Skoči na sadržaj

Foto

Oscar (2012-2017, 203 nastupa)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
2534 odgovora na ovu temu

Anketa: Oscar (2012-2017, 203 nastupa) (73 članova je glasalo)

Smatrate li da je opravdao očekivanja od dolaska u klub do danas?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#21 MarioM27

MarioM27
  • Korisnik
  • 93 postova
  • 56 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 8h 9m 58s

Postirano 10 July 2012 - 07:27

po najnovijem sada izgleda da nece prelazit. navodno je neki brazilski list prenio da je izjavio da ostaje u internacionalu sinoc oko ponoci. ipak, mislim da je ovaj transfer zakljucen 90%

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#22 sisa01

sisa01
  • Korisnik
  • 572 postova
  • 29 lajk(ova)
  • Time Online: 29d 17h 27m 20s

Postirano 10 July 2012 - 08:02

Dobar igrac, dovoljno je reci da igra u prvi 11 Brazila. Gledao sam ga x puta ima dobar sut i nelibi se pucati, dribling i nije neki ali je tehnicki veoma potkovan. I on kao i Lucas Moura igra AMF stim da moze igrati i po krilnim pozicijama, Ipak su one razliciti igraci, Lucas-ova igra prije svega se bazira na dribling, dok Oscara krasi dugi pasovi i sutevi :P

Kada bi birao izmedju njih 2, hmm izabrao bi obadvoicu ;)

#23 VahaCFC

VahaCFC
  • Korisnik
  • 1,668 postova
  • 800 lajk(ova)
  • Time Online: 45d 14h 29m 21s

Postirano 10 July 2012 - 08:53

Evo,pregledao sam neke snimke o njemu(naravno sto nije dobar pokazatelj,jbt i Malouda ima fantasticnih snimaka na youtubu).
Citao sam o njemu i kazu da je fantastican igrac,ako bi cijena bila oko 10 milki moze,sve preko toga je bacanje para.

#24 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4571 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 10 July 2012 - 08:54

sta se jebavate sa tom cjenom meni to nije bitno ne ide kes iz mog dzepa

#25 VahaCFC

VahaCFC
  • Korisnik
  • 1,668 postova
  • 800 lajk(ova)

Postirano 10 July 2012 - 09:02

sta se jebavate sa tom cjenom meni to nije bitno ne ide kes iz mog dzepa

Ima i toga ali ovo preplacivanje igraca puno steti trzistu.
Kada smo zainteresovani za nekog igraca on od nas trazi ogromnu platu,njegov klub veliku odstetu,bonuse itd.Dok npr. sa Arsenalom je drugacije.Mi smo poznati po tome sto preplacujemo igrace ali u posljednje 2-3 godine(izuzev Torresa) se to mijenja.

#26 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,142 postova
  • 4481 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 11h 23m 37s

Postirano 10 July 2012 - 09:23

ovaj ako dodje opet ce negdje lutati na posudbama

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

#27 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 10 July 2012 - 09:56

sve sto znam o njemu je sa transfermarkt-a... xD

jel ima netko njegovu statistiku od prosle sezone... koliko je utakmica igrao... koliko ima asistencija, koliko golova... dali mu je main position AMF, dali moze igrat kao CM ili RAW... itd...

dali je ovaj transfer stvarno gotov ili su to samo naklapanja novinara... itd...

#28 Ercov

Ercov
  • Chelsea BiH Member
  • 1,497 postova
  • 857 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 13h 56m 2s

Postirano 10 July 2012 - 10:01

Odlican igrac,tu nema pogovora,ali ne znam koje mesto u timu bi igrao pored vec postojecih prvotimaca.A da ga dovedemo za veliki novac,a da on ne igra,to ne ide.

#29 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,325 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 7h 17m 1s

Postirano 10 July 2012 - 10:07

Ma daj ba 25 miliona . Pretjerivanje obicno . Ono sto me najvise brine oko svega je to sto on uopste nece igrati , ako budeigrao to ce biti nesto veoma malo .

#30 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5633 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 43m 11s

Postirano 10 July 2012 - 10:37

Odakle vama ideja da ce Stooge biti prva opcija na desnom krilu ?

#31 VahaCFC

VahaCFC
  • Korisnik
  • 1,668 postova
  • 800 lajk(ova)

Postirano 10 July 2012 - 10:40

http://www.transferm...eler_85314.html

#32 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 10 July 2012 - 10:53

Ako nista barem znamo da ce igrati u prvoj cim je ovolika cijena :) a inace nisam bas nesto zadovoljan ovim transferom ne zbog njegovih kvaliteta jer je mali talenat veliki ali kao sto neko rece za koji milion vise ili mozda cak za istu cijenu se moze dovesti Moutinho.

#33 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,420 postova
  • 9726 lajk(ova)
  • Time Online: 365d 3h 52m 11s

Postirano 10 July 2012 - 10:57

Oskarov agent,Carlos Meinberg Neto,tvrdi da ima Čelzijevu ponudu na stolu od €25million (£19.8m),ponudu za ovog Brazilskog igrača i da je moguće posao uskoro završiti do kraja.

Na drugu stranu,predsednik Internacionala Giovanni Luigi,tvrdi da nije bilo ponude za Oskara,niti za njegovog saigrača koji je isto povezan sa prelaskom u Totenhem,u pitanju je Leandro Damiao.

Internacional uglavnom u praksi prodaje jednog ili dva igrača svakog prelaznog roka.

Takav sistem je funkcionisao do sada i mi ćemo ga zadržati,razvijaćemo igrače,naći njihove zamene ako ih prodamo za vreme prelaznog roka.

Tako da je moguće da prodamo igrača,ali trenutno nema ponude ni za jednog igrače iz tima.

Sam Oskar je izjavio : " Znam da su neki Evropski klubovi zainteresovani za mene,pričao sam sa predsednikom ali on insistira da ponude formalne ponude nije bilo."

#34 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 1,941 postova
  • 497 lajk(ova)
  • Time Online: 28d 8h 40m 34s

Postirano 10 July 2012 - 10:59

Ako nista barem znamo da ce igrati u prvoj cim je ovolika cijena :) a inace nisam bas nesto zadovoljan ovim transferom ne zbog njegovih kvaliteta jer je mali talenat veliki ali kao sto neko rece za koji milion vise ili mozda cak za istu cijenu se moze dovesti Moutinho.

nisi bas u pravu sto se tice ove informacije... kolko sam upucen klauza u Moutinhovu ugovoru je 40 milijuna eura ili funti... ovaj igrac je "doveden" za 25 milijuna eura/funti ... a vjerujte za te pare Porto nebi pustio Muitnha ni u snu... pa da se chelsea stvarno ukljuci u utrku za Moutinhom ja vjerujem da ga oni nebi pustili ni centa ispod ovih 40 milja... jer.... pohlepa je grda stvar u danasnjem svijetu biznisa....

#35 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 10 July 2012 - 11:16

Ukoliko se ovaj transfer realizuje, onda je 95% sigurno da Hulk nece doci. Ovog momka svrstavaju medju najvece brazilske talente, odmah iza Neymara, Gansa, Moure... Moutinho se ne bi mogao dovesti za €40-45m, nemojte se zavaravati. Pozdravljam ovaj potez svakako. Polako se formira nova generacija igraca koja ce nadamo se, plavi dres dizati u visine. Robbie radi sjajan posao i generalno citava uprava sto se transfera tice. Konstantno radimo na trzistu i to je sjajno, ne kao prethodnih godina kada se u 5 do 12 dovode igraci.

#36 trebevic

trebevic
  • Chelsea BiH Member
  • 514 postova
  • 106 lajk(ova)
  • Time Online: 13d 9h 14m 52s

Postirano 10 July 2012 - 11:34

Oscar moze igrati na oba krila i iza napadaca, bas kao i Mata i Hazard. Sto daje veliku prednost u igri, bice dosta rotacija.
Jos da dodam da mi je drago da su potpisali ovog momka, a ne Hulka, i zbog odstete i zbog godina!

#37 true_blue

true_blue
  • Korisnik
  • 477 postova
  • 203 lajk(ova)
  • Time Online: 39d 21h 15m 9s

Postirano 10 July 2012 - 11:45

Žao mi De Bruyne-a i Marina, Piazona jer će sad oni dobiti manje šanse jer teško da će pojačanje vrijedno 25M sjedit na klupi, mada mi ovaj momak nije ništa posebno bolji od KDB-a, i ne sviđa mi se dovođenje toliko mladih igrača u jednom prelaznom roku, to može imati suprotan efekt od onog što se želi postići, ne može se tim podmladiti za jednu god., ovo može dosta utjecat ma mentalnu stabilnost momčadi ipak su ti igrači balavci mlađi čak i od nas nekih sa foruma, sve nešto 19, 20 god, hvala Bogu pa nam u obrani ne treba novih igrača, osim nekog na desnom boku manje više, za rotaciju s Banetom

#38 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5633 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 43m 11s

Postirano 10 July 2012 - 12:07

http://www1.skysport...ny-Oscar-offers

Malo sutra gotova stvar..

#39 VahaCFC

VahaCFC
  • Korisnik
  • 1,668 postova
  • 800 lajk(ova)

Postirano 10 July 2012 - 12:24

Žao mi De Bruyne-a i Marina, Piazona jer će sad oni dobiti manje šanse jer teško da će pojačanje vrijedno 25M sjedit na klupi, mada mi ovaj momak nije ništa posebno bolji od KDB-a, i ne sviđa mi se dovođenje toliko mladih igrača u jednom prelaznom roku, to može imati suprotan efekt od onog što se želi postići, ne može se tim podmladiti za jednu god., ovo može dosta utjecat ma mentalnu stabilnost momčadi ipak su ti igrači balavci mlađi čak i od nas nekih sa foruma, sve nešto 19, 20 god, hvala Bogu pa nam u obrani ne treba novih igrača, osim nekog na desnom boku manje više, za rotaciju s Banetom

Mislis li da se atraktivan,leprsav i za oko lijep fudbal moze igrati sa igracima od po 30+ godina?
Dosta mi je vise gledat' samo odbranu,nekakve bunkere i sporu igru.
Pogledaj BVB,sve mladici u ekipi al' igraju fantasticno po meni najbolje u Njemackoj.

#40 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,420 postova
  • 9726 lajk(ova)
  • Time Online: 365d 3h 52m 11s

Postirano 10 July 2012 - 12:47

Postirana slika

Na zahtev kolega sa foruma reših se da vam u kratkim crtama prevedem analizu ovog igrača.

Fizičke karakteristike

Visina 179 cm,težina otprilike oko 66 kg.Nije fizički jak ali je sigurno agilan i veoma izdržljiv. Kada je u igri videćete ga da trči po celom terenu i neće izgledati umorno i ako mu je samo 20 godina.

Mentalne karakteristike

Iako je Oscar imao problema sa svojim bivšim klubom(Sao Paulo),nije moguće naći bilo kakav izveštaj o tome da je on problematičan igrač,niti da je imao sukob sa trenerima,igračima,navijačima.

Tehnika

Ovde Oskar stvarno "sija".Njegova dodavanja su neverovatna,on nije dribler svetske klase ali njegov pregled igre,igra glavom koja je iznenadjujuće dobra,njegova vizija igre je ono što ga izdvaja od drugih igrača.Poznat je po razigravanju svojih saigrača,njegova dodavanje predstavljaju čudo na terenu,Leandro Damião bi upravo njemu morao da se zahvali za najbolju sezonu u svojoj karijeri.

Kretanje i pozicija u timu

Oskar je timski igrač,iako je imao običaj da pada na zemlju na početku karijere,izgleda da je ovaj aspekt njegove igre nestao.Kad su u pitanju zadnje utakmice Brazilskog nacionalnog tima Oskar je bio jedan od najvažnijih igrača,nameštajući veliki broj šansi,možete ga naći po celom terenu ali najviše oko centra i uz desnu liniju. Sposoban je da ispuni zadatke na pozicijama MC/AMC i AMR.S obzirom da je dešnjak i da ima dobar centaršut bio bi dobro krilo. Još jedna od njegovih karakteristika je mogućnost da se vraća po loptu,iznosi je sa svoje polovine.Pirlo i Modrić su naročito dobri u tome,počeli su da igraju na poziciji AMC ali su zavrsili na DM/MC.Možda su Čelzijevi planovi sa njim isti.

Post se sviđa 1 članu
diablo_bih  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan