Jump to content

Predsezona


Recommended Posts

@Barihvala na analizi. Odbrana je koliko toliko okej, s upitnikom Kolvila. Ali sredina terena je bas tanka. Ocekivati s Galagerom i Cukijem neku igru na ovom nivou ce biti tesko. Mozda se Nkunku i Dzekson pokazu pa barem nesto pozitivno da bude. 

Sterling trkaca kokos nema sta da trazi u prvih 11, valjda ce to Poch na vrijeme uvidjeti.

Njega i Ćućua bi bilo najbolje da smo takodjer uvalili Arapima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Adi said:

Bari nikako da zapamti da je Gallagher, a ne Callagher :D

 

Ma ispravlja me  autocorrecte... 

Mudryk djeluje dobro, ima puno vise samopouzdanja nego prosle sezone, bolje to izgleda. Ima jos tu posla, posebno se treba raditi s njim na kretnji bez lopte (kad je pozicioni napad). Jako oruzje moze biti diga lopta u prostor za njega, momak jr prebrz i prejak 1v1. Trebamo to mnogo vise eksploatisati. 

Link to comment
Share on other sites

 

On 8/3/2023 at 2:27 PM, soxx said:

Protiv poola

Kepa

RJ Silva Chalobah Cucurella 

Enzo Gallagher

Ziyech Nkunku Sterling

Lukaku

Jedva imamo igrača za prvih 11. Nadam se da će Pochettino izvesti neka čuda.

Kepa, James, Silva, Colwill, Chilwell, Enzo, Gallagher, Chukwuemeka, Sterling, Mudryk, Jackson.

Klupa: Sanchez, Gusto, Disasi, Chalobah, Cucurella, Maatsen, Santos, Hall, Burstow

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Adi said:

 

Jedva imamo igrača za prvih 11. Nadam se da će Pochettino izvesti neka čuda.

Kepa, James, Silva, Colwill, Chilwell, Enzo, Gallagher, Chukwuemeka, Sterling, Mudryk, Jackson.

Klupa: Sanchez, Gusto, Disasi, Chalobah, Cucurella, Maatsen, Santos, Hall, Burstow

Klupa 7 igrača za defanzivni dio igre..

Iskreno, ja bih počeo prodavati ove što su stalno na bolovanju.Ne znam zašto su povrede toliko česte, ali znam da se na takve igrače ne može računati. Fofanu bih nakon oporavka odmah stavio na prodaju. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, BT14 said:

Klupa 7 igrača za defanzivni dio igre..

Iskreno, ja bih počeo prodavati ove što su stalno na bolovanju.Ne znam zašto su povrede toliko česte, ali znam da se na takve igrače ne može računati. Fofanu bih nakon oporavka odmah stavio na prodaju. 

ekipa za 8 mesto..

treba nam neki ofenzivni vezni plus caicedo i jos jedan napadac da bi imali vece ambicije

Link to comment
Share on other sites

Nije za 8 mesto. Tu smo negde od 3. Do 6. mesta. 

Ja otprilike ocekujem dobar mec sa Liv tipa neki nesretan remi ili poraz sa dosta sansi i posle toga neke zaredjane pobede. Ali isto tako ocekujem da nas neko u npr 10 om kolu vrati na fabricka podesavanja kao podsetnik gde smo i ko smo. 

Ovaj tim bi bio jos jaci da god dana nije procerdano uludo bez cilja. 

Al se isto tako pribojavam da neko iz Chelsea procerda neki kapital koji je stecen na pripremama. A ima ga. 

Ovde kod nas u timu trenutno fali key player. I sa i bez Nkunkua. 

Link to comment
Share on other sites

Puno novih brojeva. Nadam se da je Terry ovo odobrio. Devetka pametno preskočena.

1 - Kepa Arrizabalaga
2 - Axel Disasi
3 - Marc Cucurella
4 - 
5 - Benoit Badiashile
6 - Thiago Silva
7 - Raheem Sterling
8 - Enzo Fernandez
9 -
10 - Mykhailo Mudryk
11 - Noni Madueke
12 - 
13 - Marcus Bettinelli
14 - Trevoh Chalobah
15 - Nicolas Jackson
16 - Lesley Ugochukwu
17 - Carney Chukwuemeka
18 - Christopher Nkunku
19 - Armando Broja
20 - Andrey Santos
21 - Ben Chilwell
22 - 
23 - Conor Gallagher
24 - Reece James
25 - 
26 - Levi Colwill
27 - Malo Gusto
28 - 
29 - Ian Maatsen
30 - 
31 - Robert Sanchez
32 - 
33 - Wesley Fofana
...
67 - Lewis Hall

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Opet će ići zijaniti po Americi na ljeto, što mi se nikako ne sviđa. To nisu pripreme, to je više cirkus. 

Razumijem da se radi o parama i PR, ali u sportskom smislu bi bilo puno bolje kad bi se negdje na miru pripremali npr. u Austriji Švici kakvoj selendri u Alpama, ko što su barem djelomično 2014. i 2016. a te dvije sezone smo bili šampioni. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...