putanji, napreduje i sigurno da če i iduče sezone odigrat jako dobro (ukoliko Borussia zadrži ovu dobru ekipi što čini se i oče) dok je Torres svoje odigrao, on više neče napredovat, on je imao ozljedu nakon koje se nije vratio 2 godine u dobru forumu, sad u zadnjih par mjeseci je dao par golova i svi ga dižu u nebesa, a realno gledano neže on puno postić ni ove sezone dapače nebi se čudio ni da opet podbaci a dok još možemo zaradit na njemu zašto ga ne unovčit ??

Lewandowski je trenutno u puno boljoj formi i mlađi i ne vidim razlog zašto tolko napadanje mene, ovo su čijnenice ne nešto što sam ja izmislio.

Da te pitam kako znaš da će Lewat ići uzlaznom putanjom, a isto tako da Torres neće dostići pravu formu??

Torres je klasa, nije 2 godine u pravoj formi, ali njemu nije 35 godina da je neće dostići. Tek mu je 27-28, dakle itekkao da može harati i bolje nego prije.

Lewat nije klasa. Možda može postati, ali sada nije. A takvog mi igrača već imamo (Lukakua, koji nije sad klasa, ali može postati), koja razlika?? I Lukaku je bivao najbolji igrač lige, zabijao i u Belgiji i u evropskim kupovima...

Reci jednostavno, "ja ne volim Torresa, mrzak mi je i želim bilo kakvog drugog napadača umjesto njega" i uredu. A ne da dižeš prosjeke u nebesa, samo da bi što više Torresa spustio. Al eto, opet to je tvoja stvar, tvoje mišljenje pa izvoli, jel....

#32 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 11,080 postova
  • 6433 lajk(ova)
  • Time Online: 200d 8h 39m 44s

Postirano 22 July 2012 - 11:53

Sta mi je uopste i trebalo da mu otvorim temu :D

#33 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1060 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 22 July 2012 - 12:58

nije da ne volim Torresa, a nit mi je nešto pretjerano drag, igra za CFC i poštujem ga. Lewandowskog sam imao priliku gledati par puta i baš mi se svidio i mislim da bi se odlično uklopio u 4-2-3-1 formaciju, brzo se rješava lopte, odličan je u igri glavom, igra odlično leđima okrenut prema golu, ima dobar udarac i realizacija mu je dobra, e sad možda 1vs1 nije dobar kao Torres i nije možda tehničar kao Torke ali mislim da bi se bolje uklopio u taj susta.

Ja nisam rekao da će Lew ići uzlaznom putanjom nego da ide, što i jest istina, svake sezone bilježi sve bolju statistiku, a za Torresa mislim da neće više postić ono što je, to je moje mišljenje, nemogu to znat isto tako se možemo grist što su pustili Borinia isto tako može postić odličnu formu i bit jedan od najboljih napadača. Pustili su ga vjerojatno zato što su procijenili da on ne obečava puno, iz istog razloga bi ja mjenjao Torresa za Lew-a zato što mislim da ovaj ne obečava a ovaj drugi obečava, al kakvu će tko sezonu odigrat to nitok nezna, možda i Benayoun iduće sezone bljesne i odigra fenomenalno....

#34 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,031 postova
  • 1758 lajk(ova)
  • Time Online: 127d 1h 12m 36s

Postirano 22 July 2012 - 17:46

da nikad ne znas sta donosi sutra

#35 Ercov

Ercov
  • Chelsea BiH Member
  • 1,499 postova
  • 857 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 14h 58m 34s

Titula

Postirano 23 July 2012 - 09:40

Bilo je nesluzbenih ponuda,ali Levandovski vredi vise od 13 miliona,tako kaze njegov agent.
http://www1.skysport...s/11661/7928003

#36 Brane

Brane
  • Chelsea BiH Member
  • 4,133 postova
  • 2825 lajk(ova)
  • Time Online: 60d 12h 56m 31s

Postirano 28 August 2012 - 23:30

Robert Lewantrollski.

Post se sviđa 2 članova
Kalouda  , true_blue  

#37 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,031 postova
  • 1758 lajk(ova)
  • Time Online: 127d 1h 12m 36s

Postirano 07 September 2012 - 13:16

lewandovski napusta borrusiju dortmund

#38 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Administrator
  • 12,317 postova
  • 5919 lajk(ova)
  • Time Online: 430d 17h 45m 34s

Postirano 07 September 2012 - 13:21

lewandovski napusta borrusiju dortmund

Staa? zbog cega to odjednom?

#39 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 10,090 postova
  • 6836 lajk(ova)
  • Time Online: 154d 20h 31m 18s

Postirano 07 September 2012 - 21:46

Taman da ga Chelsea dovede u januaru .

#40 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 24 September 2012 - 16:41

Može slobodno doći na zimu ako valja ičemu što se mene tiče.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2022 Chelsea Balkan