Skoči na sadržaj

Foto

Robert Lewandowski (Poljska, 1988)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
233 odgovora na ovu temu

#221 Hemingway

Hemingway
  • Korisnik
  • 142 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 18d 14h 20m 31s

Postirano 05 January 2014 - 19:25

S obzirom da je jedno vrijeme bio povrijedjen Götze je odigrao odlicnu polusezonu. U Bundesligi je dao 4 gola i ima 4 asistencije u 7 odigranih utakmica. U LP je dao 3 gola i zabiljezio 1 asistenciju u 3 utakmice. Na svjetskom klupskom prvenstvu je dao 1 gol. Treba napomenuti da je odigrao ukupno 12 utakmica. Razlog malog broja utakmica su povrede i rotacije Pepa. U Bayernu nema prve postave. Skoro svaku utakmicu se rotira par igraca u zavisnosti od njihove forme, spremnosti i protivnika. I Ribery i Lahm su znali sjediti na klupi. Ovdje se isto mora uzeti u obzir da je dosao u novi klub koji preferira drugaciji stil za razliku od Dortmunda. Pogledaj njegove utakmice protiv CSKA, Dortmunda ili Citya. Protiv Dortmunda je usao u igru i postigao vrlo vazan gol. Pokazao se kao odlicno pojacanje.

Dortmund bi ovo isto uradio da moze ;) Ja bi volio da su i ostali klubovi u Bundesligi finansijski mocniji i da vise trose, ali nije im Bayern kriv zbog toga. Bayern bi po meni napravio veliku gresku da nije iskoristio ovu priliku i da ga je pustio da ode u Englesku ili Spaniju. Dovesti ovakvog napadaca za 0€ je odlican posao.

#222 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 11,080 postova
  • 6433 lajk(ova)
  • Time Online: 200d 8h 39m 44s

Postirano 05 January 2014 - 20:31

Ash je napravio pravi potez, a isto bi ucinili i Modric i Bale, da su slucajno presli u Chelsea. Ma kakvi oni pi*ke... 

#223 weednesday

weednesday
  • Korisnik
  • 672 postova
  • 1520 lajk(ova)
  • Time Online: 33d 7h 20m 22s

Postirano 05 January 2014 - 23:06

Vidim da se ovdje pojedinci vec igraju prognozera i predvidjaju mu propast. To su mnogi govorili i za Götzea, pa su se usutili. Za Guardiolu su govorili da ce upropastiti Bayern, a covjek je u samo par mjeseci uradio ogroman posao - unaprijedio je igru, oborio je mnogo rekorda i osvojio 2 internacionalna trofeja. Lewandowski je imao ponudu najboljeg kluba na svijetu i napravio je sasvim logican potez. Samo bi lud covjek na njegovom mjestu u ovom trenutku odbio da predje u Bayern. Zasto je to ucinio? Zato sto je sa Dortmundom u Njemackoj osvojio sve sto se moglo osvojiti - covjek se zasitio. U Bayernu ima mnogo vece sanse za osvajanje trofeja - pogotovo Lige prvaka koja mu nedostaje. U Bayernu ima sve predispozicije da jos vise napreduje. Götze je naveo razloge zbog kojih je presao u Bayern, a jedan od njih je bio Pep Guardiola - trener kod kojeg moze jos vise napredovati. Guardiola je pored novca veoma vazan faktor kada su u pitanju transferi Bayerna. Vecina igraca ima zelju da radi s njim - pogotovo mladjih i zbog toga Bayern uvijek ima prednost u odnosu na druge klubove kada su u pitanju transferi. Pored novca i Guardiole veliku ulogu igra i cinjenica da je Bayern trenutno najjaci klub - klub koji je u 2013toj osvojio skoro sve sto se moglo osvojiti - i klub koji je svake godine sve bolji i bolji. Opet ponavljam, samo bi mahnit i glup covjek na njegovom mjestu odbio ovakvu ponudu. Bayern je ovo jednostavno morao iskorisiti - doveli su WC napadaca s kojim ce biti jos jaci za 0€. Lewandowski je imao ogromnu zelju da predje u Bayern. Zbog toga je i Real dobio odjeb: http://www.totalspor...81-milijun-eura

Svaki klub bi na njihovom mjestu napravio istu stvar da moze. Uprava Dortmunda ovdje nije mogla nista napraviti jer on odavno ima zelju da predje u Bayern. Mogli su prije pocetka sezone uzeti pare za njega, ali su odlucili da ga zadrze. Tu su mozda napravili gresku. Bayernova uprava je s druge strane jos jednom pokazala svoju genijalnost.

I slazem se s Igijem. Malo je licemjerno tvrditi za ovu dvojicu da su govna, a o Coleu, koji je presao iz gradskog rivala u Chelsea, pricati u superlativima. Cole je tada napravio goru stvar od Lewandowskog ako cemo realno. Cole je dijete Arsenala i navijac tog kluba koji prelazi u gradskog rivala. "Arsenal had offered Cole a longer contract to stay at the club, but he had been left "trembling with anger" when they offered him wages of £55,000 per week, whereas Chelsea were offering him £90,000 a week." - skoro duplo veca plata koja je kasnije povecana na £120,000.

Jedan od razloga njegovog prelaska je novac, a drugi razlog je taj sto je Chelsea u tom trenutku imao vece ambicije i mnogo bolje predispozicije za osvajanje domacih i internacionalnih trofeja. Kasnije se pokazalo da je napravio odlican potez jer je osvojio skoro sve sto se moglo osvojiti.

ne prognozira mu niko propast, levandovski je igračina ali je i veliko govno, to je ona razlika koja deli igrače od legendi i ovih običnih, a on je ovo drugo bez obzira šta napravi u ostatku karijere, gece je cavulja, prehajpovan igrač, više je van terena nego na istom, a šta je to keve ti gvardiola uradio  bajern je bio uigran do maksimuma, prošle sezone u isto vreme bajern je bio deset puta ubojiti, efikasniji, superiorniji, ne znam o kakvom "privikavanju" pojedini pričaju kad igraju isti fudbal kao i kod hejnkesa, bez preterane promene igračkog kadra, kakve rekorde oborio? nadovezo se samo na hejnkesove rezultate i to je to, jedan trofej uzeo protiv raspalih timova koje bi i svonsi rastavio bez problema, a drugi trofej ukenjala ih sreća u zadnjem minutu pa izborili penale - čista lutrija, ajde objasni mi molim te ovu rečenicu "u njemačkoj je sve osvojio - zasitio se čovek i zato prešao u bajern" a gde to bajern igra? u engleskoj možda? ligu šampiona je mogao uzeti i prošle sezone ali nedostatak sreće i još neke stvari su učinile svoje, bajern zasluženo uzeo, gvardiola je dobar trener ali da je jedan od najboljih na svetu - to je daleko od istine, kako ga u bajernu ukenjalo da dobije strašnu ekipu takvu je imao u barseloni, s jednim gotovim uigranim timom osvojio sve što se može, kad je video da je pročitan i on i njegov stil igre skontao da je vreme da napusti barselonu, došao u bajern gde je također ista situacija, kako u prvenstvu (dva tima se bore za titulu) tako i da mu je tim maksimalno uigran,  uzimaju sve što valja iz čitave bundeslige i onda svršavaju kako im niko ništa ne može u njemačkoj, kako će i moći kad u ostalim timovima kvalitetne igrače možeš izbrojati na prste, dok gvardiola ne uradi nešto kao što je ferguson uradio sa junajtedom - od ekipe koja je bila prosek stvorio instituciju, dok ne uradi nešto kao što je murinjo uradio sa portom, klop sa borusijom on će za mene uvek biti trener koji dolazi na gotovu ekipu

ešli kol koliko god bio jedan od najboljih levih bekova u zadnjih 10+ godina meni nikad neće biti drag upravo zbog toga, poštujem ga kao igrača ali da ga smatram da je legenda sam po sebi ili legenda čelsija? NIKAD, igrao je u arsenalu - to je dovoljno za mene, na 80% stadiona u engleskoj biva redovno izviždan, jedan od omraženijih igrača općenito, svesni su svi toga, ali ipak ispred toga svega stavljaju njegove igračke kvalitete koje i jesu za primer ali ovo ostalo je kao i kod npr. levandovskog velika nula

#224 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,389 postova
  • 13280 lajk(ova)
  • Time Online: 556d 3h 2m 28s

Titula

Postirano 05 January 2014 - 23:53

Klopp: "Halo, je li to Gotze ?"

Lewandowski: "Nije, ovdje Lewandowski".

Klopp: "Nema veze, jebem i tebi mater".

Eto jedna dobra sa fejsbuka hehehe

Post se sviđa 7 članova
antonius luiz  , chelsea4evercr  , Caeruleus  , Bari ( Blues_95 )  , DROGBA750  , ivanovic2  , chibabachi  

#225 essien5

essien5
  • Korisnik
  • 684 postova
  • 191 lajk(ova)
  • Time Online: 12d 16h 19m 17s

Postirano 06 January 2014 - 00:03

ne prognozira mu niko propast, levandovski je igračina ali je i veliko govno, to je ona razlika koja deli igrače od legendi i ovih običnih, a on je ovo drugo bez obzira šta napravi u ostatku karijere, gece je cavulja, prehajpovan igrač, više je van terena nego na istom, a šta je to keve ti gvardiola uradio  bajern je bio uigran do maksimuma, prošle sezone u isto vreme bajern je bio deset puta ubojiti, efikasniji, superiorniji, ne znam o kakvom "privikavanju" pojedini pričaju kad igraju isti fudbal kao i kod hejnkesa, bez preterane promene igračkog kadra, kakve rekorde oborio? nadovezo se samo na hejnkesove rezultate i to je to, jedan trofej uzeo protiv raspalih timova koje bi i svonsi rastavio bez problema, a drugi trofej ukenjala ih sreća u zadnjem minutu pa izborili penale - čista lutrija, ajde objasni mi molim te ovu rečenicu "u njemačkoj je sve osvojio - zasitio se čovek i zato prešao u bajern" a gde to bajern igra? u engleskoj možda? ligu šampiona je mogao uzeti i prošle sezone ali nedostatak sreće i još neke stvari su učinile svoje, bajern zasluženo uzeo, gvardiola je dobar trener ali da je jedan od najboljih na svetu - to je daleko od istine, kako ga u bajernu ukenjalo da dobije strašnu ekipu takvu je imao u barseloni, s jednim gotovim uigranim timom osvojio sve što se može, kad je video da je pročitan i on i njegov stil igre skontao da je vreme da napusti barselonu, došao u bajern gde je također ista situacija, kako u prvenstvu (dva tima se bore za titulu) tako i da mu je tim maksimalno uigran,  uzimaju sve što valja iz čitave bundeslige i onda svršavaju kako im niko ništa ne može u njemačkoj, kako će i moći kad u ostalim timovima kvalitetne igrače možeš izbrojati na prste, dok gvardiola ne uradi nešto kao što je ferguson uradio sa junajtedom - od ekipe koja je bila prosek stvorio instituciju, dok ne uradi nešto kao što je murinjo uradio sa portom, klop sa borusijom on će za mene uvek biti trener koji dolazi na gotovu ekipu

ešli kol koliko god bio jedan od najboljih levih bekova u zadnjih 10+ godina meni nikad neće biti drag upravo zbog toga, poštujem ga kao igrača ali da ga smatram da je legenda sam po sebi ili legenda čelsija? NIKAD, igrao je u arsenalu - to je dovoljno za mene, na 80% stadiona u engleskoj biva redovno izviždan, jedan od omraženijih igrača općenito, svesni su svi toga, ali ipak ispred toga svega stavljaju njegove igračke kvalitete koje i jesu za primer ali ovo ostalo je kao i kod npr. levandovskog velika nula

Točno to on meni ka pojava nije drag a to jeli izabra pravi put ili ne njegova stvar vrime će pokazat. Ja sam samo tija reć da je bayern ubica njemačkog nogometa i sve ostalo da sad opet ne ponavljam a ako je nekome super šta jedan klub kupi sve najbolje iz lige i onda bude većinom prvi ok onda nemamo o čemu pričat jer ima problema s glavom...

#226 Hemingway

Hemingway
  • Korisnik
  • 142 postova
  • 78 lajk(ova)

Postirano 06 January 2014 - 02:31

Ovo za Götzea da je napuhan i precijenjen igrac je smijesno komentarisati. On je svoju klasu mnogo puta pokazao u dresu Dortmunda. Bio je jedan od glavnih igraca Dortmunda kada su 2 puta uzastopno bili prvaci u sezonama 2010/11 i 2011/12 - tada je imao samo 18-19 godina. Ove sezone je u dresu Bayerna pokazao o kakvom se igracu radi. Götze je vanserijski talenat (uz Draxlera jedan od najvecih njemackih talenata svih vremena) koji moze jos mnogo napredovati pogotovo pod Guardiolom.

Guardiola je dosao u najbolju ekipu s jednim ciljem - da osvoji sto je moguce vise trofeja i da unaprijedi igru. Ako vi mislite da je to lako i da to moze bilo koji trener uraditi onda se varate. Po meni je Guardiola jedini trener na svijetu koji to moze napraviti. Zar ti stvarno mislis da bi Hoeneß njega doveo i dao mu rekordnu platu da nije jedan od najboljih trenera na svijetu? U Bayernu su mnogo puta istakli da su doveli najboljeg trenera na svijetu i ja se 100% slazem s njima - i to nije samo zbog toga sto je dosao u Bayern. Ja sam Pepa uvijek smatrao velikim trenerom. Meni je bilo dovoljno par mjeseci njegovog rada u Barceloni da zakljucim o kakvom se treneru radi. U Barci nije dobio na gotovo ekipu vec ekipu u rasulu (http://www.betexplor...sion-2007-2008/ - ovo ti je Barca prije Guardiole - u zadnjih 13 kola samo 3 pobjede i cak 6 poraza, -18 u odnosu na Madrid i jedva izborena Liga prvaka) koju je za samo par mjeseci digao - poboljsao je igru i presing, napravio je mnoge promjene u samoj ekipi koje su za mnoge u pocetku izgledale cudno, a kasnije su se ispostavile kao pun pogodak (prodaje Ronaldinha i Deca koji su bili glavni vezni igraci, Xavi i Iniesta dobijaju vece ovlasti i mnogo napreduje u sezonama koje slijede, kupuje Alvesa koji postaje jedan od najboljih bekova na svijetu i dovodi Piquea iz Uniteda), izvukao je nekoliko igraca iz B ekipe od kojih je napravio odlicne igrace - ovdje najvise mislim na Busquetsa od kojeg je napravio world class igraca i standardnog reprezentativca Spanije. O Messijevoj igri i njegovom razvoju pod Guardiolom da i ne govorim. Ono sto je Guardiola uradio u Barci mogu samo najbolji treneri. Barca iz sezone 2007/08 i 2008/09 su nebo i zemlja. Barcu je napustio zbog toga sto je doslo do zasicenja. Covjek je s njima osvojio sve sto se moglo osvojiti i to 2 puta. Bila mu je potrebna pauza. To da je Mourinho kasnije pruzao bolji otpor Barci nego u pocetku svog mandata u Realu je istina, ali da je Guardiola otisao zbog toga je smijesna tvrdnja. Barca je pod Titom sljedece sezone ostavila Mourinha i Real na -15.

Da se vratim na Bayern. Njegovi rezultati u Bayernu su vec sada vidljivi. Bayern ne igra isti fudbal kao sto je igrao pod Juppom. Jupp je koristio 4-2-3-1 formaciju. Pep igra 4-1-4-1 - velika razlika. U Bayernovoj igri i dalje ima elemenata Van Gaalove i Juppove filozofije, ali da igraju isto kao prethodnih sezona - nije tacno. Pricam o privikavanju na jednu potpuno novu filozofiju. Impresivno je kako su igraci Bayerna za samo par mjeseci usvojili elemente tiki-take koja je daleko najzahtjevniji stil u fudbalu. Sta je Guardiola uradio? Uradio je ono zbog cega je i dosao - poboljsao je igru. Prva i jedna od najvaznijih stvari koju je poboljsao je presing. Bayern ove sezone igra jos bolji presing nego prethodne sezone. S tom konstatacijom se slazu svi strucnjaci. Zrtvovao je jednog zadnjeg veznog za ofanzivnijeg igraca da bi poboljsao posjed koji je bio i vise nego dobar i da bi protok lopte ucinio jos brzim. Lahma je postavio na sesticu na kojoj je igrao i vise nego odlicno. S Lahmom u sredini Bayern je dobio jednu novu dimenziju u odnosu na Juppovu ekipu. Odbrana je u odnosu na proslu sezonu postavljena visoko i igra je jos ofanzivnija. Bayern je pod Juppom u prvih 16 kola prosle sezone imao 41 bod i 1 poraz, dok pod Guardiolom imaju 44 boda i 0 poraza - uz to imaju visoku pobjedu protiv direktnog rivala Dortmunda u gostima 3:0 i remi u gostima protiv Leverkusena koji je u toj utakmici imao mnogo srece - prosle sezone su pod Juppom u prvoj polusezonu igrali 1:1 kuci protiv Dortmunda i izgubili od Leverkusena na Allianz Areni. Pored toga imaju +7 u odnosu na Leverkusen i utakmicu manje. Pod Juppom su u ovom periodu imali 1 gol vise. Da je bilo malo vise srece pod Guardiolom bi bili jos efikasniji. Bayern je promasio najveci broj 100% sansi u Bundesligi - 23! Prosle sezone su u Ligi prvaka u grupnoj fazi imali 2 boda i 2 gola manje (uz to su primili 2 gola vise) - grupa je bila slabija nego ove sezone. Ja sam ti povukao paralelu i naveo neke cinjenice, a cinjenice su da igraju sigurnije i bolje! Najbolja predstava Guardiole u prvoj polusezoni po meni je utakmica protiv Citya na Etihadu.

O rekordima bi mi trebalo malo vise. Izdvojio bi rekord u Ligi prvaka - 9 uzastopnih pobjeda. Pored Juppa i on ima ogromne zasluge za to. Nijedan trener u historiji Bundeslige u svojih prvih 16 kola nije imao ovakav skor.

Da li je on uzeo te trofeje zasluzeno? Jeste. Sreca je sastavni dio fudbala, a Bayern je u toj utakmici zasluzio drugi gol jer je stalno napadao i stvarao sanse. To sto je gol pao u zadnjim sekundama je druga stvar. Sto se tice drugog trofeja nije Bayern kriv sto je igrao protiv Raje u finalu. Ja sam prizeljkivao Ronaldinha.

Sto se tice Lewandowkog - covjek je u Dortmundu osvojio sve sto se moglo osvojiti u Njemackoj - naravno da je doslo do odredjenog zasicenja. Bayern igra u istoj ligi kao Dortmund. Razlika je ta sto s Bayernom ima mnogo vece sanse da osvoji trofej koji mu nedostaje, a to je Liga prvaka. Covjek zeli novi izazov. Prelazi u klub s mnogo vecim ambicijama u kojem ima sve predispozicije da jos vise napreduje. Ne znam sta ti tu nije jasno. Slicna stvar kao i sa Coleom :)

@essien5

Ne bi da su kupili 949494949 igraca iz drugih timova Bundeslige. Opcenito mi prica o slabljenju konkurencije ide na zivce. Eto Bayern je dao Lewandowskom platu od 8-9mil€ godisnje samo da bi oslabio Dortmunda od kojeg su ionako jaci. Doveli su ga jer im je potreban da budu jos jaci. Bayern je jedan od rijetkih timova koji skoro uvijek u prvom timu ima 5-6 igraca iz svoje skole (kada su svi spremni) - s tom cinjenicom se moze pohvaliti samo Barca od vecih timova. Ostatak ove ekipe cine igraci koji su dosli iz inostranstva kao sto su Ribery, Robben, Martinez, Alcantara, Shaqiri, Boateng, Rafinha. Iz drugih klubova BL su doveli Dantea (bio je najbolji stoper lige i dobili su ga za male pare - odlican transfer), Neuera (nakon Kahna su branili Butt i Kraft - dobri golmani, ali nedovoljno dobri za klub kao sto je Bayern - doveli su world class golmana koji je uz to njemacki reprezentativac - odlican transfer), Mandzukica su doveli za male pare jer im je bio potreban napadac poput njega koji moze trcati ko lud i svojim presingom izludjivati protivnicke odbrane, Pizarro je dosao kako bi pojacao klupu (da bi igrao ovako uspjesno moras imati dobru klupu), Götze je vec u svojoj prvoj polusezoni pokazao zbog cega je dosao. Ovo su sve odlicni transferi i ciljana pojacanja koja su dovedena s razlogom. Ispada da Bayern ne smije dovoditi igrace iz drugih bundesligaskih klubova jer je to licemjerno. Koga ce kupiti? Hoce li se okrenuti Otoku gdje su mladi igraci mnogo precijenjeniji i skuplji? Hoce li na Otoku naci jednog golmana poput Neuera ili igraca poput Götzea? Mogu li na Otoku kupiti jednog klasnog stopera poput Dantea za male pare ili dovesti napadaca tipa Mandzukica za malu cifru? Naravno da ce uvijek prednost imati igraci iz Bundeslige ako su dobri i ako odgovaraju filozofofiji Bayerna.

Post se sviđa 1 članu
Elao  

#227 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 7,151 postova
  • 8630 lajk(ova)
  • Time Online: 402d 20h 2m 11s

Postirano 06 January 2014 - 02:58

Sto se tice Lewandowkog - covjek je u Dortmundu osvojio sve sto se moglo osvojiti u Njemackoj - naravno da je doslo do odredjenog zasicenja. Bayern igra u istoj ligi kao Dortmund. Razlika je ta sto s Bayernom ima mnogo vece sanse da osvoji trofej koji mu nedostaje, a to je Liga prvaka. Covjek zeli novi izazov. Prelazi u klub s mnogo vecim ambicijama u kojem ima sve predispozicije da jos vise napreduje. Ne znam sta ti tu nije jasno. Slicna stvar kao i sa Coleom :)

Da je hteo jedan novi izazov napustio bi Nemačku. I nije veliki izazov osvajati trofeje u trenutno najjačem klubu na svetu... Ali izabrao je najlakši i najjednostavniji put, lično ga ne osuđujem, a i na ovom forumu to ne treba da nas se tiče, realno.

#228 Hemingway

Hemingway
  • Korisnik
  • 142 postova
  • 78 lajk(ova)

Postirano 06 January 2014 - 03:35

Slazem se. Ja sam pod izazovom najvise mislio na Ligu prvaka jer s Bayernom ima realno najbolje izglede da je osvoji. Nisam mislio nista pisati na ovoj temi, ali sam se morao nadovezati na ovu pricu. Chelseaju je jedan ovakav napadac bio puno potrebniji nego Bayernu. S njim bi rijesili dosta problema u napadu. Malo je danas ovakvih napadaca - pogotovo onih koji se mogu besplatno dovesti. Ovo je prilika koja se ne propusta.

#229 essien5

essien5
  • Korisnik
  • 684 postova
  • 191 lajk(ova)
  • Time Online: 12d 16h 19m 17s

Postirano 06 January 2014 - 10:21

Tek sam sad skonta da si navijač bayerna...

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#230 Gost_ivanovic22_*

Gost_ivanovic22_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 06 January 2014 - 16:18

"Dragi navijači Borusije, želim javno da vam se obratim. I dalje imamo pola godine saradnje pred nama. U tih pola godine imamo zajedničke ciljeve i želje koje možemo da ostvarimo. Čak i ako među vama postoji nekolicina koja je razočarana mojom odlukom, očekujem vašu podršku do kraja sezone. U svakom slučaju ja ću do kraja sezone dati svo od sebe za Borusiju. Vaš Robert Levandovski"

#231 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 6,052 postova
  • 5302 lajk(ova)
  • Time Online: 185d 7h 1m 42s

Postirano 06 January 2014 - 17:29

ne kontam, da je Lewandowski rodjeni njemac, dijete dortmunda, pa prelazak iz dortmunda u minhen imao opravdane reakcije navijaca ovako je bas preseravanje
pa nisu prodali citavu ekipu vec jednog igraca
ja da sam na njihovom mjestu vise bih se ljutio na upravu nego na samog lewandowskog.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Post se sviđa 1 članu
WhisperDiMatteo  

#232 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,779 postova
  • 12118 lajk(ova)
  • Time Online: 208d 10h 50m 36s

Postirano 22 May 2018 - 17:36

Iako si star, dobrodošao nam!

#233 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,707 postova
  • 4603 lajk(ova)
  • Time Online: 277d 21h 59m 35s

Postirano 22 May 2018 - 19:34

Nisam za njegov transfer. Iako je prvi strijelac Bundesa(nije neko dostignuce u Bayernu) u zadnje vrijeme je u opasnom padu forme. Masi mrtve zicere i jedan je od glavnih krivaca za ispadanje Bayerna od Reala. Ovo vise nije isti igrac od prije 2-3 godine.

#234 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 2,331 postova
  • 973 lajk(ova)
  • Time Online: 192d 16h 37m 31s

Postirano 22 May 2018 - 21:08

Nisam za njegovo dovođenje, lik ima već 30 godina i faliva sve živo u klječnim trenutcima (protiv Reala u lp). Pogotovo ako su točne cifre koje viđam na internetu, spominju se cijene i do 100 nečega, puno previše za igrača od 30 godina.

Uz to, mislim da imamo važnijih pozicija od napadača trenutno. Ja bih još sezonu dao priliku Michyu i Morati, u međuvremenu rješio ostale pozicije, pa ako se oni ne pokažu onda krenit po novog napadača.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2022 Chelsea Balkan