Jump to content

Oscar (2012-2017, 203 nastupa)


  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Oscar dos Santos Emboaba Junior

7659721.us_oscar_internacional_224_298.j

Igrac internacionala u posljednja 24h se povezuje sa Chelsejem, igra na poziciji desnog krila.


Cijena ovog brazilskog dragulja varira od 20 do 30 miliona eura, jos jedan znak da slabi interes za Hulkom zbog prevelike odstete!

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 2.5k
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Postavljene slike

Brazilci su se davno komercijalizovali...
Svaki klinac koji zna prodati par driblinga vredi 20 miliona. U prilog im ide i cinjenica da, za razliku od Balkanskih "dragulja" njihova deca ne jure za odlaskom u inostranstvo, po svaku cenu.

Za Oscara nikad nisam cuo, kamoli ga gledao... Mozda i ima potencijala, ali sam protiv dovodjenja anonimusa za toliki novac.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
[quote name='Whisper#2' timestamp='1341835894' post='63497']
Brazilci su se davno komercijalizovali...
Svaki klinac koji zna prodati par driblinga vredi 20 miliona. U prilog im ide i cinjenica da, za razliku od Balkanskih "dragulja" njihova deca ne jure za odlaskom u inostranstvo, po svaku cenu.

Za Oscara nikad nisam cuo, kamoli ga gledao... Mozda i ima potencijala, ali sam protiv dovodjenja anonimusa za toliki novac.
[/quote]

Samo reci sta je lose u tome da im klubovi zele zaraditi vise? Svako pametan bi to radio. A svaki iole kvalitetan Brazilac je otisao u Evropu, i svaki naredni takav ce isto to uraditi.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Twelfth Man' timestamp='1341836376' post='63502']
Samo reci sta je lose u tome da im klubovi zele zaraditi vise? Svako pametan bi to radio. A svaki iole kvalitetan Brazilac je otisao u Evropu, i svaki naredni takav ce isto to uraditi.
[/quote]

Nisam ja rekao da je to lose, vec da su ranijih godina Brazilski biseri odlazili za mnogo manje para nego danas...
Link to comment
Share on other sites

cudno kako niste nikad culi za njega, Oscar je i član seniorske reprezentacije sto potvrduje kvalitetu medutim kao i lucas moura on nema iskustvo igranja u europi i zbog toga po meni ne vrijedi 20 a kamoli 30 mil €. 10 mil € je realna cijena al od toga nece biti nista vrlo vjerojatno.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
[quote name='Whisper#2' timestamp='1341838169' post='63517']
Nisam ja rekao da je to lose, vec da su ranijih godina Brazilski biseri odlazili za mnogo manje para nego danas...
[/quote]

Ni benzin nije prije bio ovako skup kao danas. :smile:
Link to comment
Share on other sites

[media]http://www.youtube.com/watch?v=NA21EyL8TVw[/media]

Momak je po meni solidan, par dobri finti, pasovi na nivou, ne bi me smetalo da dođe, ali zasto davati 25 mil za igraca koji ima 21, bolje dati 27 mil i kupiti Moutinha iz Porta, siguran igrac a i bgm provjeren... Uprava i RDM znaju najbolje nek rade sta hoce .

http://www.weaintgotnohistory.com/2012/7/9/3147783/chelsea-fc-transfer-rumours-oscar?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Vijesti se Å¡ire ...
Link to comment
Share on other sites

Dobar igrac, dovoljno je reci da igra u prvi 11 Brazila. Gledao sam ga x puta ima dobar sut i nelibi se pucati, dribling i nije neki ali je tehnicki veoma potkovan. I on kao i Lucas Moura igra AMF stim da moze igrati i po krilnim pozicijama, Ipak su one razliciti igraci, Lucas-ova igra prije svega se bazira na dribling, dok Oscara krasi dugi pasovi i sutevi :P

Kada bi birao izmedju njih 2, hmm izabrao bi obadvoicu ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kun Aguer0' timestamp='1341906888' post='63613']
sta se jebavate sa tom cjenom meni to nije bitno ne ide kes iz mog dzepa
[/quote]
Ima i toga ali ovo preplacivanje igraca puno steti trzistu.
Kada smo zainteresovani za nekog igraca on od nas trazi ogromnu platu,njegov klub veliku odstetu,bonuse itd.Dok npr. sa Arsenalom je drugacije.Mi smo poznati po tome sto preplacujemo igrace ali u posljednje 2-3 godine(izuzev Torresa) se to mijenja.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...