Jump to content

David Luiz


reLo

Recommended Posts

Evo upravo gledam na ChelseaTV emisiju poslije tekme s Evertonom, uglavnom stariji navijaÄi se javljaju i dosta ih javno predlaže AVB-u da u neku od narednih utakmica Davida Luiza stavi u vezni red, jer su svi oÄarani njegovim ofenzivnim potezima. A ne znam šta na to da vam kažem ja osobno. Možda ne bi bilo loše to isprobati barem jednu utakmicu u Carling kupu ili FA kupu, pa ako ne bude da valja bar da se zna ali i mene kopcrka misao kako bi DL4 odigrao u vezi.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 2.7k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Evo upravo gledam na ChelseaTV emisiju poslije tekme s Evertonom, uglavnom stariji navijaÄi se javljaju i dosta ih javno predlaže AVB-u da u neku od narednih utakmica Davida Luiza stavi u vezni red, jer su svi oÄarani njegovim ofenzivnim potezima. A ne znam Å¡ta na to da vam kažem ja osobno. Možda ne bi bilo loÅ¡e to isprobati barem jednu utakmicu u Carling kupu ili FA kupu, pa ako ne bude da valja bar da se zna ali i mene kopcrka misao kako bi DL4 odigrao u vezi.

I ko će onda formirat Äetvorku nazad? Cole, Terry, Bane i ?

Sad se tu nudi par odgovora:

a.) Cole, Terry, Alex, Bane

b.) Cole, Terry, Bane, Ferreira

c.) Cole, Terry, Bane, Kane

Alex mi ne ulijeva povjerenje, Ferreira mi je isto nekako odbojan mada uvijek odradi posao, a Kanea vjerujem da se AVB ne usudi staviti, mada sam ja uvjeren da bi pogodio s tim potezom.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da on ima samo jednu utakmicu suspenzije koju je odradio protiv Evertona..

Eh, inaÄe se direktan crveni karton kažnjava sa 3 utakmice, postoji mogućnost da su/ da će mu smanjit suspenziju..

Otišli smo Offtopic, ako imaš još šta za reć kopiraj citat i citiraj me u temi za tekmu protiv Assanala ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jednostavno ne znam što oÄekivati, na poÄetku je izgledalo kao da će stvarno uspjeti nadomjestiti igraÄinu Carvalha, al u zadnje vrijeme se svašta dogaÄ‘a tako da nisam ni glasao.

Ako misliš na greške koje pravi uzmi u obzir Äinjenicu da je svaki igraÄ obrane ove godine barem jednom ili dva puta napravio kardinalnu grešku, od Alexa, preko A. Colea, Bosingwe i Terryja. To što nam je obrana u banani je drugi problem. Ovdje ocjenjujemo kvalitet Davida Luiza kao igraÄa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...