Jump to content

Patrick Van Aanholt (2009-2014, 2 nastupa)


Recommended Posts

[quote name='Vinko' timestamp='1326223231' post='16089']
i da se još dotaknem Oriola evo kad bolje razmislim možda sam pre grubo govorio o njemu kad s uzme u obzir da dečko ima tek 20 godina i da je do sad sudjelovao samo u onom barcinom teatar nogometu nemože se ni očekivat da u engleskoj odma bljesne al i ovo što sad radi je dobro s obzirom na činjenic, al ono što mene smeta je što dobiva šansu ispred McEachrana koji je po meni puno bolji.
[/quote]
Znaci Oriola i McEachrana nemozes porediti, ti igraci nisu ni slicni i neigraju istu poziciju !

Oriol Romeu DMF (zadnji vezni)
McEachran CMF (Centralni vezni) usto moze igrati i AMF (Ofanzivni vezni)
Link to comment
Share on other sites

  • Postova 139
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

hahah ne sječam se protiv koga al se sječam da je Carlo jednom još dok je vodio momčad ubaciio ga na zadnjeg veznog i to ćak mislim bilo 10-ak minuta prije kraja i na mene je ostavio dobar dojam i još sam ga u par navrata uspio gledati i neznam akd je taj dečko pogriješio u pasu doduše nije puno igrao ali svejedno mu je to plus, a ako je McEachran kao što kažete cenralni i može igrat ofenzivnog veznog ,a ja vas uvjeravam da bi bio odličan zadnji vezni onda mu je to samo plus pošto je polivalentan ispravite me ako griješim.
A za Oriola mislim da se terba tesat još 2-3 sezone u PL
Link to comment
Share on other sites

Ne osporavam ja kvalitet josh-a i ja sam za to da dobija puno vecu minutazu al sad cu se samo obazreti na Romeua.

Romeu je za mene i vecinu na ovom forumu odlican igrac i obavlja svoj dio posla extra, nije ni cudo sto je Mikela izbacio iz prve postave, on ako nastavi pruzati ovakve partije kao do sada mogao bi biti novi Essien koje je za vecinu poznavalaca modernog fudbala najjaci igrac na svojoj poziciji (DMF). Jedino sto mi se nesvidja jeste to u njegovom ugovoru, gdje pise da se moze vratiti u Barsu za 10/15 M zavisno koje godine, ali naravno nemoze to biti bas tako glatko, AVB je izjavio da se tu i klub nesto pita.
Link to comment
Share on other sites

Jel vi kontate da oni ne moraju biti ista pozicija? Ima i ostalih igrača koji mogu igrati centralnog ili defanzivnog, evo npr. da Romeu nije tu, Josh bi igrao mjesto centralnog/ofanzivnog (nazovi kako oces) u rotaciji s Ramiresom i Lampardom, a Meirelesa bi se povuklo na zadnjeg veznog. Jeli vam sad malo jasnije?
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1326228354' post='16159']
Jel vi kontate da oni ne moraju biti ista pozicija? Ima i ostalih igrača koji mogu igrati centralnog ili defanzivnog, evo npr. da Romeu nije tu, Josh bi igrao mjesto centralnog/ofanzivnog (nazovi kako oces) u rotaciji s Ramiresom i Lampardom, a Meirelesa bi se povuklo na zadnjeg veznog. Jeli vam sad malo jasnije?
[/quote]
Ovo sto si ti rekao nema veze s vezom o cemu mi pricamo! Ovaj je rekao da se josha stavi na poziciju zadnjeg veznog i osporava kvalitete Romeua... njih 2 mogu igrati istovremeno josh-romeu-ramires !
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisa01' timestamp='1326229012' post='16165'] Ovo sto si ti rekao nema veze s vezom o cemu mi pricamo! Ovaj je rekao da se josha stavi na poziciju zadnjeg veznog i osporava kvalitete Romeua... njih 2 mogu igrati istovremeno josh-romeu-ramires ![/quote]

Je, a di ćeš s Lampardom? Na klupu da moči travnjak Stamforda suzama kako ne igra..
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dubrovcanin' timestamp='1326229201' post='16167']

Je, a di ćeš s Lampardom? Na klupu da moči travnjak Stamforda suzama kako ne igra..
[/quote]
Ti se stvarno pravis suvise pamatan :(


[quote name='dubrovcanin' timestamp='1326228354' post='16159']
Josh bi igrao mjesto centralnog/ofanzivnog (nazovi kako oces) u rotaciji s Ramiresom i Lampardom, a Meirelesa bi se povuklo na zadnjeg veznog.
[/quote]
Ajde sada ti malo ukljuci klikere !



njih 2 mogu igrati istovremeno josh-romeu-ramires !


Vishe puta procitas slobodno Edited by sisa01
Link to comment
Share on other sites

[quote name='how yes no' timestamp='1326240778' post='16214']
Al u piz.u materinu, gdje god koga pošalješ samo ga za klupu svežu, da prehladi mokraćne kanale il ih na tribinu, da navijaju.
[/quote]
Istina živa. Zato treba dobro razmotriti klubove, konkurenciju na toj poziciji, historiju rada managera sa mladim igračima... Sve to puno utiče. Npr., nikad više ne smijemo poslati igrače u Wigan. Sjebo je Sinclairovu posudbu i sad je isto napravio sa PvA. ;)

Bolton za njega ne bi bio loš bez obzira na promašaj sa Kakutom. Na lijevom beku oni i nemaju baš nekog kvalitetnijeg rješenja, Paul Robinson to sigurno nije. A Coyle je čuda napravio sa Wilshereom i Dannyem.
Link to comment
Share on other sites

Defintivno treba sve prostudirati. Ja i ti bi to uradili, a da li će i nadležni za to, isto učiniti, ostaje nam da vidimo.

I čudno mi je da Coyle onako uradi s Kakutom. Nemaju oni nekakva dobra krila, bar ne puno bolja od Gaela da ga tako zapostavi.
I PvA, ako budu slali gdje, opet nebi bilo loše da bude neki premierligaski klub. Naveo si Bolton, zašto da ne i tu, valjda nebi bilo kao s Kakutom. Nek bude situacija kaošto je bila sa Danny-em.
Link to comment
Share on other sites

onaj Romeuov ugovor ništa ne znači ako ga klub želi zadržat i ako Romeu želi ostat a ako jedno od ta dva uvjeta nisu ispunjena e onda se vidi kako je Barca napravila odličan posao jer će izbjeć cjenkanje i doves ga za relativno male pare (5mil) je kad bude košta 15 neće njega Barca platit.
haha evo baš čitam onaj Dijonov predsjednik je izjavio da još nije postignut dogovor oko Kakute ali ko da je pratio situaciju sa PVA-om pa je u intervjuu natuknuo kako uz Kakutu traže i ljevog beka , pa eto možda čovjek puca na Aanholta.
Al slažem se s vama da bi bilo najbolje da igra u PL neznam meni bi se svidjela opcija da ide sa McEachranom u Swansea (ako će ovaj uopće otić)
a ja osobno bi najviše volio da ode kod O'Neila i da igra tamo konstantno makar bi to bilo malo teže izvedivo ali mislim da bi bilo najbolje.
i nebitni odlično si rekao ovo za omreua taj što je bio n potpisivanju mislim da mu je jedino što će bit u Chelsiju i taman kad sazrije i razvije se za par godina (kao danas Bruma) bit će kupljen novi Cahill on će ostat u klubu gdje je na posudbi , nadam se da griješim al to je već postala praksa u Chelsiju.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
[quote name='Kalouda' timestamp='1326742913' post='17823']koja je svrha slati igrača u 21. godini na posudbu? Davila, PVA, Kakuta - sve je to trebalo do sad igrati za prvi tim[/quote]

Niko od pomenutih nije mogao igrati za prvi tim.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...