Skoči na sadržaj

Foto

Budući trener Chelseaja

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
2419 odgovora na ovu temu

#41 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,159 postova
  • 4803 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 12h 7m 51s

Postirano 04 March 2012 - 20:04

Guardiola niposto...

#42 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 04 March 2012 - 20:09

Guardiola bez svoje ekipe iz snova nebi meda mogao.

Mou, Guus, Ancelotti i Capello (možda), van Gaal, Magath, Del Bosque, Spalletti, Emery, Bielsa i Pardew. To su treneri koje ja smatram kvalitetom dostojnom ovog kluba.

#43 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 04 March 2012 - 20:14

Guardiola bez svoje ekipe iz snova nebi meda mogao. Mou, Guus, Ancelotti i Capello (možda), van Gaal, Magath, Del Bosque, Spalletti, Emery, Bielsa i Pardew. To su treneri koje ja smatram kvalitetom dostojnom ovog kluba.

Mourinho ne vjerujem da ce nas preuzeti jer se mnogo prica kako on zeli odraditi svoj ugovor u Realu. Hiddink nam nece doci, a sta sad treba opet platiti 15m€ pa da nam dodje? Opet takve pare baciti na trenera koji ce dobiti otkaz prvom prilikom? Bolje kupiti nekog igraca...
Ancelotti nam nece doci nikako. U PSG-u covjek ima potpunu slobodu da radi sta hoce. Emery se ne zna braniti. To je pokazao dosta puta u Primeri ali i protiv nas, kada smo ih rutinski razbili 3:0.

Joachim Low! To je moja zelja... Ali ni on nam nece doci. Ne ginu nam Capello, Benitez ili Guardiola. To je to...

#44 essien

essien
  • Korisnik
  • 67 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 22h 15m 14s

Postirano 04 March 2012 - 20:18

Mourinho ne vjerujem da ce nas preuzeti jer se mnogo prica kako on zeli odraditi svoj ugovor u Realu. Hiddink nam nece doci, a sta sad treba opet platiti 15m€ pa da nam dodje? Opet takve pare baciti na trenera koji ce dobiti otkaz prvom prilikom? Bolje kupiti nekog igraca... Ancelotti nam nece doci nikako. U PSG-u covjek ima potpunu slobodu da radi sta hoce. Emery se ne zna braniti. To je pokazao dosta puta u Primeri ali i protiv nas, kada smo ih rutinski razbili 3:0. Joachim Low! To je moja zelja... Ali ni on nam nece doci. Ne ginu nam Capello, Benitez ili Guardiola. To je to...

sviđa mi se tvoj način razmišljanja :)

#45 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,446 postova
  • 1956 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 8h 20m 48s

Postirano 04 March 2012 - 20:21

ja bi volio trenera koji je vec radio u engleskoj i po meni najbolji trener u engleskoj je david moyes menadzer evertona i bio bi odlicno rjesenje za nas

#46 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 04 March 2012 - 20:22

ja bi volio trenera koji je vec radio u engleskoj i po meni najbolji trener u engleskoj je david moyes menadzer evertona i bio bi odlicno rjesenje za nas

Istina, Moyes je vrlo dobar menadžer, no nikad nije radio na višoj razini od Evertona tako da bi se mogao dogoditi isti problem kao sa AVB-om.

#47 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 04 March 2012 - 20:44

Guardiola bez svoje ekipe iz snova nebi meda mogao.

Mou, Guus, Ancelotti i Capello (možda), van Gaal, Magath, Del Bosque, Spalletti, Emery, Bielsa i Pardew. To su treneri koje ja smatram kvalitetom dostojnom ovog kluba.

Magath i Spalletti jako zanimljivi izbori jnih se nisam sjetio, volio bih prvo pogledat neke utakmice zenita prije nego li se odlučit na taj potez naravno i rezultate, dok mi je Magath ono čovjek na mjestu, samo što je on ko Raf on voli dovest 10 igrača i svi prosjek il ispod, tako da oba su jako zanimljivi al mogu se pokazat kao jako loša investicija.
Dobar izbor bi bio Low ali relano gledano, miljama daleko, a i isto tako malo upitno repka i klub su nebo i zemlja, eto Zemo spominje Moyesa, dobar trener al ne kalibar za Chelsea, Everton je dobra momčad i nije ništa napravio s njima u ovih 10 i kusur godina nit igraju u eruopi nit išta, drži ih na onom pozitivnom poslovanju,d obr su protiv jakih ali mali ih tuku redovno. Al imaš dobre razlog zato ja želim Wilkinsa i O Neila, obojca više nego dokazani, obojca iskusni, i obojci bi to bio vrh karjere, nijedan nije razvikan tako da bi mogli bit dugoročno rješenje, nebi bile astronomske plaće i i obojca mislim da bi rado došli na vruću stolicu :)

#48 trebevic

trebevic
  • Chelsea BiH Member
  • 514 postova
  • 106 lajk(ova)
  • Time Online: 13d 9h 14m 52s

Postirano 04 March 2012 - 20:47

Capello!

#49 exampLe

exampLe
  • Korisnik
  • 290 postova
  • 34 lajk(ova)
  • Time Online: 7d 22h 14m 34s

Postirano 04 March 2012 - 20:53

Izgleda da je vecina zaboravila na Franka Rijkaarda koji je trenutno (ako se ne varam) trener reprezentacije Saudijske Arabije :).

#50 Zxenox

Zxenox
  • Korisnik
  • 954 postova
  • 112 lajk(ova)
  • Time Online: 7d 2h 14m 30s

Postirano 04 March 2012 - 21:03

Mourinho-možda, Capello-ne, Guardiola-ni u snu, Benitez-crk'o dabogda,..

#51 zulu

zulu
  • Korisnik
  • 296 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 3d 13h 48m 33s

Postirano 04 March 2012 - 21:24

Mogu samo jednu stvar da kazem. Ne zelim nikog glupog da ddoje u klub, a bilo ko moze da prihvati da ude Chelsea trener mora biti idiot tako da nema tu sanse da se ispuni moja zelja.

Mogu samo jednu stvar da kazem. Ne zelim nikog glupog da ddoje u klub, a bilo ko moze da prihvati da ude Chelsea trener mora biti idiot tako da nema tu sanse da se ispuni moja zelja.

#52 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 04 March 2012 - 21:24

Mogu samo jednu stvar da kazem. Ne zelim nikog glupog da ddoje u klub, a bilo ko moze da prihvati da ude Chelsea trener mora biti idiot tako da nema tu sanse da se ispuni moja zelja. Mogu samo jednu stvar da kazem. Ne zelim nikog glupog da ddoje u klub, a bilo ko moze da prihvati da ude Chelsea trener mora biti idiot tako da nema tu sanse da se ispuni moja zelja.

Rekao si dvije stvari.

#53 zulu

zulu
  • Korisnik
  • 296 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 3d 13h 48m 33s

Postirano 04 March 2012 - 21:26

Rekao si dvije stvari.

Los internet, i malo pripit. Nije dobra kombinacija :D

#54 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,344 postova
  • 835 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 9h 20m 12s

Postirano 04 March 2012 - 21:37

Ja sam za nešto radikalno, nešto što će okrenuti sviju naglavačke. I ustrajati u tome. Naravno, nemoguće je da se desi, ali:

Tim od 3 klupske legende: Zola, Robbie Di Matteo, Wilkins. Zola kao formalni manager, ali naglasak na grupni rad ovog trojica gdje bi svaki bio zadužen za određene stvari i uigravanje linija. Dati im koliko god vremena treba i najebati se svima koji neće da slušaju mame.

Druga opcija, JT/Lampard kao igrači-treneri do kraja sezone, pa ćemo vidjeti za dalje. Ionako izgleda da oni upravljaju svlačionicom.

Zna se da će nam doći neki levat i neće ništa napravit.

Ovo bi ubjedljivo najbolja opcija bila.

Mou teško da će doći, Capello po meni ne bi bio loš kao i Bielsa, Benitez nipošto.

#55 TRBA

TRBA
  • Korisnik
  • 434 postova
  • 223 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 15h 23m 28s

Postirano 04 March 2012 - 21:47

Kolko god ovaj Abramovic terao te trenere do sad ni jednom nije uzeo loseg trenera to jest barem meni loseg svi su mi se oni svideli po imenima bez obzira dali su uradili nesto ili ne,naravno i ja kao i mnogi nebi voleo da vidim beniteza i kapela tako da mi ostaje da se nadam da ce nas Roman iznenaditi i dovesti nekog pravog coveka.

#56 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,808 postova
  • 12011 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 2h 28m 8s

Postirano 04 March 2012 - 22:25

E ovaj čovjek :

Postirana slika

#57 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 04 March 2012 - 23:02

Iskreno zaboli me ko će biti..

Samo znam, zaboravite na najkvalitetnije...Mou radi, Guus radi, Ferguson radi, Bielsa i Guardiola rade, Klopp radi, Sušić radi...

Ne gine nam Rafa, a to bi tek bio potop Chelseaja. Teško nama, po svoj prilici..

#58 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 04 March 2012 - 23:08

Sušić ? Pa brate ajde da dovedemo Stanojevića !

a i ne gine nam Capelo

ja bi za Moua dao i 30 M ako bi odma presao u Chelsea !

A jel vi mislite na Bielsu sto je trenutno trener Atletik Bilbaa ?

#59 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 05 March 2012 - 00:10

Sušić ? Pa brate ajde da dovedemo Stanojevića !

a i ne gine nam Capelo

ja bi za Moua dao i 30 M ako bi odma presao u Chelsea !

A jel vi mislite na Bielsu sto je trenutno trener Atletik Bilbaa ?

Pa dobro Kun, valjda si moga skontat da nisam bio ozbiljan po tom pitanju.

Nijedan trener neće ništa postić sa ovim igračima, nijedan. Možda samo Terrya kad bi prihvatio tu funkcio, njega nebi smjeli bojkotovat, morali bi ga slušat.

#60 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 05 March 2012 - 00:49

E ovaj čovjek : Postirana slika

Obožavam njegovu facu :lol:

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan