Jump to content

Group A (Poljska, Češka, Rusija, Gr�ka)


Caeruleus

Recommended Posts

  • Postova 137
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Prognoziram prolazak dalje Rusije i Češke... Mislim da Poljaci i Grci ovdje nemaju šta tražiti, mada se sa Česima nikad ne zna. I moram priznati da sam iznenađen činjenicom da je ova grupa ovako loša, kao da su je štimali Poljacima da prođu dalje.
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim također da će proć Poljaci i Rusi, Poljaci je imaju sjajan Borussiin trio i odličnog mladog Arsenalova vratara a i kao što reLo reće mislim da će ih se malo pogurat. Russi su mislim poimenice najkvalitetniji i mislim da oni nisu previše upitni ako Aadvocat posloži to kako treba, Češka će ovisiti isključivo o našem heroju, ako on bude dobar i česi mogu nešto napravit ako on nebude briljantan od češke neće bit ništa... Grci će bit zadnji u skupini eventualno 3. na foru gol razlike
Link to comment
Share on other sites

U proslosti se znalo pokazivati da ovakve "drugorazredne" grupe mogu dati jako zanimljiv fudbal.
U ovoj grupi samo Grcka ne moze racunati na neku ozbiljniju podrsku navijaca, ostale tri reprezentacije su prakticno komsije, tako da ce atmosfera na tribinama biti paklena.
Rusi su na papiru prvi favorit za prolazak dalje. Imaju odlican tim, i ako igra bude dosledna individualnom kvalitetu, ocekujem da potvrde svoju ulogu.
Poljska kao domacin je jako nezgodan protivnik, a imaju i par igraca u timu sposobnih da naprave razliku. Uz motivaciju koja im sigurno nece nedostajati, i dobre igre prvih zvezda tima, mogu i oni do druge faze.
Cesi imaju za nijansu jaci tim od Poljaka, ali najveca snaga ove dve reprezentacije su ipak golmani. Duel ove dve reprezentacije odredice poredak u grupi.
Grci po meni potpuni autsajderi. Mada oni vise od bilo koga drugog umeju da iznenade...
Link to comment
Share on other sites

Totalno preglupa grupa, da nema kladionice sumnjam da bi pogledao ijednu utakmicu iz nje.
Rusi uzimaju prvo mjesto, to je jedino sto znam.
Barošu puknuo mišić, neće ić na EURO. Bit ce zeznuto između Poljske i Češke, al mislim ipak da će Česi proć.
Link to comment
Share on other sites

Grčka, Češka, te Poljska su mi strani pojam. Znam nabrojati ukupno 10 igrača iz sve 3 reprezentacije, to govori koliko su "kvalitetni".

Rusiju, s druge strane znam dosta dobro, te na osnovu toga Å¡to znam, vidim ih u drugom krugu tj. smtaram da je njihov prolazak iz grupe izvjestan.

Češku bih volio isto vidjeti dalje, zbog Cecha, ali ne vjerujem da mogu. Dalje bi mogli možda Poljaci, najviše zbog domaćih terena, ali mislim da imaju kvalitetniju ekipu od Grčke i Češke.

Grčka će igrati kao i uvjek, znamo kako to izgleda. Utakmice u kojima oni budu sudjelovali, vjerovatno će biti najdosadnije za gledati. Meni se gade, iskreno i volio bih da ne osvoje ma ni pola boda.

Rusija prva, a Poljaci i ÄŒesi nek se bore za drugo. Nadam se radovanju ÄŒecha.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dubro-nemamphotoshop' timestamp='1338929939' post='56587']
Jesi ćorav?
[/quote]
ne mogu skontati ovaj drugi par . (kod nas uopste nije tako) .

[quote name='dubro-nemamphotoshop' timestamp='1338929939' post='56587']
Jesi ćorav?
[/quote]
ne mogu skontati ovaj drugi par . (kod nas uopste nije tako) .
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...