Skoči na sadržaj

Foto

#30 David Luiz

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
2643 odgovora na ovu temu

#2641 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,632 postova
  • 6179 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 15h 30m 50s

Postirano 09 August 2019 - 15:59

Iskren da budem, ono sto sam vidio od Zoume nimalo mi ne ulijeva povjerenje. Drag mi je igrac ali kako se cini nakon povratka s posudbe on izgleda dosta klimavo. Jos kilavi premekani Danac i zeleni Tomori, nismo nas u dobroj situaciji. Nijedan od njih nije lider odbrane.

Valjda se carapar Rüdiger vrati ubrzo, i on je daleko od neke klase ali je sigurno najbolji od ovog sto imamo. Ceka se i Reece James ko ozeblo sunce, da imamo tu barem neke opcije. Zanima me takodjer moze li Alonso odigrati ista na stoperu.
Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Mora da Lamps vidio bolje cim mu je rekao da nece imati zagarantovano mjesto.
Volio bih da Zouma eksplodira i zaigra kao prije povrede.

#2642 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,283 postova
  • 5745 lajk(ova)
  • Time Online: 139d 21h 45m 38s

Postirano 09 August 2019 - 22:09

Iskren da budem, ono sto sam vidio od Zoume nimalo mi ne ulijeva povjerenje. Drag mi je igrac ali kako se cini nakon povratka s posudbe on izgleda dosta klimavo. Jos kilavi premekani Danac i zeleni Tomori, nismo nas u dobroj situaciji. Nijedan od njih nije lider odbrane.

Valjda se carapar Rüdiger vrati ubrzo, i on je daleko od neke klase ali je sigurno najbolji od ovog sto imamo. Ceka se i Reece James ko ozeblo sunce, da imamo tu barem neke opcije. Zanima me takodjer moze li Alonso odigrati ista na stoperu.

Al da ne duljim vise na ovoj temi. Sve u svemu cini se da ovaj mamlaz nije slusao trenera, pravio se pametan i dobio lagano sut kartu. Ne vidim neki problem vala sto je u Arsenala otiso, ko mu jebe mater.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Alonso moze jedino na levog stopera u formaciji sa trojicom pozadi, sto je neretko i igrao u Fiorentini.

#2643 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,757 postova
  • 799 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 13h 38m 59s

Postirano 10 August 2019 - 08:00

Ove sezone uz Rudigera će igrat Zouma/Christensen, imaju jednu sezonu da se neko od njih dvojice dokaže da vrijedi, ako ne na ljeto u shopping po top stopera i to je to. Ovo i je sezona za isprobati što valja šta ne. Puno bolja opcija nego da je ostao klaun Luiz koji svakako nije i ne smije biti dugoročno rješenje ako se ikad više mislimo boriti za ikakvu titulu.

#2644 Adi

Adi
  • Korisnik
  • 381 postova
  • 11 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 23h 27m 53s

Postirano 17 August 2019 - 12:28

Debituje za Arsenal danas. Idemo Burnley!!

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2019 Chelsea Balkan