Skoči na sadržaj

Foto

Budući trener Chelseaja

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
2419 odgovora na ovu temu

#21 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 22h 13m

Postirano 04 March 2012 - 18:07

ja kazem da ce mateo bit do lita pa ko dode najvjerovatnije bielsa ili mourinho

#22 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 04 March 2012 - 18:08

palo mi je na pamet još jedno ime Martin O'Neil, mislimm da bi on uz spomenutu dvojcu ibio pravi čovjek za nas, uhh da mi je vidjet njega i Raya u kombinaciji na klupi, uff gazili bi :)))))))))))

#23 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,808 postova
  • 12011 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 2h 26m 23s

Postirano 04 March 2012 - 18:08

Vinko
Sanjaš druže, sanjaš.

#24 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4188 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 23h 38m 27s

Postirano 04 March 2012 - 18:15

ja bi prije guardiolu nego capella i rafe.. mou i guus tesko da dodju.. nek dodje bielsa bmk za sve...

sad da hulk predje sanse su opale za 50 posto

#25 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 04 March 2012 - 18:19

Vinko
Sanjaš druže, sanjaš.

A šta tek reći na ovaj tvoj post :P

Ja sam za nešto radikalno, nešto što će okrenuti sviju naglavačke. I ustrajati u tome. Naravno, nemoguće je da se desi, ali:

Tim od 3 klupske legende: Zola, Robbie Di Matteo, Wilkins. Zola kao formalni manager, ali naglasak na grupni rad ovog trojica gdje bi svaki bio zadužen za određene stvari i uigravanje linija. Dati im koliko god vremena treba i najebati se svima koji neće da slušaju mame.

Druga opcija, JT/Lampard kao igrači-treneri do kraja sezone, pa ćemo vidjeti za dalje. Ionako izgleda da oni upravljaju svlačionicom.

Zna se da će nam doći neki levat i neće ništa napravit.

:D :D

#26 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 2h 59m 21s

Postirano 04 March 2012 - 18:21

Ja bih volio naravno jednog čovjeka, a to je ...

Postirana slika

Temu sam zakačio zbog važnosti i malo joj sredio ime da ne bude konfuzno ;)

#27 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,808 postova
  • 12011 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 2h 26m 23s

Postirano 04 March 2012 - 18:21

Ja sam barem napomenuo 2-3 puta u tom postu da su to puste želje i snovi.

Doći će nam Guardiola.

PS. slažem se s korisnikom Juan Manuel Mata, pokušajte glasati objektivno a ne prema svojim željama

#28 mata10

mata10
  • Korisnik
  • 883 postova
  • 1 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 20h 29m 11s

Postirano 04 March 2012 - 18:24

Tuzan dan. Evo tek sam sad vidio da AVB nije menadzer vise. Iskreno nije mi ni bitno ko ce sada doci svakako odlazi nakon pola sezone, jedne ili nekim cudom dvije.. ee moj Romane..

#29 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4188 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 23h 38m 27s

Postirano 04 March 2012 - 18:26

Glasao za Rafu.. Iako nisam za njega

#30 millanius

millanius
  • Korisnik
  • 127 postova
  • 17 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 16h 32m 10s

Postirano 04 March 2012 - 19:00

Za mene za naslednika AVB osim Mourinha ne zelim nikoga drugog, samo Jose moze da nas vaskrsne, da ne podigne iz ove tuge i jadu. I ako Mourinho dodje zelim da se Roman jebe u guzici, da mu izrasne analcni cvoric kad mu Jose kaze NE za nekoga igraca koji je Romanov hir, jebem mu tu novu zenicu. Znaci ako dodje Mou zelim potpunu slobodu i rukovodjenja Chelsea u njegovim rukama, makar igrali i sa seljacima na terenu.

Ali u slucaju da ne dodje Mourinho, bar za mene postoje samo 2 osobe koji bi mogle doneli instant rezultate u Chelsea, Hiddink i Capello. Hiddink je malo verovatniji, posebno sad kad je u Anziju, ali Capello je interesna opcija, zato sto je stari lisac, avtoritetan trener i pred sve veliki takticar. Osim to, odgovara na filozofiju Chelseaju, on je Taljanski strucnjak i neguje defanzivni fudbal koji Chelsea ume da igra, da igra bully fudbal i to.

I da dodje Guardiola, Bielsa, ili ne znam ko drugo, bice isti FAIL kao i AVB, i svi cemo da psujemo i Guardiolu, i bilo koga ko dodje. Tako ce biti zato sto se jos jedanput dokazalo da su igraci Chelseaja bitniji od aktuelnog menadzera, a ovi limitirani i nesposobni igraci neumeju nista drugo osven defanzivnom stilu, posebno ne nogomet koji zeli Guardiola, ili recimo Bielsa, to je stil slican AVB.

#31 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 04 March 2012 - 19:01

Ako Real osvoji LP vrlo je moguce da Mourinho dodje, Guus je tek preuzeo Anzhi tako da nea sanse, Rafu ne bih nikad, Capello bi mogao kao i Bielsa, ali najvise od svega bih volio Zolu vidjeti na klupi.

#32 razbijach

razbijach
  • Korisnik
  • 775 postova
  • 175 lajk(ova)
  • Time Online: 8d 9h 9m 53s

Postirano 04 March 2012 - 19:29

Svi mi priželjkujemo Mourinho, no neće njega Real tako olako dat' stoga po meni najrealniji izbor je Capello. Mislim da bi on mogao dobro složiti momčad i zatvoriti im gubicu što AVB nikako nije mogao.

#33 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 04 March 2012 - 19:29

Ne znam, volio bih Mourinha - logično. Ali realno gledano Di Matteo je legenda kluba, navijači ga vole, ako se dobro pokaže zašto ne i on? Isto kao što 12. čovjek reče gadi mi se uprava mrtva. Zečevi pogani, koliko mi je žao Andrea. Otiće u Inter i osvojiće boga oca. Marcelo Bielsa - ko je taj?

Čuj ko je Bielsa, ti stvarno nemaš pojma o nogometu druže, Bielsa je nogometni genije, baskijski as, 'El Maestro Loco' koji je od Athletica napravio jednu od najjačih momčadi u Španjolskoj.

Volio bih Moua, Hiddinka ili Bielsu, al ne bi se ni Capellu protivio.

#34 sisa01

sisa01
  • Korisnik
  • 571 postova
  • 29 lajk(ova)
  • Time Online: 29d 15h 5m 15s

Postirano 04 March 2012 - 19:34

Ako se bude cekalo do kraja sezone s dovodjenjem vjerovatno ce to biti Mourinho, a ako se to ranije desi siguran sam da ce to biti Capello

#35 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 04 March 2012 - 19:35

Ako se bude cekalo do kraja sezone s dovodjenjem vjerovatno ce to biti Mourinho, a ako se to ranije desi siguran sam da ce to biti Capello

Čekat će se do ljeta, vidiš da piše da će Di Matteo voditi ekipu do ljeta.

#36 essien

essien
  • Korisnik
  • 67 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 22h 15m 14s

Postirano 04 March 2012 - 19:37

ja bi želio Oscara Tabareza..za mene je on i trener i čovjek i gospodin! drži cijelu Urugvajsku reprezentaciju..uz to i mlađe selekcije vodi i cijeli savez..znamo dobro kako Urugvaj igra zadnjih par godina..naravno tko ne bi želio Mourinha? Rafu Beniteza nikako ne volim..radije bi da završimo 5. nego da nam on bude menađer..Bielsa isto tako ne bi bio loš izbor..Guardiola..kolika je mogućnost da on dođe? budimo realni nema šanse..tek 10% šanse bi dao da on dođe..

#37 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 04 March 2012 - 19:43

Vinko
Sanjaš druže, sanjaš.

nisu to snovi druže Wilkin je itekako dostupan isto kao i O'Neil , mislim da bi obojca drge volje došli i objeručke prihvatili ponudu Chelsija, a Mou se mota po Lonodnu često, puno je tu izjava da se želi vratit u Englesku, a znaš onu gdje ima dima ima i vatre, ali otom potom bacimo njega u drugi plan, ova prva dvojca su itekako dostupni i vrlo realni, ali problem je što Roman ne razmišlja na način kao ja, zapravo on ne razmišlja uopće, on će htjt dovest Pepa ili nekog za kog če pročitat da dobro igrju . pitat će ko je njihov trener oću njega !!!! jebeš to, tako da mislim da je Bielsa moguč budući menađer, Pep, Allegri, Klopp..mogao bi stavit još par imena al mi se neda dosta ih dobro kotira u ovom trnutku, jedino eto zanimljivost prije par dana pročitao sam da je moguć dolazak Emeryia ili kako se god piše (Valencijin trener).

mogao bi Leverkusenov trener doč nezz kak se sad zove, Conte je ipak legenda Juvea i teško da će otić ali ako osvoji Seriu A vjerojatno če ga se spominjat, možda i Deschamps, vjerojatno će se opet i Redknapp počet spominjat, neznam možda bi i Pellegrini bio dobar izbor,vjerojatno će se domaći mediji i o Biliću raspisat što isto nebi bilo tolko loše. Neznam puno je tu imena i sigurno ih ima još samo se sjetit nemogu, a Romana ko zna što če puknut , kog će mu se sutra prohtjet dovest...

#38 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 235d 22h 40m 57s

Postirano 04 March 2012 - 19:47

Ako Real osvoji LP vrlo je moguce da Mourinho dodje, Guus je tek preuzeo Anzhi tako da nea sanse, Rafu ne bih nikad, Capello bi mogao kao i Bielsa, ali najvise od svega bih volio Zolu vidjeti na klupi.

tako nekako i ja mislim samo ako se nevaram Hiddink ima neku klazulu u ugovoru da može otići

@Vinko
ma ne Kloppa...proveo bi se isto ko i AVB
Allegri, za njega neznam, nisam pratio baš njegov rad u Milanu, ali pretpostavljam da je dobar pošto Milan razvaljuje sad, ali isto tako je pitanje kako bi se proveo kod nas
a za Pepa, ja mislim da bi se on proveo kod nas još gore nego AVB

#39 essien

essien
  • Korisnik
  • 67 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 22h 15m 14s

Postirano 04 March 2012 - 19:53

tako nekako i ja mislim samo ako se nevaram Hiddink ima neku klazulu u ugovoru da može otići @Vinko ma ne Kloppa...proveo bi se isto ko i AVB Allegri, za njega neznam, nisam pratio baš njegov rad u Milanu, ali pretpostavljam da je dobar pošto Milan razvaljuje sad, ali isto tako je pitanje kako bi se proveo kod nas a za Pepa, ja mislim da bi se on proveo kod nas još gore nego AVB

pa da dođe bilo tko svi bi se isto proveli..trebalo bi bilo koga osim Beniteza(ali ipak možda je on čovjek koji bi digo Torresa)..imamo loše igrače..tj.stare..i AVB i Klopp i Allegri i Guardiola su gospoda..

#40 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 04 March 2012 - 19:56

Čuj ko je Bielsa, ti stvarno nemaš pojma o nogometu druže, Bielsa je nogometni genije, baskijski as, 'El Maestro Loco' koji je od Athletica napravio jednu od najjačih momčadi u Španjolskoj.

Volio bih Moua, Hiddinka ili Bielsu, al ne bi se ni Capellu protivio.

Nek ja nemam pojma o fudbalu, nek ti imaš !!!!!!
Napravio je i AVB od Porta ono šta je napravio a to ne znači da će ga Roman trpit da se privikne!
Ako već treba novi trener neka to bude provjeren - Mourinho ili Guardiola.
A ne neki bičari

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan