Jump to content

Alan Džagoev (Rusija, 1990)


Recommended Posts

Naprostom ne vjerujem da ova tema nije prije otvorena. :D

Trenutno najbolji igrač kojem ugovor ističe u idućih mjesec dana, i kako stvari stoje, ne planira ga produžiti. Kao novo pojačanje nameće se zbog svoje nacionalnosti (Abramovič) i statusa koji ima u Romanovoj zemlji. Naime, u Rusiji je poznat pod nadimkom "Posljednji dragulj Ruskog nogometa", te se cijela nacija, kako na Euru, tako i u budućnosti, uzda u mladog veznjaka Moskovskog kluba.

Mladi Osetijanac (područje Rusije uz granicu s Gruzijom), za CSKA je potpisao kao 17-godišnjak i dosada upisao preko 100 nastupa uz 26 golova. Za nacionalnu vrstu nastupio je 18 puta i već se 4 puta upisao u strijelce.

Visok 1.80, star 21 godinu, poznat po svojoj borbenosti, srčanosti i motivaciji, igra na poziciji 10-ke i najveća je mlada nada istočnoeuropskog nogometa. Što više reći?
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 101
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Nije loš momak, ali tema nije otvorena iz prostog razloga što nismo zainteresovani. Na toj poziciji imamo Matu, ali ako se promjeni manager (ne daj Bože) onda možda pogledamo prema majci Rusiji. Nekako mi se ne uklapa u 4-2-3-1 koju Robbie forsira. Inače, kao što rekoh, solidan igrač iako jedino atraktivan zbog cijene, tj. ugovora koji ističe. :)
Link to comment
Share on other sites

Uvijek sam bio na njegovoj strani, gledao sam ga par puta i pravo me je oduševio, mi imamo dosta igrača najprije Marina, KDB, Kakutu, sa kojima baš i ne znamo šta ce biti. Nadam se dolaskom Hulka, jedan ili eventualno dva od navedenih ce izgubiti mjesto u startnoj postavi, te se moraju slati na pozajmice. Nekako tim bi mi bio previše pre natrpan, a i nisamo se riješili starih igrača.
Ja sam [b]za [/b]njegovo dovođenje, iako bi se mogla nači neka solucija, kupiti ga i poslati jos koju sezonu u CSKA ili neki drugi europski klub... sve je do uprave.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ ¤ Hazard_CFC ¤ _ ' timestamp='1338323860' post='53667']
Ljudi niste ni svjesni kakvog bi igraca napravio od njega Borussia Dortmund... Bio bi brat bratu 3 puta bolji nego Å¡to je sad, u to sam uvjeren.
[/quote]
A tek SAF .
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1338317153' post='53588'] Kraj Mate, Hazarda, Hulka, De Bruynea, Marina, Lamparda, Sturridge-a, Ramiresa, Maloude vi bi doveli jos jednog AMF-a... xD Pa ljudi dragi di vam je razum?! [/quote]

Od svih nabrojenih na Dzagoevovoj poziciji igraju jedino Mata i Marin?
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dubro-nemamphotoshop' timestamp='1338327190' post='53696']
Od svih nabrojenih na Dzagoevovoj poziciji igraju jedino Mata i Marin?
[/quote]

i jos pola od ovih mojih nabrojenih mogu odigrat na toj poziciji... doveli smo mi svoje AMF i srednje, i lijeve i desne i sada smo natrpani na tim pozicijama... ;) ne treba nam vise nit jedan AMF... ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Villas-Boas' timestamp='1338327385' post='53699'] i jos pola od ovih mojih nabrojenih mogu odigrat na toj poziciji... doveli smo mi svoje AMF i srednje, i lijeve i desne i sada smo natrpani na tim pozicijama... ;) ne treba nam vise nit jedan AMF... ;) [/quote]

Da, ali Dzagoev može igrati i CM-a, i vjeruj mi da bi nakon jedne sezone na toj poziciji postao dostojan stabilne pozicije u prvih 11.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dubro-nemamphotoshop' timestamp='1338327522' post='53702']
Da, ali Dzagoev može igrati i CM-a, i vjeruj mi da bi nakon jedne sezone na toj poziciji postao dostojan stabilne pozicije u prvih 11.
[/quote]

mnogi ga hvale... iskreno nisam ga nikad gledao... ali posto ga tolko svi hvale... vjerujem da je dobar...

edit: ali jos uvijek stojim pri misljenju da nam je nepotreban... jer ako vec nekog zelimo prilagodjavat i iz nekog napravit pravog respektabilnog cm-a imamo naseg Josh McEachrona... ;) Edited by Villas-Boas
Link to comment
Share on other sites

Dzagoev moze i CMF i AMF, to je tacno, ali nama je sredina terena vec prenatrpana igracima...
CMF - Lamps, Meireles, Mikel, Ramires, Essien + KDB, Nate i Josh
AMF - Mata, Hazard, Marin, Malouda + Piazon, KDB i Kakuta
Jedino smo na desnom krilu suplji, mada ocekujem da Hulk to uskoro resi...

Jedino da dva od prvih pet srednjaka napuste klub(Meireles, Essien), ali u tom slucaju treba dovesti nekog jaceg igraca, tj dokazanog u jacoj ligi.
Sto se mene tice bolje bi bilo da omladinci dobiju sansu, nego da nekog igraca platimo 15ak mil, i da greje klupu i krade im minutazu..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[quote name='Villas-Boas' timestamp='1339187935' post='57766']
Stvarno decko je igracina... danas me potpuno odusevio... ali necemo mi njega gledat u dresu chelsea... imamo vec matu, hazarda, sad jos ako dodje hulk... da ne nabrajam ostale...
[/quote]
Moze on igrati i CM a tu nam ponajvise "skripi". :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...