Skoči na sadržaj

Foto

Budući trener Chelseaja

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
2943 odgovora na ovu temu

#61 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 12,733 postova
  • 6541 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 17h 16m 44s

Postirano 05 March 2012 - 09:18

Pa dobro Kun, valjda si moga skontat da nisam bio ozbiljan po tom pitanju. Nijedan trener neće ništa postić sa ovim igračima, nijedan. Možda samo Terrya kad bi prihvatio tu funkcio, njega nebi smjeli bojkotovat, morali bi ga slušat.

Pa dobro Kun, valjda si moga skontat da nisam bio ozbiljan po tom pitanju. Nijedan trener neće ništa postić sa ovim igračima, nijedan. Možda samo Terrya kad bi prihvatio tu funkcio, njega nebi smjeli bojkotovat, morali bi ga slušat.

a ja kontam ti ozbiljan :lol:

#62 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 05 March 2012 - 12:43

Nije valjda. :P

#63 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 6,978 postova
  • 4875 lajk(ova)
  • Time Online: 262d 14m 4s

Postirano 05 March 2012 - 15:46

Pise na skysportu da rafa nije kontaktiran..
Nadam se da nece ni biti :))

#64 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,408 postova
  • 540 lajk(ova)
  • Time Online: 63d 12h 42m 30s

Postirano 05 March 2012 - 16:41

Iskreno do početka kada je AvB dosao, smatrao sam ga svijetlom točkom, lika koji ce s Chelseom osvojiti večinu trofeja. Bio mi je predobar trener, ne može se reći da nije znao svoj posao, ZNAO JE ! Ali nakon 2 - 3 mjeseca moje mišljenje o njemu se počelo mijenjati, pa čak sam smatrao da on nije kriv za sve, da je samo do loših igrača, do njihovog morala, ali ni to nije bio izgovor. Naposlijetku u anketi AvB-a stavio sam da više ne vjerujem u njega i da mi više nije stalo do takvog trenera. Ali sad mi je duboko žao, on je jedan on najboljih mladih trenera današnjice. On ce za 5-6 godina biti dosta jači od Mourinha ali tko zna šta donosi dan a šta noć.

Pa budimo realni, glupo je pričati o nekakvom Gvardioli, i bakračima. On je obični trener koji je dobio tim doveden do vrhunca, najbolje je igrače imao i dosta dosta uigrane. Od samog Xavia, Inieste pa do najboljeg Messia. Njegovo je bilo samo da nastavi ono što je Rajkard naumio, pogledajte ga danas prst u uho a njegovi igrači igraju svoj nogomet, znaju svoj posao.

Najbolje bi pored Mourinha nama legao Guus Hidding, po meni dosta dobar taktičar.

#65 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2076 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 05 March 2012 - 16:47

Iskreno do početka kada je AvB dosao, smatrao sam ga svijetlom točkom, lika koji ce s Chelseom osvojiti večinu trofeja. Bio mi je predobar trener, ne može se reći da nije znao svoj posao, ZNAO JE ! Ali nakon 2 - 3 mjeseca moje mišljenje o njemu se počelo mijenjati, pa čak sam smatrao da on nije kriv za sve, da je samo do loših igrača, do njihovog morala, ali ni to nije bio izgovor. Naposlijetku u anketi AvB-a stavio sam da više ne vjerujem u njega i da mi više nije stalo do takvog trenera. Ali sad mi je duboko žao, on je jedan on najboljih mladih trenera današnjice. On ce za 5-6 godina biti dosta jači od Mourinha ali tko zna šta donosi dan a šta noć. Pa budimo realni, glupo je pričati o nekakvom Gvardioli, i bakračima. On je obični trener koji je dobio tim doveden do vrhunca, najbolje je igrače imao i dosta dosta uigrane. Od samog Xavia, Inieste pa do najboljeg Messia. Njegovo je bilo samo da nastavi ono što je Rajkard naumio, pogledajte ga danas prst u uho a njegovi igrači igraju svoj nogomet, znaju svoj posao. Najbolje bi pored Mourinha nama legao Guus Hidding, po meni dosta dobar taktičar.

Cekaj, AVB ce bit bolji od Moua?

#66 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,408 postova
  • 540 lajk(ova)

Postirano 05 March 2012 - 16:59

Za mene HOĆE! Maa daj ba pun je meni više kurac Mourinovih takitia i blokića, stavljanja špica na desni bek, i zatvaranja. Mourinho igra na rezulatat njemu je dovoljno da vode 1-0 zatvori igu i to je to. PO MENI OBIČNO SRANJE.

#67 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2076 lajk(ova)

Postirano 05 March 2012 - 17:07

Za mene HOĆE! Maa daj ba pun je meni više kurac Mourinovih takitia i blokića, stavljanja špica na desni bek, i zatvaranja. Mourinho igra na rezulatat njemu je dovoljno da vode 1-0 zatvori igu i to je to. PO MENI OBIČNO SRANJE.

Jesi gledo ti Reala ikako otkad ih Mou vodi? :D

Bit je u tome što Mou sebe prilagođava igračima, dok AVB igrače prilagođava sebi. Da je AVB probao prilagoditi se igračima koje ima možda ne bi napravio ovu krizu.

#68 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,408 postova
  • 540 lajk(ova)

Postirano 05 March 2012 - 17:09

Dobro ba Dobrice znamo mi da ti stalno ciljas na Mourinha, msm to je tovja stvar nit me znaima, ali imaju neki kojima je stalo do AvB-a, jest i priznat cu da sam prestao vjerovati u njega, ali opet mi je žao tog čovjeka koji ce za par sezona jesti sve redom. Al i Mourinhu se doci kraj kad tad. Postao mi je naporan i dosadan, previše uzdignut u nebesa.

#69 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2076 lajk(ova)

Postirano 05 March 2012 - 17:11

Dobro ba Dobrice znamo mi da ti stalno ciljas na Mourinha, msm to je tovja stvar nit me znaima, ali imaju neki kojima je stalo do AvB-a, jest i priznat cu da sam prestao vjerovati u njega, ali opet mi je žao tog čovjeka koji ce za par sezona jesti sve redom. Al i Mourinhu se doci kraj kad tad. Postao mi je naporan i dosadan, previše uzdignut u nebesa.

Prvi navijač CFC-a koji ne voli Mourinha :D :D

#70 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,801 postova
  • 2223 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 22h 15m 1s

Postirano 05 March 2012 - 17:13

vecina dobri trenera su sad zauzeti u klubovima i imaju dobre ugovore pomeni moyes najbolje rjesenje

#71 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 10,966 postova
  • 6393 lajk(ova)
  • Time Online: 192d 21h 28m 7s

Postirano 05 March 2012 - 17:17

Prvo da izjavim, da je onaj ko sada sedne na klupu Celsija definitivno lud covek, ili je alav na pare...
Niko normalan nece sesti na klupu tima, gde ce ga igraci bojkotovati, ako ne odigraju dva meca zaredom, i gde ce vlasnik stati, na njihovu stranu...

Na Mou-a ne racunam... Real je pobegao Farceloni, na tabeli Primere, velike su sanse, da ce osvojiti titulu. U sjajnoj su formi, tako da im ni LS nece biti tako nedostizna, kao ranijih sezona...

Sve sto Gvardiola ima je tim, koji od detinjstva igra zajedno, i ta njihova perfektna uigranost njega velica, kao velikog trenera. Bez doplomaca La MAsie, on je nista !

Hiddink je mozda jedini trener, pored Mou-a koji je uspeo ostaviti neki utisak, na igrace Celsija... Ako uzmemo u obzir, da su tada svi oni bili mladji, i u dosta boljoj formi, ne vidim neku specijalnu zaslugu njega, kao trenera...

O Marselu Bielsi ne znam mnogo.... Gledao sam Chile, na zadnjem svetskom kupu, i ako se ne varam, on ih je vodio. Igrali su lep, brz, tecan i ofanzivan fudbal, koji mi se svideo.... Misljenja sam, da iako ima tu par odlicnih pojedinaca, igraci Chilea, nisu sposobni da sami od sebe igraju tako nesto, pa cu to pripisati taktickim zamislima trenera.
Iz ove gomile, njega bih figurirao kao coveka No 1, za Andreovog naslednika.

Raa Benitez nasledio Mou-a u Interu, i upropastio tim, nacisto... Sto dalje od SB-a molicu lepo...

Fabio Capelo je meni jako drag strucnjak, smatram da Englesku nije lose vodio, koliko je podlegao ogromnom pritisku nezasite britanske javnosti, tako da nisam siguran, kako bi se nosio sa nista manjim pritiskom, na klupi Celsija...

Pored Bielse, na klupi Celsija bih voleo videti Didiea Desampa ili Jurgena Klopa, trenera Borusije Dortmund.

#72 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2076 lajk(ova)

Postirano 05 March 2012 - 17:21

Prvo da izjavim, da je onaj ko sada sedne na klupu Celsija definitivno lud covek, ili je alav na pare... Niko normalan nece sesti na klupu tima, gde ce ga igraci bojkotovati, ako ne odigraju dva meca zaredom, i gde ce vlasnik stati, na njihovu stranu... Na Mou-a ne racunam... Real je pobegao Farceloni, na tabeli Primere, velike su sanse, da ce osvojiti titulu. U sjajnoj su formi, tako da im ni LS nece biti tako nedostizna, kao ranijih sezona... Sve sto Gvardiola ima je tim, koji od detinjstva igra zajedno, i ta njihova perfektna uigranost njega velica, kao velikog trenera. Bez doplomaca La MAsie, on je nista ! Hiddink je mozda jedini trener, pored Mou-a koji je uspeo ostaviti neki utisak, na igrace Celsija... Ako uzmemo u obzir, da su tada svi oni bili mladji, i u dosta boljoj formi, ne vidim neku specijalnu zaslugu njega, kao trenera... O Marselu Bielsi ne znam mnogo.... Gledao sam Chile, na zadnjem svetskom kupu, i ako se ne varam, on ih je vodio. Igrali su lep, brz, tecan i ofanzivan fudbal, koji mi se svideo.... Misljenja sam, da iako ima tu par odlicnih pojedinaca, igraci Chilea, nisu sposobni da sami od sebe igraju tako nesto, pa cu to pripisati taktickim zamislima trenera. Iz ove gomile, njega bih figurirao kao coveka No 1, za Andreovog naslednika. Raa Benitez nasledio Mou-a u Interu, i upropastio tim, nacisto... Sto dalje od SB-a molicu lepo... Fabio Capelo je meni jako drag strucnjak, smatram da Englesku nije lose vodio, koliko je podlegao ogromnom pritisku nezasite britanske javnosti, tako da nisam siguran, kako bi se nosio sa nista manjim pritiskom, na klupi Celsija... Pored Bielse, na klupi Celsija bih voleo videti Didiea Desampa ili Jurgena Klopa, trenera Borusije Dortmund.

Bielsa, Deschamps, Klopp...slažemo se ;)

#73 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,423 postova
  • 4441 lajk(ova)
  • Time Online: 236d 21h 57m 22s

Postirano 05 March 2012 - 17:24

On ce za 5-6 godina biti dosta jači od Mourinha ali tko zna šta donosi dan a šta noć.

jesi ti svjestan šta si rekao? :D

to je isto ko da ja kažem da će Rukavina biti bolji od Drogbe za 5-6 godina
iliti u prijevodu, šanse za to postoje, ali to se jednostavno neće dogoditi

#74 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2076 lajk(ova)

Postirano 05 March 2012 - 17:25

Nije sad baš rukavina, ali je u potpunosti isto kao da je rekao da će Loic Remy bit bolji od Drogbe.

#75 Capofamiglia

Capofamiglia
  • Chelsea BiH Member
  • 42 postova
  • 7 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 8h 38m 39s

Postirano 05 March 2012 - 19:02

Jurgen Klopp,Joachim Low ili neki drugi njemac osim Felix Magath-a !
Low je rekao da ide u Real kad mu istekne ugovor sa Njemačkom,al' definitivno prva želja Mourinho :)

#76 Juan Manuel Mata

Juan Manuel Mata
  • Korisnik
  • 1,327 postova
  • 123 lajk(ova)
  • Time Online: 15d 15h 14m 59s

Postirano 05 March 2012 - 19:32

Eriksson wants Chelsea job
http://www1.skysport...nts-Chelsea-job

#77 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7715 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 05 March 2012 - 19:35

Eriksson wants Chelsea job
http://www1.skysport...nts-Chelsea-job

Nek se napuši kurca.

Kad su već otpustili najperspektivnijeg menadžera onda nek dovedu najboljeg - Žoze Murinja. Neću Abramoviču oprostiti ako ne dovede Murinja, kad je već panglu otpustio AVB-a.

#78 essien

essien
  • Korisnik
  • 67 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 22h 15m 14s

Postirano 05 March 2012 - 19:38

Jurgen Klopp,Joachim Low ili neki drugi njemac osim Felix Magath-a ! Low je rekao da ide u Real kad mu istekne ugovor sa Njemačkom,al' definitivno prva želja Mourinho :)

Jurgen Klopp,Joachim Low ili neki drugi njemac osim Felix Magath-a ! Low je rekao da ide u Real kad mu istekne ugovor sa Njemačkom,al' definitivno prva želja Mourinho :)

bilo bi dobro Low-a..došo bi Schweinsteiger i bilo bi to novo doba Chelsea :) jer Low ubija :)

#79 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1060 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 05 March 2012 - 20:13

1. netreba plakat za AVB-om on je imao rezultate i igru kakvu je imao i zao dobio otkaz, da je perspektivan jest, al tko garantira da bi on il da će on bit odličan trener ili čak bolji od Mourinha ?? Nitko zato molim vas priče šta bi bilo kad bi bilo bacite u vodu nepotrebne su.
2. Nemojte trzat previše na izbornike oni nisu nešto njima dođu igrači na mjesec dana i on ih samo postavi na teren ti igrači se grade u klubovima i većina je iz istog kluba pa su i uigrani , Low je dobar al premalo je to što je on napravio ima odličnu ekipu i svaka mu čast na uspjesima ali nekako mi to nije to.

Erikssen se ne čini kao loše rješenje ali nisam dugo gledao njegov rad tako da ga neću priželjkivat ni odbacivat. Ja sam ipak za trenere koji nisu tolko razvikani i nebi htio da bude Bielsa iz razloga što dolazi iz španjolske to su 2 totalno različita nogometa i svi koji dođu iz spajnolske ne provedu se dobro u engleskoj (bar većina). Ja sam se izjasnio oko svojih želja, ima pored njih još dosta zanimljivih imena al ove ipak smatram najprikladnije.

#80 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 05 March 2012 - 20:20

Ja sam za nešto radikalno, nešto što će okrenuti sviju naglavačke. I ustrajati u tome. Naravno, nemoguće je da se desi, ali:

Tim od 3 klupske legende: Zola, Robbie Di Matteo, Wilkins. Zola kao formalni manager, ali naglasak na grupni rad ovog trojica gdje bi svaki bio zadužen za određene stvari i uigravanje linija. Dati im koliko god vremena treba i najebati se svima koji neće da slušaju mame.

Druga opcija, JT/Lampard kao igrači-treneri do kraja sezone, pa ćemo vidjeti za dalje. Ionako izgleda da oni upravljaju svlačionicom.

Zna se da će nam doći neki levat i neće ništa napravit.

Tako je, potpuno se slažem. Oni imaju znanja, možda nisu kao Mourinho ili Capello ali za njih bar znaš da će dati sve od sebe i učiniti sve što je u njihovoj moći.

1 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 1 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2021 Chelsea Balkan